Skocz do zawartości

Pytanie do Cuba Libre


Rekomendowane odpowiedzi

@Morfeusz Temat można było sformułować inaczej. Nazwę tematu zwłaszcza. 

Mogę mieć swoje zdanie i czuć niesmak? Mogę. 

 

@tytuschrypus Jeżeli część użytkowników zakłada, że to trolling to skąd takie zainteresowanie jej osobą?

 

@Daenerys Nikt sam na świat się nie pcha, jeżeli ktoś podejmuje się rodzicielstwa to niech odpowiednio wychowa dziecko i zadba o nie. 

Jak wychowasz tak masz, ja zawsze trzymam stronę dzieci i to jest chyba logiczne. Jest się odpowiedzialnym za to co się oswoi. 

Nie czytam ani jej postów nagminnie ani Twoich, ale czemu Cię to uraziło? 

 

Nie widzę w tym nic chamskiego. 

 

I też nie wydaje mi się, abyś Ty była w stanie ocenić czy potrzeba jej pokory czy nie?

Jeżeli jest atakowana na forum to przybiera taką postawę obronną jaką umie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lalka napisał:

niech odpowiednio wychowa dziecko i zadba o nie. 

Ty to potrafisz? Wiele lat mialem zal do rodzicow za to co zrobili. Pogodzilem sie z tym i to przetrawilem jak sam zostalem rodzicem. Jak sam, po latach widze,  spierdolilem zycie swoim. Tak ze nie wiem czy jest mozliwe wychowanie dzieci bez zadnych bledow.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się dziewczyny. Niech sobie żyje jak chce. Ja bym się z nią nie ożenił, inni użytkownicy forum pewnie też nie, ale jeśli spotkała mężczyznę, któremu to pasuje to ja nie widzę problemu. Świata nie zbawimy. Nie bądźmy jak Ci którzy wypytują kiedy się ustatkujesz i ożenisz. Nie narzucajmy nikomu swojego światopoglądu. Jeśli kiedyś jej chłopak się tu zarejestruje to mu pomożemy.?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rolow napisał:

Kobietę ma prawie każdy. Ślusarz, elektryk, spawacz, taksówkarz, marynarz, śmieciarz, rybak. Naprawdę przejdźcie się po ulicach, prawie co rusz idzie facet z babą i ten facet nie jest żadnym szejkiem ani bogaczem xD

A czy jest samcem alfa i prowadzi w związku? Bo jak nie to jest beta-bankomatem i taki układ nie zasługuje na nazwę związek.

 

Wyczuwam Archa :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rolow napisał:

Chyba niektórzy przedawkowali forum.

I to piszesz Ty, kolego? Które to już konto?

 

54 minuty temu, Lalka napisał:

skąd takie zainteresowanie jej osobą?

Może stąd że na TYM forum ostrzegamy przed roszczeniowymi księżniczkami lecącymi na hajs, mężczyźni takich nie szukają a ona  właśnie taka jest i pisze o tym w taki lekki sposób. Wsadza kij w mrowisko. 

 

Trochę mi się kojarzy ta sytuacja z tym filmem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Meg4tron Owszem rozumiem. Ale ten temat nie wygląda jak ostrzeżenie. 

 

Skąd się bierze w kobietach taka cecha? Być może @Cuba Libre trafiała na zły model mężczyzny, być może zna relacje damsko- męskie tylko z tej strony, więc zamiast szydzić z kogoś można było założyć ciekawy temat w rezerwacie na ten temat i pokazać jak może to wyglądać inaczej. 

I jestem przekonana, że wówczas każda z nas byłaby zadowolona i ciekawa zdania mężczyzn z forum w tej kwestii. 

 

@karhu Być może Twoje błędy wyszły Twoim dzieciom na dobre. :) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rolow

dobra, nie idealizujmy mnie xD a tak serio, faktycznie - były, Mój to spokojne w usposobieniu (dla osoby trzeciej) typy, lubiący czułość, kanapę, kanapki. Wolą zaplanować działanie niż podjąć sprawę za ciosem. Taki typ, być może przyciągam z racji wyglądu, zachowania, usposobienia, być może nawet z racji biologiki, biochemii mózgów, energii, podświadomości - uj wie. ?

