Skocz do zawartości

Cwana sztuka z Badoo


panicz74

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Holden napisał:

Taaa... Tak samo jak pieprzenie głupot przez mesendżera, wstawianie na FB obrazków z cytatami i oglądanie seriali. <_<

Ostatnio mogę śmiało stwierdzić że wstawianie fatałaszek z Aliexpressu:)

Zauważyłem, że rok temu zaczęło się niewinnie, od rzeczywistych recenzji ciuchów z Chin.

Panie zauważyły, że pod postami jest dużo śliniących się facetów i dużo lajków.

Myśl? Zacznę recenzować i ja. Bieliznę, kolczyki, duperele.

Komentarze w stylu "Ale ciacho", "Ale ciało" - zaczęto wyłączać.

Ale stroje coraz bardziej skąpe. Ba, pozy jak do sesji Twojego weekendu pod płaszczykiem "przecież to niewinne zdjęcie".

I poklask "koleżanek" z grupy.

 

Tak więc Aliexpressowanie to nowe hobby zdecydowanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2019 o 20:45, self-aware napisał:

to jest dobre jak się jest przystojnym. Bez tego elementu to prawie żadna strategia nie pomaga :)

Z tego co zauważyłem to takie aplikacje to są robione tak bardziej dla ludzi z miast, bo poza miastami to jest wielka lipa. Z resztą sam spróbuj to się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, radeq napisał:

albo za wysoko mierzysz? :)

Niestety nie ;) Laski, do których pisałem to naprawdę nie jest jakiś cud natury. Po prostu zwykłe dziewczyny :) Problem w tym, ze na badoo mają odpowiednio zrobione zdjęcia + makijaż + masę atencji. Zatem już nie są zwykłe :) Są dużo bardziej bą tą.

 

Po prostu nie każdy ma spoko ryj :D

W dniu 18.04.2019 o 10:12, Patton napisał:

Z tego co zauważyłem to takie aplikacje to są robione tak bardziej dla ludzi z miast, bo poza miastami to jest wielka lipa. Z resztą sam spróbuj to się dowiesz.

Próbowałem i chuj :D

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2019 o 10:12, Patton napisał:

Z tego co zauważyłem to takie aplikacje to są robione tak bardziej dla ludzi z miast, bo poza miastami to jest wielka lipa.

Ale to nie kwestia zrobienia aplikacji. Bo niby jak ją inaczej zrobić żeby działała lepiej na wsi?

To kwestia tego gdzie są kobiety a gdzie mężczyźni.

Kobiety powyjeżdżały do miast.

Faceci pozostawali na wsiach.

Stąd w miastach jest nadmiar kobiet i facet ma lepiej w mieście (oczywiście ciągle ma przejebane ze względu na hipergamię kobiet) niż na wsi.

Na wsi jest wielu facetów i jakaś niewielka ilość kobiet (a do tego jest większa kontrola rodziców nad córkami, nie bezpośrednia ale poprzez znajomość sąsiedzką i ostracyzm społeczny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, SennaRot napisał:

Spodobałeś się jej. Teraz chce Cię stestować "jaki jesteś" .

To świetnie się składa. Właśnie spotkałem się z inną laską. Jeszcze lepsza petarda ale z tą można pogadać na różne tematy i fajnie pożartować. Mieliśmy się widzieć przez godzinę a skończyło się na czterech.

 

Świetna okazja żeby potestować olewanie na czarnej :D

Edytowane przez panicz74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.