Skocz do zawartości

Jakie są Włoszki? Warto?


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Samo pojęcie 'bankructwa Italii' już jest z gruntu przekłamane, bo ono nie oddaje istoty sprawy, budzi kompletnie fałszywe skojarzenia w umyśle statystycznego Kowalskiego. 

Lepiej należałoby zapytać: "kiedy OGŁOSZĄ DLA MAS bankructwo Italii", lub "kiedy wydymają do reszty najbiedniejszych, że będą musieli uciekać jak Polacy". Ogólnie to jest cholernie złożony temat i nie sposób go sobie wyobrazić nie będąc tutaj chociażby ostatnio turystycznie. Moja znajoma ostatnio wylądowała na lotnisku w Turynie jakąś tanią linią i podekscytowana pokazywała mi zdjęcia pociągu z lotniska, który wyglądał autentycznie, jak z Ala Capone, normalnie Chicago lata 20 ubiegłego wieku.

Ale to obszerny temat, nie ma tu miejsca, by sobie ryja strzepić.

 

Chcę wam jeszcze opisać casus młodego włoskiego małżeństwa Italia AD2020 (mniej więcej) u mnie na wiosce. Oczywiście to pojęcie umowne, bo nie wiem, czy oni ślub mają, ale widzę po poczynaniach, że wiją gniazdo. Gość jest sąsiadem naszej ambasady w Bajlando, więc zagaduję go przez płot i ostatnio mnie nawet zaprosił do środka swojej pieczary operacyjnej. Bywa tam z laską na weekendy, bo na oko widać, że dla laski to za duże za dupie na mieszkanie w tygodniu. 20 km od Sanremo, 40 km od Monaco. On ma lat jak ja, pod 40stkę, ona na oko może z 5-8 lat młodsza. Gościu ma budę niewiele większą od mojej, pokój z jakąś antresolą do spania i mikroskopijną łazienką plus aneks kuchenny. Koszt inwestycji tak 50-70k€. Pytam, czym się zajmuje. Otóż 20 lat jebie w kasach pancernych w pobliskiej miejscowości. Udało mu się ogarnąć laskę, która nie za bardzo chce mieszkać w jego domu. Takie klimaty. A to jeden z tych, co jakoś przędą, którzy mają jakąś mikrofirmę, wygląd i swoje lata już. Czasem go widuję w barze w Sanremo, jeździ starym włoskim motorem, za furę ma mercedesa okulara sprzed lat parunastu i krótkiego defa. Tak wygląda dorobiony Italianiec z perspektywami założenia rodziny  u mnie w okolicy. 

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, absolutarianin napisał:

To nie prawda

Super piosenka :)

W dniu 22.04.2019 o 22:32, Pytonga napisał:

Włosi podobno to pizdeusze

Ja bym to traktował z przymrożeniem oka, tak samo typowa Karyna może powiedzieć o polskim mężczyźnie za granicą.

W dniu 22.04.2019 o 21:21, suski napisał:

W sumie to brzydkie są. 

Jak oglądam takie filmy i przeglądam chatta.it  kłóciłbym się.

 

 

W dniu 22.02.2020 o 18:41, Libertyn napisał:

 Inne podejście do kobiet. 

Opisz proszę :) 

W dniu 24.02.2020 o 22:46, la tormenta napisał:

 Niejednokrotnie spotkałem się z sytuacją nie miłego zwrócenia się do mnie za przepuszczenie kobiety w drzwiach,

Opisz persze sytuację :) Co ci mówili, mówiły Hiszpanie, Hiszpanki ? 

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Boromir said:

Super piosenka :)

Ja bym to traktował z przymrożeniem oka, tak samo typowa Karyna może powiedzieć o polskim mężczyźnie za granicą.

Jak oglądam takie filmy i przeglądam chatta.it  kłóciłbym się.

 

Jak lubisz takie klimaty to tu jest film na naszym drugim kanale, z odcinka specjalnego Sanremo Rally Storico, który przebiega przez naszą wioskę. Ja się tam ściganiem niespecjalnie interesuje, ale Kubicę tu znają. Tam jest taka scena minuta 2:20 jak Włoszka pilotuje swojego rajdowca:

 

Co do urody tutejszych dziewczyn, to tak jak powiedzieć, że "W Italii nie ma nic dobrego do zjedzenia" wtf?!?

