Skocz do zawartości

Czateria - czat regionalny Interia opinie


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.02.2020 o 19:55, Boromir napisał:

zaadoptujfaceta.pl

Z ciekawości, korzystałeś z tego? Jeżeli tak to jakie wrażenia?

W dniu 9.02.2020 o 20:37, BrightStar napisał:

mam wrażenie że jakość kobiet zarówno pod względem charakteru, urody  dramatycznie spadła

Słuszne masz wrażenia.

W dniu 9.02.2020 o 20:37, BrightStar napisał:

Sporo samotnych matek, znudzonych mężatek z wymaganiami z kosmosu, jakieś lubiące się bawić atencją facetów

Ja mam wrażenie, że tam większość takich. Dlatego traktuje to miejsce tylko jako zabicie chwilowej nudy i przerwę w pracy.

15 godzin temu, Taran napisał:

No sporo wody w Wiśle upłynęło pisałem o okresie  2000 -2004 Bracie Morfeuszu.

Dokładnie, przez prawie 20 lat, wymagania i ego pań nawet tam wystrzeliły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Za kolejnych 20 lat (jak dożyję), będę już bliżej 60 lat. Więc jeszcze bardziej skupię się na sobie. Mniejszy popęd, większe doświadczenia. 

Jeżeli to dalej będzie postępować tak szybko, to współczuję kolejnym pokoleniom. Bo z wiedzy jaką daje to forum, Marek, doświadczenia życiowe, MGTOW, RedPill, itd. korzysta tylko ułamek społeczeństwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Morfeusz napisał:

Z ciekawości, korzystałeś z tego? Jeżeli tak to jakie wrażenia?

 

Korzystałem, bardzo fajnie, piszesz tylko z dziewczynami, które są z toba w jakiś sposbó zainteresowane, a nie jak leci, albo wysyłasz serduszka, jak w Tinderze, Badoo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.