Skocz do zawartości

Pytanie do Cuba Libre


Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie założyć oddzielny wątek dla Siostry @Cuba Libre aby nie rozwadniać nadmiernie wątku @maggienovak:

 

PS Jeżeli kogoś uraziłem żartem wątek atencyjny to przepraszam.

PS2 Nie chcę nikogo wygryźć z moderacji, to tylko przez mój szacunek dla maggienovak założyłem oddzielny wątek.

 

Moje pytanie nr1:

@Cuba Libre Czy jeżeli Twój bogaty partner poprosił by o intercyzę zgodziła byś się na ślub?

 

 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Cuba Libre napisał:

Nie potrzebuję atencji. :)

Ale ja Ci ją nieco podbiję:P

Czy już się oświadczał? Jeśli tak, to czy klękał no i oczywiście ile kosztował go pierścionek?

 

@Morfeusz Wtedy Porshe nie będzie jej, to przecież proste.

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heresy napisał:

niż zdobycie atencji, to chętnie się dowiem co. ?

Panowanie zadawali pytania. 

I odpowiadałam na pytania zawarte w temacie. 

Po całym prześledzeniu wątku Maggie,  można zauważyć,  że niejaki Tryptus zacząl pisać o moim chłopaku,  i tak to. 

Nie było tam niczego,  co pisałabym ot tak sobie. 

Także sorry. 

Proszę mnie tu nie oskarżać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cuba Libre napisał:

Tryptus zacząl pisać o moim chłopaku,  i tak to. 

Aha to wiele wyjaśnia.  
Przy okazji nie widziałem aby ktoś pytał o opisy klaty twojego faceta, ale skoro nie atencja i nie "pisanie nic ot tak sobie" to wszystko ok.
Jeszcze zasłaniasz się prowokacją serio panno mecenas. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krugerrand napisał:

Czy już się oświadczał? Jeśli tak, to czy klękał no i oczywiście ile kosztował go pierścionek?

Jeszcze nie.

Sama sobie chcę wybrać, a chcę te od Tiffany'ego.

Już mu o tym mówiłam i przeszukuję Internet, a ślub chciałabym, żeby był w dniu naszych urodzin, ale nie w tym roku, lecz w przyszłym, bo to będzie piękna data.

I też numerologicznie jakoś tak wszystko by się zgadzało.? Jesteśmy sobie przeznaczeni, więc przypuszczam, że innej daty być nie może.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Cuba Libre napisał:

chcę te od Tiffany'ego.

Już mu o tym mówiłam i przeszukuję Internet, a ślub chciałabym, żeby był w dniu naszych urodzin, ale nie w tym roku, lecz w przyszłym, bo to będzie piękna data.

I też numerologicznie jakoś tak wszystko by się zgadzało.? Jesteśmy sobie przeznaczeni, więc przypuszczam, że innej daty być nie może.

Ty tak na powaznie, wierzysz w to co piszesz, masz tak w glowie, czy jaja sobie robisz?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ewidentnie robi sobie dziewczyna jaja, ale ogólnie to dość powszechne u młodych kobiet :). Szczególnie tych bogatych z domu. Jeśli rzeczywiście ma ojca bogatego prawnika to standardu życia sobie nie obniży :)

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dobryziomek napisał:

. Jeśli rzeczywiście ma ojca bogatego prawnika to standardu życia sobie nie obniży :)

 

Mojej ex Tata współpracował w projektowaniu Wrocławskie zoo, koleś zarabia konkretne pieniądze a córcia zerwała z nim kontakt i wróciła do matki, która tyra za 2k i żyją od 1 do 1.

Generalizowanie to kiepska rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.