Skocz do zawartości

Jakie są Włoszki? Warto?


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałem dzisiaj włoszkę mieszkającą na stałe w Polsce i nie ukrywam, że urodziwa z niej dziewczyna :) Ma bardzo złe zdanie o włoskich facetach, mówi, że są mamisynkami, nie można na nich liczyć, mieszkają z rodzicami, nie są ambitni. 

 

Czy włoszki są lepsze niż nasze księżniczki? Na co zwrócić uwagę przy rozwijaniu dalszej znajomości? :)

 

Mieszka dopiero tydzień w Polsce, a więc trzeba kuć żelazo póki gorące :) Dzięki za wszystkie rady! 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej zmanierowane niż Polki i bardziej temperamentne i otwarte, brak im też typowego dla Polek "zadęcia" - pretensjonalnej podstawy. 

Są też bardziej "wesołe" w odbiorze i tak nie śmiecą.

Jak masz możliwość - startuj, jednak pamiętaj...to nadal które kobieta...więc drapieżnik doskonały....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoszki jak to panny z nad morza śródziemnego, na pewno są bardziej gorrrące, bardziej otwarte i weselsze niż Polki @Maurycy :D 

Ale oczywiście nie jest to regułą ;) Zależy jaki się Tobie trafił egzemplarz :D 

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ilu z Was widziało prawdziwą włoszkę a ilu bazuje na filmach z Monicą B.

Mieszkałem i pracowałem we Włoszech jestem tam dwa razy w roku i z moich obserwacji :

a) puszczalskie jak mało kto (to akurat sport narodowy obu płci)

b) rozwydrzone i roszczeniowe

c) nic nie umiejące i do 30 roku życia żyjące u mamusi

d) puste (zainteresowania ograniczone do imprezowania )

e) niskopodwoziówki

f) drące ryja

g) po ciąży idzie im w dupę i wyglądają jak cyganki

 

Niestety po półtora roku życia we Włoszech mam o nich złe zdanie.

 

Rada - ruchnąć i rzucić zanim ona rzuci Ciebie. Masz mało czasu .. ;)

Edytowane przez ntech
  • Like 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Leniwiec napisał:

No tak, znowu ta historia o złych facetach, to już się staje nudne ?

Drogi Leniwcu, 

 

Ja w tym wątku nie poruszam sprawy "złych polskich facetów" tylko staram się otworzyć na nowe możliwości :) Temat dotyczy Włoszek i tego się proszę trzymać :) Ja już zdecydowałem -  w życiu na stałe nie będę z Polską kobietą :) pytanie jest, czy włoszka to dobry materiał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maurycy napisał:

Tak, przeczytałem kilka artykułów i to się pokrywa :)

Nie, no, ja wiem że włoskie chłopaki mają taką renomę, więc to na co ta pani tak narzeka to truizm, temat do rozmowy jak narzekanie, że dziś zimno i pada i zimno i pada.

 

Mnie interesuje to, czy panna tym narzekaniem na swoich rodaków nie próbuje zmanipulować Ciebie stosując pochlebstwo: moje ziomki to maminsynki, nooo aaaale tutaj mam wssspaniałego polskiego zaradnego, samodzielnego ogiera!

Pierdolety.

 

Nie mam doświadczenia w tym temacie, choć nie sądzę żeby Włoszka była jakoś inaczej poukładana od innej Europejki.

 

Korzystając ze wspaniałej okazji obserwuj panią bacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Leniwiec napisał:
3 godziny temu, Maurycy napisał:

Ma bardzo złe zdanie o włoskich facetach, mówi, że są mamisynkami, nie można na nich liczyć ..

No tak, znowu ta historia o złych facetach, to już się staje nudne

Ja się zgadzam, ze @Maurycy Równie dobrze to może oznaczać, że włoscy faceci mają "wyjebane" na kobiety.

Więc tłumaczenie z "kobiecego" na "męski", może oznaczać "on nie chce się mnie słuchać", "nie przytakuje mi",

"nie jest grzecznym misiem", "moja Cipka to za mało, żeby go zniewolić",

"ma dużo znajomych, a ja chce, żeby siedział w domu i się ze mną nudził, bo ja mam mniej" .. :D

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maurycy napisał:

 pytanie jest, czy włoszka to dobry materiał :) 

Do ruchania ? Jak każda. Do życia ? Daj spokój.

