Skocz do zawartości

Związek - wyłączność


leto

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@leto Idź sobie zwal kilka razy pod rząd, bo zalatuje trucizną miłosną.

 

@Byłybiałyrycerz Młody, nie bądź taki zgorzkniały na młodość, bo na starość zostanie Ci już tylko cynizm ?

Nie peniaj, miłosny chaos jest dobry! Jak mężczyzna ma 30+ lat to go zajebiście odmładza. Poza tym @leto nie oświadczył się jeszcze chyba, tak?

Grunt, żeby nie stracić kompletnie kontaktu z bazą.

Edytowane przez Exar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam wyłączność. Z tego co można przeczytać w różnych tematach masz wysokie libido. Wejdziesz w związek i w razie gdyby zaczęła reglamentować Ci srom, nie będziesz miała alternatywy. Jeśli masz możliwość mieć w zapasie jakąś koleżankę na FWB to trzymaj się tego. Nic nie obiecuj, a nie będziesz rozliczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączność (monogamia) jest dla facetów stanem nienaturalnym i narzuconym przez system społeczny @leto ;) 
Nikt Cię nie zmusi do grania niezgodnego z prawami natury :D 

Chyba, że sam się na to zgodzisz i temu podporządkujesz. Ale to już Twoja decyzja :) 

Edytowane przez DanielS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślałem że jej zależy bardziej, teraz myślę że nie koniecznie :D Ale spoko, FWB to też dobry układ.

 

Na starość jakoś się zrobiłem formalistyczny, chcę mieć wszystko jasno określone chyba.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.04.2019 o 16:52, leto napisał:

No myślałem że jej zależy bardziej, teraz myślę że nie koniecznie :D Ale spoko, FWB to też dobry układ.

 

Na starość jakoś się zrobiłem formalistyczny, chcę mieć wszystko jasno określone chyba.

Z ciekawości zapytam, jak się temat rozwija?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Lambert said:

Z ciekawości zapytam, jak się temat rozwija?

Dobrze się rozwija, bez żadnych deklaracji wyłączności itp. Czas pokaże, ja nie mam ścisku ani w jedną ani w drugą stronę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.