Czy dominuję - nie, choć może faktycznie to tak wyglądać, gdybym dominowała to Śląsk, pieniążki, kwiotki byłyby alltime. ?

Wyzwanie dalo mi takie mentalne nielamentowanie. Nawet jeśli co setny chłop spojrzy na mnie jak na ciotkę, to co? Czy ja mam cel w życiu być famme fatale (czy jak to się pisze). Nie. Jest rzeczywistość i tyle, ale tak, nadal se tam powzdycham "och, gdybym była jak młodziutka, atrakcyjna Ormianka, ale byłoby zayebiscie". Na wzdychnięciu się kończy, ale gadzie gierki też trzeba stosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rolow napisał:

Nie gadaj głupot o byciu beta-bankomatem, w większości związków facet nie płaci za wszystko, dziś kobiety też pracują, nawet u nich zwykle facet płaci z 60-65% wszystkiego, także nie ma tragedii - za dużo forum za mało rzeczywistości w efekcie czego żyjesz w bajkach.

Beta bankomat to nie tylko płacenie. To też oddanie decyzyjności co do zakupów oraz co do prowadzenia związku.

 

2 godziny temu, rolow napisał:

Bo to wynika nawet z najprostszego prawa parowania - jak masz 100 kobiet i 100 mężczyzn, to w oczywisty sposób się sparują i każdy będzie miał kobietę.

A kto mówi ze tu obowiązuje prawo parowania?

Jak wezmę 100 klientów i 100 sklepikarzy to się wcale nie sparują. Powstanie 2...10 sklepów i każdy będzie miał po kilku klientów. A nie jeden sklep-jeden klient.

Wezmę 100 kogutów i 100 kur, to koguty się podziobią aż ich zostanie np. 10. I będzie po 10 kur na koguta.

Nie jest powiedziane ze wszędzie następuje parowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lalka napisał:

skąd takie zainteresowanie jej osobą?

Stąd, co i moje - rozrywka + nauka dla młodszych braci, bo to jednak reprezentatywny dla pewnej populacji kobiet pogląd, mimo że użytkowniczka najpewniej w niego nie wierzy, ergo - trolluje.

 

A jeśli wierzy, to tym większa rozrywka i tym większa nauka dla młodszych braci. 

 

W tym miejscu pragnę podkreślić, że zgadzam się w 100% z oceną wygłoszoną przez @Daenerys- jeśli poglądy użytkowniczki są prawdziwe, to sposób ich wygłaszania po wielokroć udowadnia, jak można wychować dziecko na rozpieszczonego, roszczeniowego bachora. Takie typowe dziecko dorobkiewiczów lat 90tych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tytuschrypus napisał:

jak można wychować dziecko na rozpieszczonego, roszczeniowego bachora

Byłem w bananowym liceum, wiele takich zachowań pamiętam z autopsji :) "pci obojga", niestety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rolow napisał:

To zły przykład - 2 sklepikarzy może zapewnić podaż 100 klientom, więc nie potrzeba pozostałych. 2 mężczyzn czy nawet 20 nie zapewni podaży kobietom, bo kobieta chce LTR a nie faceta do seksu z doskoku.

Błąd. Kobieta nie chce LTR tylko:

1. dziecka z dobrymi genami: po to pójdzie do bad boya (i inne 10 kobiet też, więc ten sam bad boy będzie miał ruchanie non stop, z kilkoma na raz).

2. utrzymania i przysług: po to pójdzie do beta bankomatu (albo orbiterów).

Ty opcję 2 nazywasz LTR. A to jest LTR tylko z punktu widzenia kobiety. Dla mężczyzny to nie LTR tylko robienie przysług w nadziei że kobieta to doceni (i da seks) co nigdy w tej sytuacji nie nastąpi.

Zatem jak najbardziej 2 facetów może zaspokoić potrzeby 100 kobiet. Te związane z ruchaniem i dziećmi.

Pozostali są jednak potrzebni do pozostałych potrzeb kobiety. Tylko że właśnie: do potrzeb kobiety. A co z potrzebami facetów?