Lubisz schabowe ? A ogórki kiszone ? A buraczki ? To zapomnij....

Będziesz wpierdalał makaron do końca życia. O ile zasłużysz żeby odgrzała w mikrofali...

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, wojkr said:

jednak pamiętaj...to nadal które kobieta...więc drapieżnik doskonały....

Pamiętaj!

Alien-Covenant-Blu-ray-cover-art.jpg

 

7 hours ago, Maurycy said:

:) Ma bardzo złe zdanie o włoskich facetach, mówi, że są mamisynkami, nie można na nich liczyć, mieszkają z rodzicami, nie są ambitni. 

Szkotki też mówią, że Angielki są  egoistyczne i w ogóle. Cokolwiek żeby siebie/ciebie przedstawić w lepszym świetle.

Można zaryzykować stwierdzenie, że to typowo babska manipulacja i komplement w jednym - skoro oni tacy źli to ci (tu: tubylcy) lepsi. Myślę, że jest to jak najbardziej na plus dla ciebie więc nie powinieneś się zastanawiać tylko uderzać. A co do pójścia w tyłek po ciąży i innego zapuszczania się - przecież chodzi o ramę która trzymasz w związku i na co pani pozwalasz. Jeśli pozwolisz jej na roztycie się to się roztyje. Jeszcze przy okazji ciebie utuczy, tak żebyś był mniej apetyczny dla konkurentek i pretendentek. Jak się dasz tak się masz.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2019 o 23:13, darktemplar napisał:

zgadza się: nisko zawieszone i krzycząco-terkoczące - taki jest obraz Włoszek. Podobnie Hiszpanek zresztą

Co do Włoszek się zgodzę. W sumie to brzydkie są. Hiszpanki wg. mnie wyższa klasa. Ładne kobiety tam widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maurycy

Plusy- radość życia, uśmiech - tak

Włoskie przywiązanie do matek wynika z totalnego białorycerstwa ogromnego kultu matki. Owa radość i uśmiech jest tak płomienna jak i zawiść. Przypominam również, że w wielu firmach włosi mają 6,5h dzień pracy, jest tam multum rodów, które dorobiły się na handlu, który siłą rzeczy wyniknął z geografii  Dążę do tego, że owa może być po prostu leniwa, bo ciężka praca to dla niej abstrakcyjne pojęcie.

Plus przypominam makarony to węgle.

 

Miłość to nie matematyka baw się, musisz się sam dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎4‎/‎19‎/‎2019 at 5:45 PM, Maurycy said:

Czy włoszki są lepsze niż nasze księżniczki? Na co zwrócić uwagę przy rozwijaniu dalszej znajomości? :)

 

Mieszka dopiero tydzień w Polsce, a więc trzeba kuć żelazo póki gorące :) Dzięki za wszystkie rady! 

Warto.

Jak na razie niewiasta z makaronowego eldorado jest na podium co do manewrów ruchowych w łóżku - a jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa...

Plusy:

Poruchać możesz (są otwarte i radosne)

Nauczysz się nowych słów w nowym języku (dodatkowo łoski jest podobny do Hiszpańskiego i Francuskiego i powinna gadać w tych językach)

Może ugotuje i zademonstruje nowe żarcie Włoskie (jak dobrze zagrasz będzie chciała zaimponować)

może jak dobrze rozegrasz będziesz mógł pojechać do Włoch w odwiedziny i będziesz miał free spanie przewodnika jedzenie i ruchanie...

 

Włosi podobno to pizdeusze (opinia niewiasty z Włoch - tak więc mamy już dwie) bądź sobą prowadź znajomość i jak najszybciej dążymy do konsumpcji... ona spragniona i zaciekawiona nowych Pytong

 

Włoszki nie są uprzedzone do Polaków i ogólnie obywateli wschodniej Europy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Jakie są Włoszki? Warto?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.