Skocz do zawartości

Ciąg dalszy nastąpił...


Grze

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie mój wpis z grudnia 2017 r?

Pisaliście wtedy że to dopiero początek a ja - wciąż głupi i zakochany - że to niemożliwe. Że ona dobra jest...

 

Kilka miesiecy później zawarlismy z ex ugodę dotyczacą opieki nad córką. Potem... poznałem inną kobietę. No i się zaczęło...

Najpierw było oskarzenie o zniszczenie kół w jej samochodzie, potem o... molestowanie dziecka, kolejne o naruszenie jej nietykalnosci osobistej, w międzyczasie wniosek o wysłanie mnie na odwyk. Niezły ze mnie psychopata, co?

Dziwnym jednak trafem, wbrew oczekiwaniom ex, kola umorzyli, wniosek o odwyk oddalili, molestowanie umorzono z braku dowodow. Nietykalnośc w trakcie bo sąd wysłał ją na badanie psychologiczne. Mimo to hiena nie odpuszcza. Wzięła najdrozszych prawnikow w Krakowie by mi dojebac i udowodnic że molestowalem córkę. Ale zaczęła popelniac błędy. Sprawy są w toku, ja zdruzgotany psychicznie i finansowo. Dziecko skrzywdzone i nieszczęsliwe. A mamusia? Lansuje się na fb... Jaka to silna i niezależna... 

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Grze napisał:

Potem... poznałem inną kobietę. No i się zaczęło...

Najpierw było oskarzenie

Tzn byłeś już rozwiedziony jak poznałeś następną?

 

41 minut temu, Grze napisał:

, ja zdruzgotany psychicznie i finansowo. Dziecko skrzywdzone i nieszczęsliwe.

Przykre to, niestety... dołączyliście do statystyk rozwodowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lambert napisał:

Z tym molestowaniem to mega przegięła, ja bym na twoim miejscu mię odpuścił. 

Oj tak, zgadzam się kolegą.

 

Ni chuja, za punkt honoru bym sobie to postawił. Może nawet do tv bym się wybrał, podsumowałbym to elegancko i zrobiłbym (słusznie) z siebie ofiarę.

 

@Grze jak możesz, to podrzuć tutaj link z Twojego wpisu, bo u mnie coś słabo się wyszukuje/nie mogę po prostu znaleźć starych wpisów użytkowników. Albo taki nieogar ze mnie.

 

Dużo wytrwałości Tobie życzę!

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lambert napisał:

Z tym molestowaniem to mega przegięła,

No, w rozumieniu normalnych ludzi mega przegięła - natomiast w obecnie panującej "dynamice rozwodowej" po prostu użyła jednej z najmocniejszych dostępnych jej metod.

Tak, to straszne.

2 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

nie mogę po prostu znaleźć starych wpisów użytkowników. Albo taki nieogar ze mnie. 

Hehe, @Jan III Wspaniałyno obie opcje możliwe. U mnie wyszukiwanie działa, znalazłem to:

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Imbryk napisał:

No, w rozumieniu normalnych ludzi mega przegięła - natomiast w obecnie panującej "dynamice rozwodowej" po prostu użyła jednej z najmocniejszych dostępnych jej metod.

Tak, to straszne.

 

Tylko, że jak nikt stanowczo na to nie będzie reagował i wszyscy tak będą oczko przymykać, to nie zdążymy się obejrzeć, a w standardowej procedurze rozwodowej będzie wniosek z  oskarżeniem o molestowanie.

Ku*wa feministki już z nas zrobiły "niewolników" i to w świetle prawa. Jeszcze chwila i zrobią z nas podludzi. Masz prawo do obrony w sądzie to z niego korzystaj i nie daj się w ch*ja robić tylko po to żeby mieć święty spokój, bo on szybko się kończy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przeczytałem Twój stary wątek, dzięki @Imbryk.

 

O kurwa mać, Panie drogi.

Z taką raszplą to musisz walczyć, bo Twoja bierność ją tylko będzie nakręcać.

Myślisz, że na tym się skończy?

Nagrywaj tą bladź za każdym razem jak dzwoni, sra czy cokolwiek innego.

 

Swoją drogą takich ludzi powinni utylizować. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corka już dostaje. Jak ojciec nie podejmie zdecydowanych działań to dostanie jeszcze bardziej. 

Nie może być bierny w tej sytuacji oprócz kroków prawnych powinien też pisać emocjonalne listy do córki, wysyłać je a sobie robic kopię. 

Niech dodatkowo wszystko nagrywa i zaopatrzy się w kamery szpiegowskie. 

Powinien też ustalić z kim byla utrzymuje stałe kontakty wbrew pozorom nie jest to takie trudne :) musi ogarnąć sobie naprawdę dobrego adwokata. 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grze Oskarż ją o to samo - zaniedbywanie dziecka. Przy okazji zbieraj opinie sąsiadów, znajomych, postaw kilka flaszek żeby o tobie dobrze gadali. A suki profil na fb wrzuc na jakiś portal dla dziwek. Oczywiście postój z VPN'a co by ci nc nie udowodnili. Ja bym tak zrobił gdybym jej nie pobił wcześniej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Imbryk napisał:

Tzn byłeś już rozwiedziony jak poznałeś następną?

 

Przykre to, niestety... dołączyliście do statystyk rozwodowych.

Nie byliśmy małżeństwem. A nastepną poznałem ponad rok po rozstaniu

6 godzin temu, Lambert napisał:

@Grze Czemu nie założysz jej sprawy o zniesławienie? Babka ewidentnie chce Ci zrobić krzywdę, chyba warto wyznaczyć w końcu granicę! Z tym molestowaniem to mega przegięła, ja bym na twoim miejscu mię odpuścił. 

Nie zamierzam odpuścić..Ale czekam aż się wszystko ostatecznie zakończy bo zaskarzyła decyzję prokuratury i próbowała podważyć opinię biegłego. 

4 godziny temu, Normalny napisał:

Jeśli kobieta by się uspokoiła to bym odpuścił.

Jako, że się nie uspokaja to bym zastanowił się nad kwestią zniesławienia, pomówienia itd. Ewentualnie czy ma tu zastosowanie art. 238 KK - fałszywe zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Wszystko w swoim czasie. 

4 godziny temu, Heniek napisał:

Niezależna, czyli nadal sama? A tak szukała po portalach nowej miłości. ?

Chyba sama. Może ma jakiegos bolca z doskoku ale na pewno nie partnera. Poza tym... zbrzydła strasznie od tej nienawiści  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 18.04.2019 o 14:51, Lambert napisał:

@Grze Czemu nie założysz jej sprawy o zniesławienie? Babka ewidentnie chce Ci zrobić krzywdę, chyba warto wyznaczyć w końcu granicę! Z tym molestowaniem to mega przegięła, ja bym na twoim miejscu mię odpuścił. 

Zalozyłem. Sprawa w toku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2019 o 21:02, Grze napisał:

Poza tym... zbrzydła strasznie od tej nienawiści  ;)

A wiesz, że coś w tym jest? Stan emocjonalny ma bardzo często bezpośrednie przełożenie na fizjonomię człowieka.

Zaobserwowałem to u kobiety, kiedy zeznawałem jako świadek w sprawie podobnej do twojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.