Skocz do zawartości

Alkohol otwiera człowieka?


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Maszracius_Iustus napisał:

Tak na marginesie od wczoraj przybyło Ci 50 postów.

Dawniej Modzi karali za zbędne nabijanie postów, ale obecnie widzę, że chyba @Marek Kotoński kazał poluzować restrykcyjność na swoim forum.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, DanielS napisał:

To, że jeden użytkownik ma urojenia co do nabijania postów nic jeszcze nie znaczy @Brat Jan ?

Nie jestem jeden tylko co najmniej kilku użytkowników tak uważa a Twoje bumpowanie to nie urojenie tylko fakt na poły przykry na poły śmieszny bardziej śmieszny, niż przykry.

Edytowane przez Maszracius_Iustus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jerzy napisał:

Pierwszy przykład z brzegu - syndyk

Ale co z tym syndykiem ?

Że nim nie był ?

Aby tak powiedzieć - musiałbyś znac z imienia i nazwiska Brata AR2DI2 oraz wiedzieć w jakiej firmie i jakim czasie taki człowiek NIE MÓGŁ być syndykiem bo to stanowisko zajmował ktoś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bonzo napisał:

Aby tak powiedzieć - musiałbyś znac z imienia i nazwiska Brata AR2DI2 y.

@Bonzo

Z tego co AR2DI2 pisał mi kiedyś na priv, to jego żonaty brat mieszka kilka km ode mnie, no ale nazwiska nie podał. No ale nie wiem ile jest w tym prawdy. 

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonzo Jak się ma o czymś pojęcie to łatwo poznać, że ktoś ściemnia. Przykładowo, uwierzyłbyś, że AR2DI2 wymienił wczoraj kompletny rozrząd w swoim Fordzie Explorerze 4.0 na parkingu pod blokiem przy użyciu jedynie szwajcarskiego scyzoryka?

 

Generalnie, dobrze to ujął Krasicki:

(...)

— A cóż to jest za bajka? Wszystko to być może!
— Prawda, jednakże ja to między bajki włożę.

 

Ale widzę, że masz jakąś spinę w obszarze tego typa, więc na potrzeby Twojego komfortu mogę przyznać, że żadnych twardych dowodów nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jerzy napisał:

Przykładowo, uwierzyłbyś, że AR2DI2 wymienił wczoraj kompletny rozrząd w swoim Fordzie Explorerze 4.0 na parkingu pod blokiem przy użyciu jedynie szwajcarskiego scyzoryka?

Gdyby zabrakło informacji że tylko za pomoca scyzoryka - jak najbardziej.

Sam bowiem wymieniłem nie pod blokiem, a na podwórku na wsi nie tylko rozrząd, ale całą kompletną bardzo podobna fordowską Kolonię, wczesniej rozebrawszy ją na kawałki. Tak wiec da się.

Sprzegło w E34 (525i) wymieniłem 25 lat temu na chodniku w centrum Szczecina. Kanałem była otwarta studzienka telekomunikacyjna.

9 minut temu, Jerzy napisał:

Ale widzę, że masz jakąś spinę w obszarze tego typa, więc na potrzeby Twojego komfortu mogę przyznać, że żadnych twardych dowodów nie mam.

Spiną bym tego nie nazwał, ale jesli się jakies twierdzenia stawia - to im twardszymi dowodami się posługujesz - tym bardziej te twierdzenia są wiarygodne.

 

Problem z forum jest taki, ze nie znają się ludzie realnie i jednakowo prawdopodobne są twierdzenia popierające opisywane tu historie jak i zaprzeczające im.

Jedyne co można zrobić - to zastanowić się czy taka sytuacja MOGŁA mieć miejsce.

 

Odbiegamy jednak od tematu - przytocz proszę gdzie i w jakim zakresie AR2DI2 naściemniał w temacie o syndyku. Albo w jakimkolwiek innym.

Bo ja nie wszystko czytałem - wiec może istotnie nie zauwazyłem tego co ty dostrzegłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.