Skocz do zawartości

Zdrada


Rekomendowane odpowiedzi

@Mat2206 Z moich obserwacji wynika, iż tak się właśnie dzieje. Pierwszy raz jest "najtrudniejszy" a potem już działa efekt domina.

 

Wczoraj rozmawiałem o tym z moją koleżanką, która nagminnie zdradzała swojego faceta i to potwierdziła. Trudno było się przełamać a potem po prostu już szukała tych dodatkowych emocji, które generuje zdrada. Oczywiście im więcej zdrad tym mniej emocji za każdym kolejnym razem a w zamian kobieta jest coraz bardziej w czarnej dupie (mentalnie) - no ale one długofalowo nie są w stanie o czymś takim pomyśleć.

Poza tym mechanizm racjonalizacji działa brylantowo. Wiesz jak mi to wytłumaczyła? A tak: "Pomyślałam sobie, że jeśli mój facet się o tym nie dowie (a nie dowie bo wszystko na wyjazdach), to i tak go to nie zaboli i wszystko jest w porządku". Ale to ją zaczął koniec końców boleć rozpierdol we własnej głowie i rzuciła faceta, który pewnie po dziś dzień się zastanawia o co kurwa w tym wszystkim chodziło (bo naturalnie nic mu nie powiedziała o prawdziwych przyczynach rozstania). Rzecz jasna porządny gość, który dbał o nią i planowali nawet razem dzieci. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz posmakowala to i drugi raz posmakuje. 

 

Panowie taki smaczek co do zdrad.... Po skończonym dymanku dziś w nocy, moja pani od FWB, wali tekst: 

Wiesz, że  jestes pierwszym moim facetem, po roztaniu z ex?

Ja wielkie kurlaaa oczy, mówię: toć roztalas się, bo zdradziłas swojego? 

 

Pani na to: Tak, zdradziłam, ale... z kochankiem nie spałam! 

Kuźwa myślałem, że spadne z łóżka.... Litości :D

 

 

 

 

Edytowane przez Still
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

Widzisz @Mat2206, natury się nie da oszukać. Jesteśmy za mali. 

 

Kiedyś na murze przeczytałem: wszytko jest deszczem! 

Powiedziałem o tym  temu  z którym mnie zdradziła, oczywiście jemu  wciskała kity  że ze mną to od dawna nic już nie było.

Jeździłem ponad 100 km 1.5 roku  zawsze był sex nocowanie u niej itp. 

Ten mi mówi ona nie jest taka hahahha.

Jeszcze mu pokaże jaka jest  dopiero na studia idzie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mat2206 napisał:

Czyli  ex zdradzi  też tego  do którego ode mnie odeszła hahah  fajnie  :)

 

Moja ex zdradzała tego z którym mnie zdradziła że mną. To już raczej była beka. Bo weź tu bądź poważny. Żadna nie jest Twoja, teraz to tylko Twoja kolej. Może się odezwie to wpadniesz do niej co jakiś czas. Takie te nasze panie są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, alfa_sralfa napisał:

Moja ex zdradzała tego z którym mnie zdradziła że mną. To już raczej była beka. Bo weź tu bądź poważny. Żadna nie jest Twoja, teraz to tylko Twoja kolej. Może się odezwie to wpadniesz do niej co jakiś czas. Takie te nasze panie są :)

Już się zaczynała odzywać, z dwóch  fikcyjnych kont  do mnie pisała na fb bo ją zablokowałem.

Pytała mojego kumpla o mnie też olewka.

Jej siostra do mnie pisała też olewka.

4 miesiące a ja odżyłem jest mi super. ten niby związek  tylko mnie niszczył masakra w życiu. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, azagoth napisał:

Wiesz jak mi to wytłumaczyła? A tak: "Pomyślałam sobie, że jeśli mój facet się o tym nie dowie (a nie dowie bo wszystko na wyjazdach), to i tak go to nie zaboli i wszystko jest w porządku".

Też słyszałem ten argument i to nie raz. W pewnym sensie to prawda. Tylko, że z czasem sama sobie z tym nie poradzi.

Co do głównego pytania, to jeśli raz zdradziła, to jest duże prawdopodobieństwo, że się to powtórzy, ale niekoniecznie. Dużo zależy tez od okoliczności i okazji.

Edytowane przez Leniwiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Leniwiec napisał:

Też słyszałem ten argument i to nie raz. W pewnym sensie to prawda. Tylko, że z czasem sama sobie z tym nie poradzi.

Tak jak u mnie, zapieranie się ja cie nie zdradziłam. Ale ja wiedziałem że tak. 

Za chwile tekst po co ja ci o tym powiedziałam  że się niby zauroczyła.

Widziałem że z jednej  strony  gnębi ją poczucie winy  ale to  raczej na pokaz.

A następnie ta pogarda że wiesz już jaka jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle - w żadnym z moich przypadków kontaktów intymnych z mężatkami nie byłem ich pierwszym "mięsem na boku".

3 minutes ago, Libertyn said:

z potrzeby odmiany i rozrywki czy z powodu samotności

To jest jedno i to samo. Nie oszukujmy się, to nie są sytuacje typu "mąż mnie napierdala po pijaku". W 99% to po prostu nuda (często nuda w łóżku) i/lub brak intensywności w kontakcie emocjonalnym z partnerem. Im dłużej żyję, tym bardziej mi się wydaje że kluczowym powodem z reguły jest ten drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mat2206 napisał:

Tak jak u mnie, zapieranie się ja cie nie zdradziłam.

Po pierwsze dlatego, że jak to kobieta, nie potrafi przyznać się do winy.

Po drugie, jak wiadomo, kobietom zależy na nieskazitelnej opinii otoczenia, więc będzie iść w zaparte, że "ona taka nie jest" bo przecież normalnie to ona nie zdradza, taaa. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezowe koleżanki, atencja.

Każda kobieta która ją widziała mówiła mi :

- to nie materiał na dziewczynę,żonę .

-nie krępuje się mężczyzn, flirtowała z nimi.

- Jej tekst  ja chce poznać życie, itp pierdoły. 

  

Zadziwiające jest to  że kobieta nawet  jak nie zna jakiejś, spojrzy na jakąś i od razu  wie że to  jest  dziwka która się puszcza. 

Nie powiedzą wprost  nigdy  ale one to  wiedzą zauważyliście to  ?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dalej zdradzać. Przykładne matki, pustaki, plastiki - nie ma reguły, każda może zdradzić. 

Wystarczy dżolero który jej się spodoba, nuda w związku, alkohol. Różne są sytuacje, mała kumulacja wydarzeń i " nie byłam sobą, on mnie uwiódł, miś wybaczysz mi?". 

No ale wracając do tematu to jak laska raz zdradzi, to zamiast "czy" trzeba zapytać "kiedy" zdradzi drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.