Skocz do zawartości

Pytanie do Cuba Libre


Rekomendowane odpowiedzi

Też znam podobne przypadki, ale to nie zmienia faktu, że tendencja jest jednak odwrotna :)

Zwykle kobiety z zamożnych domów wybierają sobie partnerów o podobnym statusie albo potencjale zarobkowym.

Chociaz masz rację wyjątki się zdarzają :)

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heresy napisał:

Z opisów Twojego misia zebrałby się pokaźny tomik poezji.

@Heresy o ile ten miś w ogóle istnieje ?. Tak, wiem to ta moja starcza zazdrość przemówiła ?

2 minuty temu, karhu napisał:

Jakie to spierdolenie, jak czytam to co ona pisze. Dobra , nie moja bajka.

@karhu nie jesteś sam. Ja też nie ogarniam tego co ona wypisuje ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Chcesz nosić coś co nosi tysiące kobiet na ziemi? 

Tak, to tkwi podświadomie w mojej głowie, gdyż mój były oświadczył się jednej dziewczynie , a co ja nie zasługuje na taki? A nawet na lepszy.

 

22 minuty temu, karhu napisał:

masz tak w glowie, czy jaja sobie robisz?

Nie, nie robię.

Ufam, że jesteśmy sobie przeznaczeni, bo się nam numerologicznie wszystko zgadza. 

Nie wierzę w przypadek też.  On też nie wierzy w przypadek, ale on jak mi o tym mówił, to chyba nie mówił poważnie, ale ja mówiłam śmiertelnie poważnie.

W sumie to ciężko mi go rozgryźć do dziś. Czasami robi z siebie debila (chyba specjalnie, żeby uśpić moją czujność, i mnie testować).

 

 

Ale co w tym śmiesznego?

 

Niektórzy wierzą w karmę? Inni w Boga, drudzy w Bogów?

To czemu ja mam nie wierzyć w numerologię?

Jak to wszystko wydaje się równie nonsensowne.  ? Ale jakoś napełnia wiarą człowieka.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Cuba Libre napisał:

jesteśmy sobie przeznaczeni

 

7 minut temu, Cuba Libre napisał:

Nie wierzę w przypadek

 

7 minut temu, Cuba Libre napisał:

On też nie wierzy w przypadek

 

8 minut temu, Cuba Libre napisał:

ale ja mówiłam śmiertelnie poważnie

 

8 minut temu, Cuba Libre napisał:

chyba specjalnie, żeby uśpić moją czujność, i mnie testować

I historia piekna, świat się kręci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karhu napisał:

No to sobie jaja robisz?

Dlaczego?

Poproszę jakąś krótką notkę o tym dlaczego uważacie, że to, co tu napisałam jest bezwartościowe?

Chciałabym, żeby mi to jakoś racjonalnie uzasadniono.

 

 

Albo nie, nie chce tego czytać, i tak obecnie nie mam na to czasu, gdyż muszę zająć się pracą intelektualną.

Także, dzięki wielkie za temat, ale on chyba się nadaje do zamknięcia.

W każdym razie dalej bawcie już się sami. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Cuba Libre napisał:

Albo nie, nie chce tego czytać, i tak obecnie nie mam na to czasu, gdyż muszę zająć się pracą intelektualną..

Widzę to tak, albo Twoi rodzice to robole i kreujesz się na kogoś lepszego, albo faktycznie Tatuś jest prawnikiem i od małego wpajał Ci że jesteś do niczego i teraz starasz się trzymać fason, tak czy siak współczuje Ci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli @Cuba Libre to atrakcyjna, z zamożnej rodziny, studiująca hiper kierunek laseczka, ze swoimi konkreet standardami wobec facetów... to co z tego?
Nawet jeśli to trollo atencjuszka, to też - co z tego? 
Ja bym jej ewentualną szczerość potraktowała jako kolejne potwierdzenie pewnych tez i tyle. 
Panna @Cuba Librema biologiczne i społeczne prawo dokonywać selekcji wśród mężczyzn (jeśli opcja no.1 to prawda). 
A panowie, którzy chcecie pięknej, młodej, pachnącej, rodzinnej, ciepłej, niezależnej finansowo kobiety, to szukajcie,szukajcie, szukajcie. Nie piszę tego dla chamówy. 
Forum dało mi mega kopa do działania, ale czasem mam wrażenie, że (tylko!)niektórzy użytkownicy mają już serio mizozapędy, np. żeby panna była przynajmniej 8/10, pachnąca, młodziutka, rozmiar 34, naturalnie sexy,niezależna finansowo, IQ 130 , open w łóżku 24/7, chudnąca po ciąży w dwa miesiące, pozwalająca wyjść na divy, żyć tylko w związku nieformalnym, nie zwracająca uwagi na to, że facet nie ma pracy, domek i kuchnia na tip-top., ale i tak co by nie zrobiła to jest gadzi i zła... 
Teraz bez emocji. Po raz milionowy jest z lekka ruszany temat wszelakiej nierówności i niesprawiedliwości w świecie damsko-męskim. Radźmy sobie na swoje sposoby, układajmy życia jak se chcemy. Inni będą bawić się w dom, inni będą ruchać pół miasta. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dobryziomek napisał:

To oczywiste, że ona robi sobie jaja

Moja Droga, ja tego trolla biorę na poważnie:D

3 godziny temu, Cuba Libre napisał:

gdyż muszę zająć się pracą intelektualną.

