Skocz do zawartości

Jarosław B. zatrzymany za gwałt!


Rekomendowane odpowiedzi

@Quo Vadis?  @Qaikwow @Beckenbauer  wyrok już zapadł :)

 

"Szwedzka feministka Linda Snecker twierdzi, że powinniśmy zakładać, że wszyscy mężczyźni to gwałciciele i zachęca do brania odpowiedzialności wszystkich mężczyzn za gwałty. Feministki uważają, że oskarżenie mężczyzny równać się ma winie i dowodowi - zaciera się tak dużą granicę i różnicę, między tymi zachowaniami. To nie pierwsze takie stwierdzenie, którym posiłkują się feministki (czy też skrajnie lewicowi liberałowie) i nie pierwszy raz użyte w przestrzeni publicznej, politycznej, a także niestety prawnej, ponieważ na podstawie takich tez tworzy się nowy kodeks, tak i prawny, jak i moralny."

 

Źródło http://swiadomosc-zwiazkow.pl/

 

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera ciężkie czasy... Jak jestes znanym i nadzianym a lubisz nietypowo popukać (a nawet standardowo) to możesz stac sie łatwym kąskiem obrotnych panienek. Taka luźna refleksja, niezwiązana bezpośrednio z Jarosławem B. Choć czytało się historie o piłkarzach znanych, którzy "wypadali na miasto". O szejkach zamawiających panienki pod konkretne zboczenie. Nie to że bronię zimnych manipulantek, ale czytając różne historie wnioskuję, że jak się ma dużo kasy, przewaliło sie trochę towaru, codzienności nie zajmuje tyra 8-10h, to różne rzeczy do głowy przychodzą. A to, że ktoś ładnie wygląda w TV, struga porządnego i "rodzinnego" to nie znaczy, że pod czapą nie siedzą ciekawe odchyły.

 

Ale taka informacja w dzisiejszych czasach to praktycznie wyrok i to jest straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Daniello332 napisał:

 

Świat schodzi na psy nawet k... się poprzewracało w głowach.

 

 

 

Już 100 lat temu Jarosław Haszek zauważył na kartach "Przygód Dobrego Wojaka Szwejka", że "...bezczelne się zrobiły te k..wy i zuchwałe!".

Edytowane przez Pilot Pirx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Kim Un Jest? napisał:

Nie to że bronię zimnych manipulantek, ale czytając różne historie wnioskuję, że jak się ma dużo kasy, przewaliło sie trochę towaru, codzienności nie zajmuje tyra 8-10h, to różne rzeczy do głowy przychodzą. A to, że ktoś ładnie wygląda w TV, struga porządnego i "rodzinnego" to nie znaczy, że pod czapą nie siedzą ciekawe odchyły.

Piłkarze w 90% to umysłowe ameby, łatwe cele dla panienek. Przykro to pisać jako wielkiemu pasjonatowi tego sportu.  Kasa im odbija, a większość zostaje bankrutami po zakończeniu kariery. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mediach już skazany, owszem. Ale dziwi mnie  to, że nawet po wygranych procesach sądowych za oszczerstwa nie domagają się mężczyźni zadośćuczynienia lub rekompensaty. Dopiero Johnny  Depp próbuje coś teraz ugrać z Amber Heard. Ale gdyby pani miała zapłacić kilkaset tysięcy czy milionów za zniszczoną reputację lub karierę, to by się zaraz ku..om odechciało pozwów składać. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomko napisał:

W mediach już skazany, owszem. Ale dziwi mnie  to, że nawet po wygranych procesach sądowych za oszczerstwa nie domagają się mężczyźni zadośćuczynienia lub rekompensaty. Dopiero Johnny  Depp próbuje coś teraz ugrać z Amber Heard. Ale gdyby pani miała zapłacić kilkaset tysięcy czy milionów za zniszczoną reputację lub karierę, to by się zaraz ku..om odechciało pozwów składać. 

Dokładnie! W końcu męska strona musi odbić piłke i to z hukiem, żeby rozeszło sie szerokim odgłosem. Nie może być tak, że panna wieczorem ściąga majtki przez głowę , bo "to kurwa sam Ronaldo", a już rano czuje sie wykorzystana. Obłęd jakiś! Bardzo kibicuję Depp'owi, niech przeciera szlak walki z patentem na "wieczorem błogo dojechana, rano juz brutalnie wykorzystana".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczę w wielkiej tragedii, pod opieką psychologa i już ma adwokata.

Może już w piątek go zarezerwowała?

 

Ja w to nie wierzę jak w 2/3 gwałtów.

Jesli do takowego doszło, to oczywiście do pudła i niech się nim zajmą.

Ale ale.

Po co z nim poszła do hotelu? Pościel ładną oglądać?

 

Piszą te kurwiszcza z Badoo, Tindera i innych, jak to nie lubią być szmacone, wyzywane, bite czy traktowane jak ściera. Kto miał tam konto ten wie o czym pisze. Później jak się takiej będzie kalkulować to Cię do sądu poda.