 

Żeby nie być gołosłownym, bo tam u góry, wiadomo, zdjęcia z klubu, dziewczyny się pomalowały, utapirowały i wrażenie może być mylne, ale tu macie zdjęcie z lotniska Orio al Serio zwanego u nas Bergamo, zdjęcie zrobiłem w lutym, albo marcu parę lat temu, tandetnym aparatem, przy marnej jak na Italię pogodzie. Zobaczcie:

 

ragazzeOrio.jpg

 

Widzisz tam na tym zdjęciu chociaż jedną, JEDNĄ, do której nie zagadałbyś? No właśnie. Ale to lotnisko, wiadomo, młode mewki lecą szukać szczęścia do bogatych krajów, napędziać ten obrzydły matriks, whatever, grupa mogła być wyselekcjonowana. Przeglądam dalej moje zasoby dyskowe:

 

ragazze3ponti.jpg

 

Zdjęcie zrobione na plaży w Sanremo, randomowy dzień, po niebie widać, że i pogoda jak na Sanremo, gdzie jest 300 słonecznych dni w roku, niezbyt rewelacyjna. Idzie 5 dziewczyn. I wszystkie są co najmniej niezłe! A przecież to prowincja, miasto nawet nie powiatowe, niby sami starzy ludzie, tylko że jest tu ten festiwal. Zobaczmy, co słychać w pobliskiej Genui, stolicy regionu:

 

ragazzeGenova.jpg

 

To zdjęcie nie oddaje istoty rzeczy, ale akurat lepszego mi się wtedy nie udało zrobić. Otóż wysiadłem wtedy z pociągu jadącego z kierunku Sanremo, bo jakaś sprawa była i jechałem w porze porannej, więc głowę miałem zajętą czymś innym, ale jak wysiadałem, to uderzyła mnie jedna rzecz. Cały pociąg, literalnie, cały pociąg pełny był takich dziewczyn, jak te. Po prostu dojazd do pracy z tych wszystkich turystycznych miasteczek, gdzie za bardzo nie ma co robić, bo to same domy, palazze, gospodarstwa. Kto zobaczy jaka jest urbanistyka koło miasta Genui zrozumie. Zresztą jest tam tylko jakiś quasi wydział uniwersytecki z językami, jest lotnisko z lotami do Monachium i Londynu i ogólnie jeżeli dziewczyna nie załapała się na zagranicę lub Milano, to jedzie tam. Oczywiście Genua to nie jest żadne zadupie, największy port przeładunkowy na śródziemnym, cztery autostrady dochodzą z każdego kierunku i jeszcze pozostałości starej republiki genueńskiej, co trzęsła połową świata i dalej trzęsie, ale mówimy tu o możliwościach dla tej klasy najniższej.  Tak więc widzicie, tu jest wysoka stawka wejścia do gry, ale to jest gra! Nie tak jak tam, że idzie ładna z grubą i nawet techniki podrywu powstają - zagadaj do tej grubej, to ładna poczuje się niedowartościowana i na ciebie poleci. No jprdl.. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Boromir napisał:

Opisz persze sytuację :) Co ci mówili, mówiły Hiszpanie, Hiszpanki ? 

Spotkało mnie to dwa razy raz z babką koło 30. Wejście do biblioteki  akurat wychodziłem laska wchodzi przepuszczam słyszę pfff poradziłabym sobie sama szowinista ! xDD Innym razem podobnie pretensjonalny ton ale z dziękuje ale mam dwie ręce. W krajach Ameryki Południowej to jest nie do pomyślenia kobieta jak zapytasz o 3 cechy pożądane faceta KAŻDA powie dżentelmen i zawsze będzie ci dziękowała za takie gesty. tu wideo które stało się viralem. Peruwianki pogardliwe o Wenezuelkach i tak właśnie wygląda większość ludzi z Peru mocno indiańskie rysy twarzy. A tutaj laska wkurzona za nazwanie ją veneca. Nie bez powodu się wkurzają te Peruanki |:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, absolutarianin napisał:

Jak lubisz takie klimaty

ja bym chciał zobaczyć ten wyścig, tylko by mnie bardziej interesowały klasyki, jakimi poruszają się na tym wyścigu, jeśli chodzi o zdjęcia tych Włoszek, całkiem niezłe :) 

 

gdzie do bogatych krajów, przecież Włochy zaliczają się do bogatych krajów ? 

15 godzin temu, absolutarianin napisał:

do tej grubej, to ładna poczuje się niedowartościowana i na ciebie poleci. No jprdl.. 

Co zrobisz, jak dziewczyna poczuje się zazdrosna, to zawsze ci może wszystko popsuć ;)

 

Ciekawie masz w tych Włoszech, taka wycieczka całkiem do innego świata. Ja jestem zafascynowany, już jesteś przyzwyczajony nie robi już na tobie takiego wrażenia, jak pierwszy raz wyjechałeś tam. 