Po tym co widzę na forum, to lepiej tego nie rób, nie wychodzi Ci.

Ponadto:

4 godziny temu, Cuba Libre napisał:

Jeszcze nie.

Skoro się nie oświadczył, to skąd pewność, że niedługo będziesz jego żoną  i w ramach własnego niepodpartego wykładnią prawną widzimisię przejmiesz jego Porshe?

Żałosna jesteś, idź do garów i do dzieci, które może kiedyś z tym czy innym frajerem mieć będziesz.

Książkowy przykład, że kobietom i nie tylko nie należą się prawa i wykształcenie.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cuba Libre gdzie leży granica "wszystko jest wspólne"? Pokazałabyś mu wszystkie wpisy na forum np. ten o randce z biedniejszym, po której się popłakałaś? Czy tylko dobra materialne są wspólne czy też i cała przeszłość jest jawna i wszystkie opinie, jeśli nie to czemu?

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ogarnia czarna rozpacz bo @Cuba Libre jak pisałem wcześniej jest totalną przeciw wagą tego kim jestem ja. Normalnie mam ciarki jak widzę ten do bólu materialny i praktyczny sposób widzenia świata. Jednak tak jak pisałem w innym wątku, uciekał bym od niej w podskokach ale to samo ona ode mnie. 

Moim zdaniem dobrze, że tak pisze szczerze @Cuba Libre uczcie się od niej.

Ps Co do pierścionka to dla mnie mógłby być nawet z plastiku za dwa złote ale ehhh zresztą nieważne...

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cuba Libre Fajnie, że jesteś szczera w swoich przemyśleniach tutaj i dzielisz się tym z nami. Nie każdy tutaj jest na tyle odważny by napisać coś o sobie prawdziwego, niektórzy tu są tylko po to by oceniać innych i karmić się tym, że mogą komuś pojechać.

Tak do końca nie rozumiem o co Panowie tutaj się rzucają, tak na dobrą sprawę sama też doskonale wiem ile mężczyzna jest w stanie dać kobiecie by ona z nim była, by ona zwróciła na niego uwagę. 

Na forum mamy wyjątkowych mężczyzn, którzy znają swoją wartość, kochają siebie i szanują ale nie można oczekiwać tego od każdego i mierzyć innych swoją miarą. Jeżeli oboje jesteście szczęśliwi to nic nikomu do tego.

O ile @tytuschrypus pisze konkretnie i zawsze wiadomo o co mu chodzi, ma fajne poglądy o tyle Panie @Morfeusz ja proszę Cię o uzasadnienie tego tematu. Nie sposób jest wywołać kogoś do tablicy i zadawać pytania tak o. Zobacz co tu się zrobiło, każdy może tu wejść i pisać o @Cuba Libre jaka ona jest, a jaka ona nie jest. Jaki cel w tym miałeś?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morfeusz 

Wydaje mi sie, że po prostu współczuł @maggienovak za zaśmiecanie jej wątku i po prostej założył oddzielny temat, tak mi się wydaje @Lalka z drugiej strony zawsze byłoby ciekawie zobaczyć wątek o sobie samym ?

 

Co do jechania po @Cuba Libre zawsze pisałem, że to iż jest szczera i bezpośrednia jest czymś niezwykłym dla mnie, ogólnie mówienie bez wazeliny, że chce to i tamto a jak nie to nara jest ciekawa sprawą. W ogóle to można się od niej uczyć czy tez wyciągać wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lalka napisał:

@Morfeusz ja proszę Cię o uzasadnienie tego tematu. Nie sposób jest wywołać kogoś do tablicy i zadawać pytania tak o.

Uzasadniłem w pierwszym poście, doczytaj. Z wątku który ma pomóc @maggienovak zrobiło się kilkanaście stron dyskusji z @Cuba Libre.

Mam szacunek do Maggie za jej życiową postawę i nie mogłem już patrzeć jak tamten wątek jest rozwalany dyskusjami na inny temat.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalkapodejrzewam, że część użytkowników zakłada że to trolling ze strony Cuba Libre.

 

Jeżeli prawda, to faktycznie nawet nie ma co komentować :D

Natomiast jako prawdziwe byłoby to bardzo pouczające i jest to świetny przykład potęgi socjalizacji, w tej akurat sytuacji negatywny. Bo pokazujący, do czego prowadzi rozpieszczenie dziecka. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka tutaj nie chodzi o to, że ona mówi wprost co czuje, nie chodzi o to, że pisze jakie ma oczekiwania od życia i mężczyzn (bardzo wygórowane, ale to jej sprawa i ma do tego prawo), ale to w jaki sposób to robi. 

 

Bycie bezpośrednim jest cenne, ale życie pokazuje, że czasem warto zachować umiar i przede wszystkim styl i spsób.

 

Może Ty tego nie widzisz, ona tym bardziej, ale jej podejście do życia i jej wypowiedzi pokazują brak szacunku do innych ludzi, chociażby sławne "psim obowiązkiem rodziców jest mnie utrzymywać jak się uczę" (chyba te słowa nigdy nie znikną z mojej głowy... jak dziecko może w ogóle tak pomyśleć).

 

To nie jest mówienie wprost tego co się czuje i oczekuje od innych, to jest zwyczajnie chamskie. 

 

Albo to pisanie o "swoim" bogactwie z taką wyższością z jaką ona to robi.

 

Super, że ma bogatych rodziców, na pewno będzie jej łatwiej w życiu, ale trochę pokory by się przydało.
 

  • Like 2
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.