Chory świat.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, a ja trochę z innej strony, chciałbym zauważyć, że jeśli chodzi o "celebrytów" i wszelkiej maści znanych ludzi, to nie zawsze musi być wyłudzenie kasy.

Podam przykład o którym głośno było niedawno po premierze pewnego filmu, czyli sprawa Jacksona, który to lubiał sypiać z dziećmi w pokoju.

Piłkarze niestety w znacznej większości nie są zbyt rozgarniętą grupą pod względem inteligencji, że choćby przypomnę oskarżenia wobec francuskiego piłkarza - Ribery.

 

Było też wiele innych spraw ale jak się ma miliony, to mniemam, że ewentualne gwałty mogą być przemilczane, gdyby sypnąć tu i ówdzie groszem.

Tak się często dzieje, gdy napastnik żyje, jest sławny, ma wpływy i kasę i przypomnę tu jako przykład choćby Jimmiego Savillea.

Powiecie, że to co podałem to niektóre przykłady to nie gwałty lecz pedofilia, ale zarówno jedno jak i drugie jest wykorzystaniem seksualnym, równie obrzydliwym.

 

Wiadomo, że panie to często niezłe cwaniary a te, które się kręcą przy ludziach z taką kasą, to są często najwyższych lotów psycholki.

Wstrzymajmy się z pochopnym osądzaniem, bo to mogło pójść w obie strony i mi daleko od przesądzania, choć tak jak ktoś zauważył.

Po co sama z kimś chodziła po hotelach? Kobiety to nieraz same sobie prowokują nieszczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według polskiego prawa dopóki nie ma prawomocnego wyroku, obowiązuje domniemanie niewinności. 

 

W mediach jest przedstawiana tylko informacja od adwokata pani, który przedstawia jej wersję. Oczywiście zupełnym przypadkiem już wiadomo kim jest podejrzewany o przestępstwo. A wydaje się, że akurat w takiej sprawie powinno się zachować wstrzemięźliwość w dokonywaniu ocen, bo sprawa rozgrywała się sam na sam i na razie nie wiadomo jakie argumenty ma druga strona. 

 

Jedno jest pewne - na oglądanie znaczków ta pani raczej z panem byłym piłkarzem do hotelu się nie umawiała... Nie wiem oczywiście jak to wyglądało w szczegółach, ale w samym założeniu - jeśli kobieta przychodzi do hotelu na spotkanie z facetem, to można założyć, że spotkanie miało mieć charakter łóżkowy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak rozkminiałem przy okazji afery Johnnego Depp'a: jestem bogaty, jestem znany, nawet wygląd pasuje. Lubię niezobowiązujący seks, ale nie chcę rozgłosu, a już na pewno (!) nie chciałbym po upojnej zabawie być nagle przedstawiony jako zwyrol, który dzięki swojej sławie i "piniondzom" uwiódł - a jakże - biedą dziewczynę, która chciała tylko zapytać jak to jest grać w filmach/kopać piłkę/grac koncerty. Jak uważacie - technicznie jest to do zrobienia? No bo jeśli ktoś ma dostęp do dużych pieniędzy to i ma po swojej stronie trochę nowinek technicznych, które pomogłyby obnażyć prawdziwy zamiar "krzywdzonej". Podsłuchy, ukryte kamery gdzie kobieta jasno sygnalizuje, że ochoczo godzi się na zabawę? No bo to naparwdę musi być niełatwe. Ok, jesli jesteś mafiozem, to panienka raczej nie wyskoczy z pomysłem zrobienia na tobie kasy. Ale ktoś znany, z reputacją, szanowany jak ma się zabezpieczyć? Pytam tak z czystej ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby aresztować jakieś dowody muszą być, czy to sfabrykowane czy rzeczywiste.

Może poszli do pokoju, on mocno nastawiony na ruchanko, po jakichś dragach lub alko. Jej się coś w ostatnim momencie odwidziało, jak to babie. On zaczął agresywnie nalegać, ona tym bardziej na nie.

W końcu przestał się kontrolować, doszło do rękoczynów, czy zmuszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już wychodzą kwiatki.

Okazuje się, że Pani była instagramową i nie tylko modelką, bywalczynią modnych klubów. Po zdjęciach widzę, że owszem ładna i urodziwa ale... zresztą sami zobaczcie to zrozumiecie dlaczego uważam, że Jarosław jest niewinny.

Wpiszcie w wyszukiwarkę Sylwia Sz (reszta wyskoczy)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

Żeby aresztować jakieś dowody muszą być, czy to sfabrykowane czy rzeczywiste.

 

Skłaniam się ku sfabrykowaniu.

https://wiedzoholik.pl/wpisy/to-ona-oskarzyla-jaroslawa-b-o-gwalt-to-modelka-z-instagrama-ma-same-rozbierane-zdjecia/10353/6

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.