 

3 godziny temu, la tormenta napisał:

Spotkało mnie to dwa razy raz z babką koło 30. Wejście do biblioteki  akurat wychodziłem laska wchodzi przepuszczam słyszę pfff poradziłabym sobie sama szowinista ! xD

Ładne te france, jednak wole nasze europejki. Jeśli w Hiszpanii są takie jaja, to tamtejsi mężczyźni mają krótko mówiąc  PRZEJEBANE, jeszcze gorzej niż u nas. Czy to prawda, ze dziewczyny z PERU, Wenezueli lecą na blondynów z niebieskimi oczami ? 

 

Ile mieszkałeś w Hiszpanii ? 

 

Hiszpania, widać, ze ten kraj idzie po linii pochyłej do upadku, mniejszości mają pewnie dużo dzieci, Hiszpanie już nie. Tak tam jest ? 

Godzinę temu, PewnySiebie napisał:

Dawno temu oglądałem i szukałem, ale nie mogę odnaleźć teraz.

To jak znajdziesz to podeślij :) 

22 godziny temu, Maszracius_Iustus napisał:

W Pani Beatricze zakochałem sIę ^^

To jest ta po lewej koło Eriki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże..

Skąd oni biorą te piękne kobiety ? 
Ja to bym mógł słuchać jej tego trajkotania do momentu aż w końcu by się zmęczyła tym gadaniem.

W końcu każde wypowiedziane słowo nosi za sobą jakiś ładunek energetyczny i po prostu męczy w dużej ilości.

Wtedy bym działał swoje :) 

Wiadomo, że Peruwianki będą zazdrosne, bo zabierają im facetów najwyższej jakości.

W Polsce byłoby podobnie jakby masowo wpadały Słowianki ze wschodu.

Przecież Polki się przy nich chowają ? 
One musiały by skrajnie obniżyć wymagania, a tego przecież nie zrobią(raczej).


Dziewczyna która jest ładniejsza, ale przy tym nie jest pretensjonalna, roszczeniowa, a przynajmniej dużo dużo mniej(bo wiadomo, że roszczenia zawsze jakieś są) no to co byś wybrał?
Dla faceta lepiej wybrać ładną kobietę, która urodzi ładne, zdrowe dzieci i jeszcze przy tym będzie zachowywać się kobieco.

Niż wybrać też ładną jednak nieco mniej Polkę, która będzie oburzona, że ją prosisz o zrobienie obiadu xD

Ktoś tu chyba kiedyś pisał, że Norwescy świadomi mężczyźni się obudzili, zatem masowo chcieli by rząd sprowadzał kobiety z krajów europy środkowo-wschodniej.

Ponieważ Norweżki już mają ponoć tak wysokie wymagania, że to są granice absurdu.

Podobno Norweżki z obawą przed konkurencją nie wiem czy zastrajkowały czy co, ale dali rządowi do zrozumienia, że one tych kobiet nie chcą xD
Nie wiem czy rząd posłuchał i czy ta historia jest prawdziwa ?
 

22 godziny temu, Boromir napisał:

Ładne te france, jednak wole nasze europejki. Jeśli w Hiszpanii są takie jaja, to tamtejsi mężczyźni mają krótko mówiąc  PRZEJEBANE, jeszcze gorzej niż u nas

Zapewne jeszcze zmienisz zdanie jak spróbujesz zjeść z innej miski :D 

Jasne, że jest gorzej.

W moim przypadku w Polsce to jakieś 8 na 10 kobiet zawsze mi dziękuje, gdy je przepuszczam.

Przyznam, że jest to miłe.

Aczkolwiek zdarzały się karyny, które uznawały to za jakiś standard i przechodziły jakby gdyby nic.

Szczególnie w liceum mi zapadła taka sytuacja gdy byłem pierwszoklasistą.

Wtedy dużo dziewczyn ze starszych klas była dla mnie niemiła.

Kto wie.. Może teraz są miłe bo według nich dobrze wyglądam? xD

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2020 o 00:06, Ksanti napisał:

O zdaje się, że Włochy to bardzo ciekawy kierunek podróży. Ta z filmiku po lewej to niezła rakieta. Do tego wygląda na taką trochę dominę.

