Skocz do zawartości

Tabata, jakie macie doświadczenia i efekty z nią związane?


DanielS

Rekomendowane odpowiedzi

@DanielSRobiłem wczoraj na siłowni, osiem serii w każdej 20sekund wycisku i 10 sekund odpoczynku, rozwaliło mnie to, ale po chwili odpoczynku poszedłem robić dalej interwaly. 

Wszystko skonczylem lodowatym prysznicem i byłem jak nowonarodzony, polecam. :)

Dzisiaj robię trening hipertroficzny a na końcu dowale sobie jakieś cardio xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe w wojsku :) Jak kompania skończyła to cały korytarz się świecił od potu. Nadmieniam że tak pod koniec człowiek się ślizgał we własnym pocie, ale to rok temu dzisiaj bym chyba na zawał zszedł jak bym miał tak stopniowego rozćwiczenia zrobić, a robilismy tak z 20 min.

Edytowane przez Trevor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dobryziomek napisał:

Robiłem wczoraj na siłowni, osiem serii w każdej 20sekund wycisku i 10 sekund odpoczynku, rozwaliło mnie to

Daje w dupę jak się ciśnie na granicy wydolności organizmu @dobryziomek :D Podobają mi się filmy Arka Rymanowskiego, który pokazuje, jak powinna wyglądać dobrze zrobiona Tabata, która rozwala tak jak powinna :D Poniżej przykładowa Tabata z wysokim podnoszeniem kolan. Wydaje się prosta, ale podczas wykonywania już tak kolorowo nie jest ;) 

Wariantów ćwiczeń na swoim kanale TouTube Arek ma więcej. Ogólnie fajny i wartościowy kanał w tym temacie. Polecam :) 

 

 

11 godzin temu, Trevor napisał:

ale to rok temu dzisiaj bym chyba na zawał zszedł

Odwieczny problem :) Organy nieużywane zanikają @Trevor :D Znam ten ból ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.