Skocz do zawartości

Cwana sztuka z Badoo


panicz74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

 

Na wstępie zaznaczam, że chcę tutaj sprawę opisywać od samego początku. Zaczynam tak szybko jak się da. 

Była sobie pewne fajna sztuka na Badoo ;) Dostała ode mnie okejkę ale bez odpowiedzi. Panna bardzo aktywna, Nawet sobie relacje na żywo robiła jak gotuje wodę w czajniku :D (sic). Robiła wrażenie typowej cwaniary, trochę wulgarna, itd. Oczywiście masa zaślinionych samców dookoła.

 

I teraz co się dzieje. Idę sobie z psem na spacer po pracy dzisiaj i się mijamy. Odwróciłem się żeby upewnić czy to na pewno ona. Jak to zrobiłem to zobaczyłem, że ona też obrócona z bananem na japie. No ale myślę sobie, że nie będę skakał do laski, której się na Badoo nie podobam. Wracam na chatę a ona już wypisuje, że się minęliśmy, co porabiam i inne pierdoły... blablabla. Zupełnie inna niż w tych relacjach, taka miła, dobiera dobre słowa, stara się błędów nie robić.

 

I teraz pytanie, czy to ja taki zajebisty jestem w realu :D hahaha i mam takie lipne zdjęcia na Badoo??? Panna ma masę samców dookoła a teraz zaczęła do mnie wypisywać  jakbym nagle zrobił jej trojaczki.

 

Jakie wasze zdanie Panowie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, panicz74 napisał:

No ale myślę sobie, że nie będę skakał do laski, której się na Badoo nie podobam.

Tu jest całe clue

Zareagowałeś inaczej niż 99,9% gości z którymi ma do czynienia, nie skakałeś jak piesio, tylko poszedłeś w swoja stronę, podrażniłeś jej ambicje, dlatego Cię zagadała potem, no bo ''Jak to?''

Rób tak jak robisz, pisz, odpisuj ale z dystansem, bez spiny :) .

Edytowane przez The Motha
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, panicz74 napisał:

I teraz pytanie, czy to ja taki zajebisty jestem w realu :D hahaha i mam takie lipne zdjęcia na Badoo??? Panna ma masę samców dookoła a teraz zaczęła do mnie wypisywać  jakbym nagle zrobił jej trojaczki.

 

Jakie wasze zdanie Panowie???

Jesteś lokalny i namacalny inaczej niż masa innych gości

Edytowane przez Libertyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, The Motha napisał:

Zareagowałeś inaczej niż 99,9% gości z którymi ma do czynienia, nie skakałeś jak piesio, tylko poszedłeś w swoja stronę, podrażniłeś jej ambicje, dlatego Cię zagadała potem, no bo ''Jak to?''

Rób tak jak robisz, pisz, odpisuj ale z dystansem, bez spiny :) .

To ja praktycznie cały czas czynię tak jak 0,1% mężczyzn i i tak to mi chuja daje :D Na tych wszystkich badoo, tinderach itp. to jest dobre jak się jest przystojnym. Bez tego elementu to prawie żadna strategia nie pomaga :)

  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, self-aware napisał:

To ja praktycznie cały czas czynię tak jak 0,1% mężczyzn i i tak to mi chuja daje :D Na tych wszystkich badoo, tinderach itp. to jest dobre jak się jest przystojnym. Bez tego elementu to prawie żadna strategia nie pomaga :)

No jak się babie nie podobasz, to możesz sobie być niedostępny do końca świata i nic to nie da :P

Musi być jakaś kotwica, wtedy to działa :) .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, The Motha napisał:

Tu jest całe clue

Zareagowałeś inaczej niż 99,9% gości z którymi ma do czynienia, nie skakałeś jak piesio, tylko poszedłeś w swoja stronę, podrażniłeś jej ambicje, dlatego Cię zagadała potem, no bo ''Jak to?''

