Skocz do zawartości

Prawo korzystne dla ludzkich bestii


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przeglądałem sobie z rana Internety I natrafiłem na artykuł, gdzie było opisane jak ktoś znalazł komórkę.

 

Na niej były filmy, gdzie mężczyzna wykorzystywał dziecko. Ustalono, że te dziecko to 12 letnia dziewczynka, która mieszka po sąsiedzku z tym miłym panem na nagraniu. 

 

Proszę zapamiętać: po sąsiedzku.

Mężczyzna to ex gwałciciel I morderca, który za kratki trafił po zgwalceniu I zabiciu 17letniej dziewczyny.

 

Udało mu się I trafił w moment, gdy za te czyny nie groziła już kara śmierci, więc po 25 letniej odsiadce  wrócił do tej samej miejscowości w której mieszkał.

 

Po 1 kurwa gratuluje inteligencji rodzicom, bo nie potrafię sobie wyobrazić, że nie słyszeli plotek na temat sąsiada. Po 2 jak to jest, że za tak brutalne zbrodnie są tak śmieszne kary?

 

Moim zdaniem takie czyny jakie popełnił ten zwyrol kwalifikują się tylko na karę śmierci. Jeśli jednak już chcemy być tak bardzo humanitarni, to niech on nie siedzi tam 25 lat, tylko dożywocie.

 

W każdym razie uważam, że I tak recydywa w przypadku gwałtów, pedofilii czy mordów (Tym bardziej w przypadku tak chorego mixu jak powyżej) powinny być karane śmiercią.

 

Nie widzę innego rozwiązania I jednocześnie przeraża mnie jeszcze bardziej fakt, że nikt z tym nic nie robi, aby prawo zmienić w tym kierunku.

Edytowane przez Quo Vadis?
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka się zrobi z tego tematu gównoburza obrońców praw człowieka @Quo Vadis? (choć z tym bym dyskutował, czy takie coś można nazwać jeszcze człowiekiem), ale również uważam, że takie patologiczne jednostki powinny być eliminowane ze społeczeństwa. A najlepszą metodą na tą eliminację jest kara śmierci.

Po co utrzymywać darmozjada i płacić na jego wakacje w pierdlu?

Nikt z tym nic nie robi, bo to niepopularne politycznie, a celem partii nie jest służenie ludziom, tylko wygrywanie wyborów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DanielS No dobrze, dlatego zaznaczyłem, jeśli już tak bardzo chcemy być humanitarni to niech chociaż siedzą za kratkami do końca.

 

Zbrodnie z szczególnym okrucieństwem, recydywa w przypadku gwałtów, morderstw, etc powinna być karane bezwzględnie śmiercią, bo jak na powyższym przykładzie widać, to morderca- gwalciciel jedyne co zmienił to swoją strategię.

 

Jeśli tak ma wyglądać resocjalizacja, to ja dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kary śmierci to jest pewien problem. Otóż bywało nie raz i nie dwa, że na sali sądowej nikt nie miał wątpliwości, skazanego skrócono o głowę, a potem wyłaziły jakieś okoliczności na światło dzienne i skazanego uniewinniano. Tylko przywrócić go do życia już się nie dało.

Generalnie to całkowicie się zgadzam z postawioną tezą:

36 minutes ago, Quo Vadis? said:

takie czyny jakie popełnił ten zwyrol kwalifikują się tylko na karę śmierci

Bo po co taki człowiek żyje, jak ten chwast? Tylko niekiedy posądza się niewinnego człowieka o bycie chwastem. Oczywiście można przyjąć, że jakaś liczba błędów jest dopuszczalna i Świat się nie zawali, jak się paru niewinnych utłucze, a przy okazji parę groszy się przyoszczędzi. Z tej perspektywy jest spoko.

 

Rodziców bym się nie czepiał tak bezrefleksyjnie, być może okolica jest dość anonimowa - ja swoich sąsiadów nie znam, co chwilę ktoś się wprowadza i wyprowadza, nie ogarniam. Trudno wyczuć, trzeba by poznać więcej szczegółów. 

 

No ale jeżeli te zarzuty są prawdziwe i mówimy tu jeszcze o recydywie, to muszę przyznać, że sam bym typa chętnie zatłukł. Tylko tak jakoś wymyślnie, żeby śmierdziel czuł, że umiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Jeśli tak ma wyglądać resocjalizacja, to ja dziękuję.

Jedyną metodą "resocjalizacji" taki jednostek jest ich eliminacja.
Swoją drogą kara śmierci mogłaby dać jeszcze inną korzyść, a mianowicie miałaby funkcję odstraszającą dla innych skrajnie patologicznych jednostek.

Surowość i nieuchronność kary są najlepszymi środkami zapobiegawczymi.

2 minuty temu, Adams napisał:

sam bym typa chętnie zatłukł. Tylko tak jakoś wymyślnie, żeby śmierdziel czuł, że umiera.

Może np. powieszenie za jajca na gałęzi w lesie @Adams? ?

 

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adams napisał:

Tylko tak jakoś wymyślnie, żeby śmierdziel czuł, że umiera.

Nie, nie o to chodzi. Sprawiedliwa kara, nie sadystyczna zemsta. Po prostu powiesić i m.in oszczędzić kłopotu polskiemu podatnikowi, by utrzymywać takiego okaza X lat za kratkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Libertyn napisał:

Plotek mogło nie być a mogły być na drugim końcu polski.

Plotki były, bo okolica nazywała go takim swojskim Trynkiewiczem.

Jak będę po pracy, to poszukam tego artykułu i podrzucę.

 

@Adams Masz rację, tylko, że to jest raczej margines. My jesteśmy ludźmi i zawsze się zdarzy nam jakaś pomyłka, mimo wszystko w moim odczuciu takie rozwiązanie było by lepsze I wcale nie jestem jakoś przekonany, że partia X, która by chciała coś takiego wprowadzić była tym stratna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko rozumiem oburzenie, mnie też to wkurwia.

 

Powiedzcie to Tomaszowi Komendzie, że powinni go zabić za ten czyn o który go oskarżyli tych kilkanaście lat temu.

Dzisiaj by niewinnego chłopaka nie było na świecie. A jakby Was ktoś tak oskarżył?

 

Jestem za dożywociem i przymusową kastracją.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze wiele innych pomysłów, ale nie będę ich przytaczał publicznie, bo są zbyt brutalne @Adams ? :P 

 

4 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

wcale nie jestem jakoś przekonany, że partia X, która by chciała coś takiego wprowadzić była tym stratna.

Znając życie obrońcy praw człowieka zaszczekaliby taką partię @Quo Vadis? i narobiliby takiego smrodu, że partia sama by się wycofała z tego pomysłu.

 

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.wp.pl/hrubieszowski-trynkiewicz-wpadl-bo-zgubil-telefon-znalazca-odkryl-porazajace-nagrania-6371685032814721a

 Znajdziecie więcej jak wpiszcie w Google: Jacek p. Hrubieszów

 

A tutaj jest info sprzed lat i zobaczcie sobie komentarze, które ludzie dodali choćby w zeszłym roku:

http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/32457/mordercy-na-wolnosci.html

 

"

Qwerty

Jest 2018 rok... Ten sam człowiek gwałci 11-letnią dziewczynkę z Hrubieszowa... Wpada przez przypadek gubiąc telefon z nagraniem aktu seksualnego. I jak tu nie być za karą śmierci...

2018-09-11  13:02ocena: 100%"
Edytowane przez Quo Vadis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.