Skocz do zawartości

Młoda osoba prosi o wytłumaczenie pewnych kwestii


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście uważam że modelem nie jestem ale do brzydkiej osoby też mi daleko. Widzę że jak podchodzę do obcych kobiet i zagaduje to spotykam się przeważnie z pozytywnym odzewem. Był okres że dziewczyny pytały się o chodzenie, czasami próbowały mnie podrywać, a odrzucone przeze mnie się mściły. Nie było dużo takich sytuacji, ale się zdarzały. Do jakiegoś samcy alfa bad boya mi dakeko, ale czy ja mam szanse na normalny związek, czy powinienem upodabniać się do samcy alfa bad boya. Widzę że część lasek lubi moje poczucie humoru, towarzystwo, nie którym się nawet podobam (czasami koleżanki złapały mnie za tyłek lub pozwalały się obmacywać). Potem miałem okres że odciołem się od kobiet, niby miałem koleżanki, ale do nowych kobiet odczuwałem niechęć, a teraz na nowo się otwieram i fajnie mi się z nimi rozmawia, ale czy kobieta może odczuwać do mnie prawdziwy popęd, czasami mam wrażenie że powinienem być jakimś dzikim samcem alfa. Proszę o wyjaśnienie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, śliski ręcznik napisał:

teraz na nowo się otwieram i fajnie mi się z nimi rozmawia

I o to Stary chodzi! Być sobą! Tylko otwieraj się wobec innych powoli ( co stworzy intrygującą tajemniczość ), bo jak się od razu otworzysz jak drzwi od stodoły, to Ci pierwsza lepsza wjedzie kombajnem i rozwali Ci wszystkie ładnie poukładane stogi siana... ( co za dziwne porównanie... :)  ).

30 minut temu, śliski ręcznik napisał:

czasami mam wrażenie że powinienem być jakimś dzikim samcem alfa

Bądź sobą, nie wiem ile masz lat. Ale nie ma złotego półśrodka typu: będziesz samcem alfa, to wszystkie najładniejsze samice będą od razu do Ciebie lgnąć. Nie staraj się na siłę bo skończysz jak samiec alfa pan Psikutas bez s z ,,Chopaków...'' :)

 

Bądź sobą, rób na co masz ochotę ( w granicach rozsądku, i w porozumieniu z partnerką / koleżanką / kochanką, bądź stanowczy i dbaj o swoje interesy i  zdrowie. To jest według mnie definicja jako takiego samca alfa.

 

Chill out. Wesołych :) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gradhach

Dzięki,, czasem mi odbija że powinienem być topowym modelem samcem alfa. Z drugiej strony dostrzegam zainteresowanie ze strony kobiet. Chyba to po prostu nadmiar red pilla. ?

 

Apropo tego otwierania miałem na myśli zwykłe rozmowy z niewiastami, czasami zagajenie do obcej. Pozdrawiam :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vstorm jedna chamskie teksty, obgadywanie, nastawianie ludzi przeciwko mnie, druga też i nastawiła klasowego osiłka przeciwko mnie że mi palce wykręcał i z taką wredną sucz mnie obrażała. Trzecia to w sumie najpierw się wsłuchiwała w to co mówiłem,, na imprezie jakby się do mnie próbowała przytulić, ja to zlałem to na następny raz ona ostentacyjnie okazywała znudzenia na to co mówię. Jeszcze był inny przypadek, ale opisywać nie chcę. 

 

Trochę schizuje że powinienem wyglądać jak topowy model po takiej dosyć przykrej sytuacji z laską. Ale ta sytuacja raczej była efektem tego że nabijało się bardzo dużo osób z niej że się we mnie buja i wgl. 

Edytowane przez śliski ręcznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.