 

 

Obie ladne ale ta po lewej tez mi sie tez bardziej podoba . Jeszcze to oblizywanie warg  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.02.2020 o 15:57, absolutarianin napisał:

Samo pojęcie 'bankructwa Italii'

Uczę się też Włoskiego i oglądam twój film z twojego kanału, niezła ta Beatrice :) tylko jakby piersi miała większe :) 

Nie da się złapać 10 srok za jeden ogon, więc jak na razie studiuje studia inżynierskie, naukę obcych języków odłożyłem na bok. Wrócę bardziej, tak samo do programowania, jak skończę studia i obronię dyplom inżyniera.

 

W 31.22 minucie rozmawiasz z Giorgią, bardzo ładna ta dziewczyna :)  Zakochałbym się w niej  :) 

 

Mówiłeś o tym, że jesteś po dwóch rozwodach, mieszkając tam, to można niezłego oczopląsu od kobiet dostać :) Patrząc na twoje ogarnięcie życiowe, co z sobą reprezentujesz to szybko znajdziesz swoją nowa Panią :) 

W dniu 29.02.2020 o 22:44, Ragnar1777 napisał:

Boże..

Skąd oni biorą te piękne kobiety ? 

Więcej hajsu to więcej lansu i życia na luzie, po za tym kontekst historyczny, prawo pomiędzy kobieta a mężczyzną nie jest aż tak nierówne tam jak w Polsce, czytałem artykuł o tym na La republicca 10 lat temu przez google translator oczywiście :) Piękne kobiety są wszędzie, tylko musisz je dostrzec.  no chyba, ze coś się zmieniło odnośnie tego.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2020 o 02:07, Boromir napisał:

Piękne kobiety są wszędzie, tylko musisz je dostrzec.  no chyba, ze coś się zmieniło odnośnie tego.

Mordo nie porównuj tych naszych karyn do nich xD Nie bez powodu miss świata to przeważnie Kolumbijki bądź Wenezuelki.

 

Nawet przeglądając bloki Pana Bez Planu czy Vlog Casha to na ulicach przeciętna Kolumbijka często gęsto to petarda na miarę polskiej 7+.

 

O kształtach symetrycznych nie wspominając. W Polsce większość kobiet wygląda nijako, ma płaski tyłek i januszowy nos. Na 5 kobiet jedna jest ładna i ma fajny tyłek bądź cokolwiek...

 

Z całym szacunkiem do naszych Pań, no ale mówię jak jest. Codziennie jeżdżę do pracy, przed wirusem chodziłem do uczelni i chyba wiem co widzę. Większość pan z wyglądu 5 i poniżej. Kiedyś liczyłem to dopiero 7-ma widziana przeze mnie była ładna, ale max 7.

 

Idealna laska u mnie na uczelni 10/10  to ja widziałem taką tylko jedną i może drugi raz w życiu. W Kolumbii kobiety na takim samym poziomie może nieco mniejszym to zobaczysz normalnie na ulicy. Może nie co 5 minut, ale spokojnie kilka razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir szlifuj język, nie przestawaj, język to podstawa! Bierz ten papier, jakąś Audicę od Hansa, zjeżdżaj na dół i jak się skończy ten cyrk - ruszamy w miasto! Każdy z Was to samo. Jak wymiecie kwiat mężczyzn z kraju, to same plusy. Polki znormalnieją, oczekiwania znajdą się na glebie, pensje wzrosną, a Wy przypakujecie i poczujecie, że żyjecie :) 

A potem sobie wrócimy i odbierzemy, co nasze. O ile komuś jeszcze to będzie w głowie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

@Boromir szlifuj język, nie przestawaj, język to podstawa! Bierz ten papier, jakąś Audicę od Hansa, zjeżdżaj na dół i jak się skończy ten cyrk - ruszamy w miasto! Każdy z Was to samo. Jak wymiecie kwiat mężczyzn z kraju, to same plusy. Polki znormalnieją, oczekiwania znajdą się na glebie, pensje wzrosną, a Wy przypakujecie i poczujecie, że żyjecie :) 

Jak mam czas to szlifuje :) Dla mnie teraz priorytetem są studia inżynierskie, zawaliłem wiele rzeczy w swoim życiu i nie chce tego zawalić. Polki znormalnieją jak Polacy zaczną więcej zarabiać, będzie mniej białych rycerzy, którzy dla cipy są w stanie zrobić wszystko, wiedząc, że za tą przyjemność u ładnej prostytutki mogą dostać za 150 złotych za godzinkę, oraz zrówna się prawa kobiet i mężczyzn.

 

Jak tam we Włoszech wygląda sprawa prawa między kobietą i mężczyzna ? Też jest tak samo nierówne jak w Polsce i we Włoszech ?

