Skocz do zawartości

Czy dzwonek do drzwi może sam z siebie "zadzwonić"?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszna troszkę sprawa. Siedzę przed kompem i słyszę dzwonek do drzwi. Patrzę w smartfonie w kamery, nikogo nie ma. No ale pies szczeka, też słyszał. Robię obchód domu na zewnątrz i nic nie ma. 

 

Przeglądam nagrania - pies widać na nagraniu jak reaguje automatyzmem, czyli dzwonek nie był innym dźwiękiem ani halucynacją, ale na wszystkich kamerach nic, zero, bankowo nikt nie naciskał dzwonka.

 

Dzwonek jest bezprzewodowy, można do tego się dostać nie - fizycznie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpiszę jak polityk: 

na dwoje babka wróżyła. 

 

Mi jeszcze w UK też wireless dzwonek czasem płatał figla, coś go wzbudzało, potem dowiedziałem się, że może baterie wymienić... Nie pomogło. Nie rozwiązałem problemu. Obserwuj zachowanie dzwonka. 

 

 

 

Kurcze głupio tak trochę, hejty mogą to wykorzystać! 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Dobry Pan Bóg zwiastuje pomyślność, płodność i urodzaj!

To Dobry Pan Bóg zwiastuje pomyślność, płodność i urodzaj!

 

 

Tak naprawdę to zdarzało się że i mi, gdy byłem sam w domu jako dzieciak, nie wychodziłem z pokoju i raz prawie umarłem z odwodnienia.

 

 

Wspomnę jeszcze że dział do tematu świetnie dobrany. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Dzwonek jest bezprzewodowy, można do tego się dostać nie - fizycznie?

Wszystko co jest bezprzewodowe da się zhakować, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby komuś chciało się "bawić" w coś takiego.
Może jakiś błąd w oprogramowaniu dzwonka, albo zwarcie? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Dzwonek jest bezprzewodowy,

Moze to glupio zabrzmi ale w poprzednim zakładzie w którym pracowałem też był bezprzewodowy tylko że z czujnikiem ruchu, i on reagował nawet na latające przed nim muchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.