Skocz do zawartości

Dziewczyny, który Wasz typ?


Rekomendowane odpowiedzi

@Cuba Libre
Gdy facet ma 5- 10 kg więcej od tych śmisznych wytycznych BMI, to jest fajny brzuszek, nie chodzi mi o wywalony bęben brzuszny typu piwnego, tylko zdrową fałdę i boczki. Chyba rozwinęłam skrót myślowy?
Nie lubię szczupłych, wszędzie wydepilowanych, z sześciopakiem. Ok, jest to dla większości atrakcyjne, tak jest to atrakcyjne, ale dla mnie nie sexy, nie jara mnie to w 100%. 
Kurde, nie chcę tu wstawiać fotek moich kumpli i Mojego, którzy reprezentują mój typ faceta. 
Znajdę w necie, to obczaicie o co cho. 
 

Temu Ruskowi z HP dołożyć jeszcze 5-10 kg, brodę i fajnie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to żaden jakoś mnie szczególnie nie zachwycił...

Oooo, @maggienovak ale Victor Krum to co innego... :wub:

Bez brody jak dla mnie też ok. 

Ostre masywne rysy twarzy. 

Lekka bródka. 

Mocno umięśniony.

O tak! 

To zdecydowanie mój typ. :) 

O i Marek Perepeczko za młodu aka Janosik:

 images?q=tbn:ANd9GcT0X4iqJ0bkJSq75qCn5IM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie. Z tego co widzę ogrom tych zdjęć zrobionych jest w nowojorskim metrze, stawiam, że reszta też robiona w USA, więc są to Amerykanie. Amerykanie Szanowne Panie. Oni zarabiają w dolarach. Tu nie ma co się zastanawiać, który jest w typie której i wybrzydzać. Tu się trzeba zabierać do roboty:D

You know what I mean:P 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuszczę do głosu swój pierwiastek kobiecy.

Jak dla mnie top ryj i kinetyka wśród szerzej znanych - Mads Mikkelsen.

To co wrzucacie dziewczyny, to w moim odbiorze jakaś pop-dykto-tandeta. Szkoda by mi nawet było na nich jednej klatki filmu DDR'owskiego Orwo. Dla mnie pustka fotopowielacza. Ale spox, rozumiem. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Krugerrand napisał:

Drogie Panie. Z tego co widzę ogrom tych zdjęć zrobionych jest w nowojorskim metrze, stawiam, że reszta też robiona w USA, więc są to Amerykanie. Amerykanie Szanowne Panie. Oni zarabiają w dolarach. Tu nie ma co się zastanawiać, który jest w typie której i wybrzydzać. Tu się trzeba zabierać do roboty:D

You know what I mean:P 

Zarabiają w dolcach i w dolcach wydają. Nieraz są biedniejsi od nas. Btw. Zdjęcia śmierdzą mi kampanią marketingową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Zarabiają w dolcach i w dolcach wydają. Nieraz są biedniejsi od nas

No a w czym mają wydawać na swoje panie? W złotówkach? To dolary, NYC, USA, lepszy świat, lepszy miś. Teraz czaisz?:D

Taaaaaaaa, biedniejsi:lol:

Bo jak nie czaisz, to jeszcze sporo pracy i lektury tego forum przed Tobą.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cuba Libre
Nie miałam przyjemności, a dwa Witka widywałam na żywo. Na wideo widać, że ma mały brzuszek. 

https://facetwformie.pl/poziom-tkanki-tluszczowej/

Zerknij na przykłady.
Podoba mi się 25-30% tkanki tł, bo mi się to wydaje naturalne (u kobitek nawet 35% z tej fototabeli). Oczywiście najlepiej utrzymać te 25%. To zależy jeszcze, gdzie komu ten tłuszczyk się najbardziej zbiera. 
Taki typ lubię i tyle. I nie ma co się spuszczać. 
Mój, gdy ma 5-10 kg powyżej dop.BMI, to ma najwięcej siły, pamiętam że w tym okresie wagowym było najwięcej seksu, lepiej znosił stresy. Uważam, że tłuszcze zwierzęce w diecie są b.dobre, uważam, że posiadanie odp.tkanki tłuszczowej jest zbawienne. 
Znasz na pewno dobrze mój wątek o pracy nad związkiem (ps. dzięki Tobie zwiększył ilość stron :D ), i zgodzę się że większe tycie jest oczywiście niezdrowe i to jest również przyczyną spadku libido u Mojego (testo mu spadło), więc na ten moment on wraca do optymalnej wagi, czyli te 5-8 kg więcej od tego yebanego rzekomo dop.BMI.
Wolę patrzeć na objawy symptomy, niż sztywno się trzymać cyferek tego BMI. Moja optymalna waga (przy której najlepiej się czuję) to 62-65 kg, wtedy najlepiej się czuję, na ten moment waga zatrzymała się na 69 kg, choć cm poleciały, to mam wrażenie małego spuchnięcia?, szukam na razie co jest przyczyną tego. 




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.