 

Marek nagrał fajną audycję odnośnie czy zagraniczna zona jest lepsza od wymagającej Polskiej żony.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

Mordo nie porównuj tych naszych karyn do nich xD Nie bez powodu miss świata to przeważnie Kolumbijki bądź Wenezuelki.

Chciałbym kiedyś przejechać się i to zobaczyć :) mówisz prawdę. Ale na razie mnie nie stać.

Teraz, absolutarianin napisał:

Polki znormalnieją dużo szybciej, Bracie, zobaczysz. Już koło tego lata ;) I nie tylko Polki. 

Jak ten wirus dalej pociągnie, to może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, RENGERS napisał:

Miałem jedną-  zasuszona, po 40, przepalona fajkami, chropowaty głos, żylaste ciało, wspominam dobrze, głośna, mocno ekstrawertyczna, bez hamulców w łóżku, super sprawa na ONS.

 

Poznana w krakowskim klubie.

 

 

Jakaś dobra milfa mówisz?

Po 40stce nie ma co szukać gładkiej skóry jak u dwudziestki, ale żeby chociaż laska była szczupła i symetryczna. Najlepiej fit i już jest dobrze :P

16 godzin temu, Boromir napisał:

Chciałbym kiedyś przejechać się i to zobaczyć :) mówisz prawdę. Ale na razie mnie nie stać

Poogladaj filmy o kosztach tam.

Zapewne zależy od dzielnicy, lecz jeden normalny obiad będący alternatywą dla naszych ziemniaków i kotleta to koszt ok 7 złoty xD 

16 godzin temu, Boromir napisał:

Jak tam we Włoszech wygląda sprawa prawa między kobietą i mężczyzna ? Też jest tak samo nierówne jak w Polsce i we Włoszech ?

Panie @absolutarianin także jestem ciekaw jak się wypowiesz. Choć miałeś co prawda film w którym o Włoszkach co nieco powiedziałeś. No, ale liczymy na twoje głębsze refleksję i doświadczenia, które pewnie przez ten czas zdążyłeś nabyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Ragnar1777 said:

Choć miałeś co prawda film w którym o Włoszkach co nieco powiedziałeś. No, ale liczymy na twoje głębsze refleksję i doświadczenia, które pewnie przez ten czas zdążyłeś nabyć

Panie Bracie, mało już tu powiedziałem? Widzieliście Włoszki w akcji, widzieliście mój film i kilka moich dłuższych postów.

 

Kto zada sobie teraz trud i zrobi podobny risercz chociażby o Słowaczkach? Chętnie posłucham, pooglądam.

 

Dla kogoś, kto ma chęć i potencjał do działania - wystarczy. A komuś, kto chce tylko chłonąć nowinki i przelewać z pustego w próżne - co ja sobie mam język strzępić? Nie przyszedłem tutaj po to, by bić bez sensu pianę i dzielić włos na czworo, tylko przedstawić w zarysie alternatywny świat. Ja widzę go tak, Ty zobaczysz go inaczej.

 

Kto chętny atakować - walizka uzbrojenia, siodłać konia i do boju, a nie dywagować bez końca o wszystkich kruczkach i knifkach.   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ragnar1777 napisał:

Poogladaj filmy o kosztach tam.

Patrząc na szalejąca inflację w Wenezueli to nie wiem. Byleś tam ? Jednak chyba Włoszki będą fajniejsze bo bliżej ;)

1 godzinę temu, absolutarianin napisał:

tylko przedstawić w zarysie alternatywny świat.  

Już przedstawiłeś i jest dla mnie ciekawy :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w Wenezueli ceny są droższe niż w Europie zach. Karton jajek 10 dolarów kilo sera żółtego kilkanaście dolarów coca cola 2l 4dolary. Chociaż zdolaryzowali ceny i można już oficjalnie płacić dolarem. Bez znajomości zostałbyś najprawdopodobniej okradziony i/lub zabity. O ile wgl wjedziesz bo łupiąc z nad biurka Pan z guardia bolivariana burknie coś typu boleto tiene? Jak nie odpowiesz mu po hiszpansku to cię nie wpuści, albo i wpuści bo tu nie ma reguł ?Kolumbia za kilkaset dolarów wyżyjesz jakaś chata w estrato 3 już da się żyć. Polecam Cali, Medellin za dużo amerykańców. Jak znasz hiszpański i masz w miarę z kobietami. To możesz tam łatwo mieć dużo kobiet. Tylko jak tutaj jesteś dla kobiet nie widoczny to nie licz że tam nagle zrobisz furorę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.