Rób tak jak robisz, pisz, odpisuj ale z dystansem, bez spiny :) .

kolega ma racje, stanowisz wyzwanie bo "olałeś". Może nie miałeś speszonego wyrażu twarzy jak to nam się zdarza przy bardziej atrakcyjnych babkach i to zaprocentowało. Minusem jest fakt że tutaj o tym napisałeś, czyli wziąłeś sobie to sobie bardzo do serca. Zależy Ci bardzo :) Rada? Gadaj z innymi żeby naturalnie nie stawiać jej na piedestał. Ma się wkurwiać, zastanawiać. Buduj aure tajemniczosci i niedostępnosci, urywaj rozmowy a wygrasz w tej grze. Najprawdobniej kilka seks spotkań, bo to pewnie jakaś atencjuszka, ale i satysfakcje że prowadzisz a nie byłeś prowadzony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś postąpić jeszcze inaczej, Ja tak robię zawsze, jak idzie fajna dupa i mija mnie ( a że ciacho jestem to pewnie się obróci ? ), to nigdy się nie obracam za nią, nawet jak idzie szprycha. Po co jej dawać dodatkową atencje? Jak zobaczy, że się nie obróciłeś to zacznie główkować i już masz punkt.  

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, panicz74 said:

 

Była sobie pewne fajna sztuka na Badoo ;) Dostała ode mnie okejkę ale bez odpowiedzi.

 

Jakie wasze zdanie Panowie???

Moze cie znala wczesniej z twarzy i sie speszyla jak dostala anons .Tak czy owak zrzadzenie losu ,nadprzyrodzone sily podsylaja ci fenomenalny material na zone .Juz wiesz ze wode gotowac umie tak wiec zdolnosci kulinarne(kawa/cherbata)  jakies tam posiada ;) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani wyznaję zasadę, lepszy samiec w realu niż stado w wirtualu. 

 

Na żywo jak się widzi człowieka to zupełnie inaczej się go traktuje i odbiera.

Gdzieś kiedyś czytałem taki komentarz w necie.

 

"Napisałem obszerną wiadomość do panny na sympati, ona ją przeczytała ale nie odpisała. Mija dzień, drugi, trzeci i nic, zero odzewu. Napisałem jeszcze jedną wiadomość tym razem z pytaniem dlaczego nie odpisała? 

- ona, wybacz ciekawy z ciebie facet ale nie jesteś w moim typie.

 

Kilka miesięcy później zobaczyłęm ją jak pracuje w McDonaldzie, zamówiłem coś usiadłem tak żeby ją widzieć i jak zrobiło się mniej ludzi podeszłem i zagadałem czy nie umówiła by się ze mną na spacer po parku. Chętnie się zgodziła dodam że mnie nie poznała. Minęło 2 lata od tamtej pory i za miesiąc urodzi się nasza córka Do dziś się z tego oboje śmiejemy, życie realne jest zupełnie na wyższym poziomie niż w wirtualu."

 

Myślicie że dużo jest takich histori?

Edytowane przez LiderMen
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Mogłeś postąpić jeszcze inaczej, Ja tak robię zawsze, jak idzie fajna dupa i mija mnie ( a że ciacho jestem to pewnie się obróci ? ), to nigdy się nie obracam za nią, nawet jak idzie szprycha. Po co jej dawać dodatkową atencje? Jak zobaczy, że się nie obróciłeś to zacznie główkować i już masz punkt.  

No a jak nazbierasz tych punktów sto to możesz sobie zwalić wtedy sam w nagrodę :D

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panią zainteresowałeś (pewnie olaniem na Badoo), jak cię minęła na żywca wpadłeś jej w oko co potwierdziła sporą kontaktowością na Badoo póżniej.

 

Podchodź do niej tak jak to do tej pory robiłeś, "na luzie". Masz ją na haczyku więc spokojnie nawijaj na wędkę. Graj "tajemniczego" ale nie "niedostępngeo przez 3 dni" bo ci spieprzy z tej wędki i zostanie ci Renia Rączkowska.

 

Bądż normalny, z jej strony masz już zainteresowanie i kontaktowość. Idż na spotkanie w realu i tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem ją żeby się przejechać na rolkach. Laska nie jest zbyt inteligentna. Pracuje w Deichmannie i jej pasją są paznokcie. Ma problemy z wysławianiem się i ciągle opowiadała o swoim byłym jak ją wykiwał. 

 

Normalnie materiał na żonę :D Postaram się zaliczyć ją parę razy i kończymy historię. Na razie nie będę jej dawał znaków, że chcę ją zobaczyć ponownie.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.