Sytuację więc trzeba odwrócić.

Nie czy 2 facetów zaspokoi potrzeby 100 kobiet.

Tak jak 2 sklepy zaspokajają potrzeby 100 klientów.

Tylko czy potrzeby 100 facetów mogą być zaspokojone przez 100 kobiet.

Tak jak to czy potrzeby 100 sklepów mogą być zaspokojone przez 100 klientów, gdzie wychodzi że nie. Potrzeb 100 sklepów nie da się zaspokoić 100 klientami, bo sklep chce więcej niż 1 klienta. Część sklepów musi upaść albo rozdawać towar za darmo (co mu daje tylko namiastkę bycia sklepem bo ma kontakt z klientem, ale jednak ten klient mu nie płaci, więc to nie relacja sklep-klient tylko wolontariat). Bo klient woli iść do innego sklepu gdzie zapłaci.

Tak samo tu. 100 kobiet nie zaspokoi 100 facetów, bo wolą iść do wybranych 10 czy 20 facetów mimo że u nich nie będą miały wyłączności na seks i związek.

Owszem pójdą też do pozostałych 80 facetów. Ale nie po to żeby zaspokajać ich potrzeby, lecz żeby oni zaspokajali ich potrzeby.

Ty widzisz takie przypadki. Owszem facet jest z babą. Ale pytanie kto tam zaspokaja czyje potrzeby.

Nawet z punktu widzenia kobiety nie jest to zresztą LTR, bo ona nie zakłada że ta relacja będzie na zawsze. Ona jedynie toleruje taka relację dopóki nie ma wyjścia.

Edytowane przez imprudent_before_the_event
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, rolow napisał:

Jesteś ze Śląska? Bo to by wiele wyjaśniało. Tam to norma, że baby wszystko ogarniają a faceci to alkoholicy, hazardziści i tacy co to mają wyjebane na wszystko. Oczywiście uogólniam, ale to częste

Wybacz, ale odbiór Śląska zakończyłeś chyba na filmach Kutza i to tych słabszych : )

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był tak okres, że Śląsk dostał mocno w dupę po transformacji ustrojowej (ale nie tak, jak np. tereny popegeerowskie), co widać np. nadal po Bytomiu czy Swietochłowicach, ale nie przesadzajmy. Obecnie to nowe technologie, startupy, IT, masa zieleni,  niezłe powietrze (co tu ma truć, jak wiekszość ciężkiego przemysłu przeszła do historii), najlepsze drogi w Polsce i świetni ludzie ze śląskim etosem pracy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

tak czy siak współczuje Ci.

I mówi to Pożal się Boże Żigolak, któremu laski proponują seks za pieniądze. 

?

17 godzin temu, Krugerrand napisał:

Żałosna jesteś, idź do garów i do dzieci, które może kiedyś z tym czy innym frajerem mieć będziesz.

A będę. 

A do garów nie muszę iść.  Na szczęście tato mi robi jedzonko.

I nie wiem skąd tyle nienawiści w tym komentarzu...

Niestety to, że napiszesz jakiś obelżywy komentarz na mój temat nie rozwiąże Twoich problemów.

Proponuję więc udać się do psychologa. O wiele więcej na tym zyskasz.?

 

 

7 godzin temu, Daenerys napisał:

Ty tego nie widzisz, ona tym bardziej, ale jej podejście do życia i jej wypowiedzi pokazują brak szacunku do innych ludzi, chociażby sławne "psim obowiązkiem rodziców jest mnie utrzymywać jak się uczę" (chyba te słowa nigdy nie znikną z mojej głowy... jak dziecko może w ogóle tak pomyśleć).

Absurdalne jest, że to musi być uregulowane prawnie, gdyż rodzice już nie czują się w obowiązku wykształcić swoje dzieci. Zresztą, jak masz ochotę o tym pogadać, to zapraszam do wątku, gdzie ten temat był poruszany.

 

7 godzin temu, Daenerys napisał:

To nie jest mówienie wprost tego co się czuje i oczekuje od innych, to jest zwyczajnie chamskie. 

