Skocz do zawartości

Przywitanie, podziękowanie oraz dar


Jaśnie Wielmożny

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Waszmościom!

 

Czytam forum od 3 miesięcy nie ukrywam wpłynęło na moje postrzeganie męskiego szanowania się i zespoliło z życiowymi zmianami. Ostatnio MGTOW zaczęło mi trochę zbyt agresywnie wchodzić na głowę, ale biorę to na poprawkę jako pierwsze działanie silnego leku, a to jego efekt uboczny. Po pierwsze dziękuję, że jesteście zamierzam wykorzystać te niezwykłą okazję i mam nadzieję, że pomożecie mi wyjść z mojego bagienka. Lecz przede wszystkim postaram się dać tyle ile zabrałem i podzielić się swymi spostrzeżeniami tak, aby i inni bracia skorzystali. Ja skorzystałem, nie naprawiłem jeszcze zbyt dużo, lecz pierwsze stawiam kroki.

Mój skromny podarek -

Panie Marku, jestem od miesiąca słuchaczem Pańskich audycji. Uwag mam dużo, mam nadzieję, merytorycznych ale bardzo dziękuję za ich swadę i przystępny język tak serio serio, podczas biegania zatrzymałem się ze śmiechu podczas Pańskiej intonacji "Miiiiiś...." uśmiałem się dziękuję, a poniżej mój podarek skromny.

Panie Marku @Marek Kotoński nagminnie mówi Pan w audycjach "wziąść" Panie Marku WZIĄĆ WZIĄĆ WZIĄĆ. Jak i "śmiełem" zamiast śmiałem oraz stosuje Pan konstrukcje zdania "mówili, że TEGO robili" , zamiast TEGO nie robili lub nie podjeli się. Proszę zwrócić uwagę jak używam Pan słowa TEGO.

 

Witajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.