Skocz do zawartości

Pudzian robi nalot na hostel


MaxMen

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie oglądałem przed chwilą, jest jeszcze film z akcji jak tam był. 

Ale zastanawia mnie jedno a właściwie to chyba nie bo chyba wiadomo o co kaman. 

Pudzian kupuje od pańci która się rozwodzi z mężem połowę hotelu/ udziałów w budynku co wiadomo nie koniecznie musi być łatwą inwestycją zważywszy na wspólnika. Pudzian ma chyba na tyle kasy, że mógłby sobie taki hotelik odpuścić lub pobudować sam ale wchodzi w taki nieprzyjemny biznes.  Po co ? Coś musiało być na rzeczy chyba z tą pańcią bo ta jak wiadomo chciała wydoić ex męża jak najbardziej się da i uprzykrzyć mu życie więc zamiast może z mężem się dogadać sprzedaje komuś obcemu. Pudzian czy miał coś wspólnego z tą pancią czy nie to jednak mógł sobie odpuścić. No ale cóż. 
 

Poniżej jeszcze film z akcji w hotelu 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Kowalczyk tłumaczy, że sprawa wiąże się z jego sytuacją osobistą, gdyż, jak uważa, jego żona spotykała się z Pudzianowskim.

 

Moc cipki nawet najtwardszym potrafi zrobić wodę z mózgu. Chyba że cena przejęcia połowy udziałów była naprawdę niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na to, co się wydarzyło lub nie wydarzyło, i w odniesieni do clou w relacjach z kobietami, właściciel hostelu dał dupy, bo pozwolił by żona miała udziały w jego biznesach (chyba że te biznesy należały do żony).

O Pudziani zaś nie można powiedzieć, że jest bez winy, bo wg relacji medialnych, nabył udziały przed podziałem majątku.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję poznać tzw. "podział" majątku na własnej skórze. Prawdziwa lekcja życia - nauczony jestem już do końca życia.

A jaka to nauka? Pisali już o tym kilka tysięcy lat temu (sami zgadniecie źródło):

 

Ani synowi, ani żonie, ani bratu, ani przyjacielowi
nie dawaj władzy nad sobą za życia,
nie oddawaj też twoich dostatków komu innemu,
abyś pożałowawszy tego, nie musiał o nie prosić.

Póki żyjesz i tchnienie jest w tobie,
nikomu nie dawaj nad sobą władzy.
Lepszą jest bowiem rzeczą, żeby dzieci ciebie prosiły,
niż żebyś ty patrzył na ręce swych synów.
W każdym czynie bądź tym, który góruje,
i nie przynoś ujmy swej sławie!
W dniu kończącym dni twego życia
i w chwili śmierci rozdaj [swoje] dziedzictwo!

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele czynów wyczerpuje znamiona różnych przestępstw, ale często nic z tego nie wynika :)

Ja nie twierdzę, że tak będzie na sto procent ja tylko przyjmuje taka hipotezę  jako prawdopodobną. 

Moim zdaniem jest wielce prawdopodobne, że to się skończy sprzedażą udziałów. Pytanie jaka będzie cena?  Tego nie wiem. 

 

 

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

https://gazetakrakowska.pl/jest-ugoda-mariusz-pudzianowski-przeprasza-biznesmena-pieniadze-trafia-do-stowarzyszenia-dac-szanse-z-wadowic-to-nie-koniec/ar/c1-16306267

 

 "w których dokonał bezprawnego naruszenia dóbr osobistych pana Andrzeja Kowalczyka w postaci dobrego imienia, poprzez opublikowanie nieprawdziwej informacji dotyczącej życia rodzinnego Pana Andrzeja Kowalczyka, wskazującej na składanie przez niego doniesień na policję i wzywanie policji przeciwko córce"

 

Czyli nie jest to jeszcze sprawa o hotel.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.