To chyba inaczej definiujemy bycie chamskim w takim razie, albo inaczej odczytujemy bycie chamskim.

7 godzin temu, Daenerys napisał:

Albo to pisanie o "swoim" bogactwie z taką wyższością z jaką ona to robi.

 

Super, że ma bogatych rodziców, na pewno będzie jej łatwiej w życiu, ale trochę pokory by się przydało.

Nigdzie nie pisałam o swoim bogactwie, to użytkownicy o nim piszą wciąż. Zauważ, że ja nie napisałam o tym ani słowa.? I to jest w tym wszystkim najzabawniejsze. Bo się okazuje, że jestem cholernie atrakcyjna, jestem też cholernie bogata. ?

 

7 godzin temu, rolow napisał:

jak @Cuba Libre muszą dostać od życia po dupie - inaczej się nie nauczą.

Już dostałam. Trzy razy.

Za każdym razem sobie powtarzałam, że koniec z bogatymi mężczyznami. Ale ja ich przyciągam jakoś do siebie, mówiłam już, że pewnie stylem bycia.

W każdym razie jest to bardziej skomplikowane, niż może Ci się wydawać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @Obliteraror. Wiele firm, dużo innowacji, Park Śląski (perełka dla chcących zakosztować zieleni w centrum aglomeracji), drogi szybkiego ruchu (np. DTŚ'ka) odciążające ruch miejski (nie ma takich koszmarnych korków jak np. w Wawie), ludzie pracowici i serdeczni (nawet mój kolega, który mieszka w Warszawie przyznał, że jest mile zaskoczony) :) 

 

Ja się stąd nie ruszam. Dobrze mi na Śląsku :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Hippie napisał:

Ja nawet nie potrzebuję pierścionka... 

I super. Dla mnie pierścionek jest ważny, zarówno zaręczynowy, jak i obrączka ślubna. Gdyż dla mnie symbolizuje ona przynależność do siebie osób.

Tak samo zawarcie z drugą osobą małżeństwa.

Poza tym jeszcze chcę zauważyć jedną rzecz, to nie są moje wymagania wobec potencjalnego chłopaka, bo ja go mam, a wiem, że stać go na taki pierścionek.

 

Poza tym, to nie jest tak, że jak ja go spotkałam, to wyciągnęłam swoją listę wymagań do której on się musiał dopasować. NIE SZUKAŁAM wtedy nawet chłopaka.

Naturalnie nas bowiem do siebie przyciągnęło. I powtarzam nie wiem na ile pociąga mnie jego władza nad innymi, a na ile jest to prawdziwe uczucie w związki z nim jako osobą.

Dla mnie są to rzeczy bardzo trudne do rozdzielenia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cuba Libre napisał:

wiem, że stać go na taki pierścionek.

 

4 minuty temu, Cuba Libre napisał:

nie wiem na ile pociąga mnie jego władza nad innymi, a na ile jest to prawdziwe

Nie mogę po prostu :) tzn. jak stać mnie na segment premium z salonu, to muszę go mieć, bo to mnie ma w jakiś sposób definiować? Masz obsesję na punkcie pieniędzy, zdajesz sobie z tego sprawę? Co gorsza, nie swoich.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cuba Libre napisał:

Na szczęście tato mi robi jedzonko.

Ciekawe co będzie jak taty zabraknie?

 

1 godzinę temu, Cuba Libre napisał:

I nie wiem skąd tyle nienawiści w tym komentarzu...

Niestety to, że napiszesz jakiś obelżywy komentarz na mój temat nie rozwiąże Twoich problemów.

Proponuję więc udać się do psychologa. O wiele więcej na tym zyskasz.?

Oj chyba w punkt, bo zabolało. Klasyczne kobiece odwrócenie kota ogonem od własnych problemów i przerzucenie tego na faceta, no bo on przecież jest zawsze winny. Winny jest nawet tego, że masz problem z materializmem i ubóstwiasz cudzą własność. Ciekawe czy Ty byłaś już z tym u psychologa...

 

7 minut temu, Cuba Libre napisał:

Nie. Nie mam.

No tak. Oczywiście, że nie, przecież to nie bije z Twoich wpisów. 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.