Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
DanielS

Tabata, jakie macie doświadczenia i efekty z nią związane?

Recommended Posts

Witajcie Bracia :D 

Czy kiedykolwiek ćwiczyliście Tabatę?

A jeżeli tak, to jakie macie doświadczenia z nią związane?

Ja dopiero zaczynam, ale przyznam, że te 4 minuty potrafią nieźle dać w dupę :D Ledwie żyje po tych 4 minutach :D 

• Like 1

@DanielSRobiłem wczoraj na siłowni, osiem serii w każdej 20sekund wycisku i 10 sekund odpoczynku, rozwaliło mnie to, ale po chwili odpoczynku poszedłem robić dalej interwaly. 

Wszystko skonczylem lodowatym prysznicem i byłem jak nowonarodzony, polecam. :)

Dzisiaj robię trening hipertroficzny a na końcu dowale sobie jakieś cardio xD

• Like 1

Hehe w wojsku :) Jak kompania skończyła to cały korytarz się świecił od potu. Nadmieniam że tak pod koniec człowiek się ślizgał we własnym pocie, ale to rok temu dzisiaj bym chyba na zawał zszedł jak bym miał tak stopniowego rozćwiczenia zrobić, a robilismy tak z 20 min.

Edited by Trevor
  • Like 1

16 godzin temu, dobryziomek napisał:

Robiłem wczoraj na siłowni, osiem serii w każdej 20sekund wycisku i 10 sekund odpoczynku, rozwaliło mnie to

Daje w dupę jak się ciśnie na granicy wydolności organizmu @dobryziomek :D Podobają mi się filmy Arka Rymanowskiego, który pokazuje, jak powinna wyglądać dobrze zrobiona Tabata, która rozwala tak jak powinna :D Poniżej przykładowa Tabata z wysokim podnoszeniem kolan. Wydaje się prosta, ale podczas wykonywania już tak kolorowo nie jest ;) 

Wariantów ćwiczeń na swoim kanale TouTube Arek ma więcej. Ogólnie fajny i wartościowy kanał w tym temacie. Polecam :) 

11 godzin temu, Trevor napisał:

ale to rok temu dzisiaj bym chyba na zawał zszedł

Odwieczny problem :) Organy nieużywane zanikają @Trevor :D Znam ten ból ;)