Skocz do zawartości

Samce Alfa zagarniają po kilka samic dla siebie


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy tutaj pierdolicie to aż żal czytać. Po co te rozkminy. Temat jest o alfa, który ma kilka kobiet, a ja czytam tutaj o homo, trójkątach, cuckload i jakimś innym spierdoleniu. Prośba do moderatora, aby pokasował te posty. Wstyd przynosicie forum.

Edytowane przez doler
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

i?

I widocznie komus tej madrosci brakuje. Dla mnie forum jest miejscem gdzie jedni pomagaja drugim. Ok sa sytuacje gdzie dwoch braci sie ze soba zetna, normalka, samcy, ale napuszczanie innych braci na innego brata jest dla mnie kurestwem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Bonzo napisał:

Normalny, zwykły facet jest totalitarny w kwestii alkowy. Czyli - nie toleruje w sypialni, w czasie zabaw z kobietą - żadnego faceta poza samym sobą.

  

Nie wyobrażam sobie ruchania kobiety w sytuacji, w ktorej patrzy na to inny facet a ja o tym wiem.

A co powiesz na sex w tzw miejscu publicznym? Sporo pań kręci taki fetysz.

Jest wielce prawdopodobne, że mężczyźni będą patrzeć.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skupmy się na meritum i szanujmy poglądy innych nawet jak są inne niż Nasze.

 

Co do tego mitycznego "Alfa" (nie lubię tego określenia) to definicji tyle ile osób. Ja dorzucam swoje trzy grosze.

 

Dzisiaj tak mało spotykana postawa, zwłaszcza przy atrakcyjnych kobietach. Dla Alfy kobieta nadal i zawsze jest gdzieś na orbicie. Nagle nawet po zbliżeniu nie stawia jej na jakiejś ważnej pozycji w swoim codziennym life stylu. One to wyczuwają tak samo jak facetów, którzy nagle zaczynają kręcić swój dzień wokół niej. Alfa ma swoje życie, swoje zajęcia, pasje, kobieta to dodatek. Ona chce być coraz ważniejsza dla niego, wkręca się. On daje jej zastrzyk (mocny) emocji, seksu, zabawy i odchodzi. Znów Ona czuje brak. Nie może się nim nasycić. Czy zwykły przeciętniak tak potrafi? Zaobserwujcie sami. Jak się stara, chce zaimponować, zaprasza, kupuje, sponsoruje i ... chuj wie co jeszcze. I co? Laska wodzi go za nos. Musi sobie zasłużyć. Nie wiadomo na co. Alfa wie jak i potrafi wziąć od niej co chce. Nie usłyszy odmowy. Jest górą bo nie zależy mu.

 

Zawsze wszystko łatwiej w życiu przychodzi jak mniej Nam na tym zależy.

Edytowane przez SennaRot
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SennaRot napisał:

Panowie skupmy się na meritum i szanujmy poglądy innych nawet jak są inne niż Nasze.

Zgadzam się, ilu ludzi tyle smaków życia...

Są lubiący otyłe, są lubiący stópki, są lubiący wszelakie trójkąty. Nie klasyfikujmy ich jako strasznych odmieńców.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

co powiesz na sex w tzw miejscu publicznym?

Osobiście nie próbowałem.

Cytat

Sporo pań kręci taki fetysz.

Potwierdzam. Niejednokrotnie słyszałem o tego rodzaju damskich pragnieniach. Inna sprawa czy to były pragnienia jedynie w ich głowach czy też rzeczywiscie byłyby skłonne to zrobić.

Choć z logicznego p-tu widzenia kobieta z zasady jest płcią piękną i popatrzeć na rozebraną kobietę - i owszem mozna bo to widok zazwyczaj ładny.

One to wiedzą i być moze to powód by chcieć się publicznie pokazać w sytuacji niedwuznacznej.

Cytat

Jest wielce prawdopodobne, że mężczyźni będą patrzeć.

Jest wręcz pewne.

Natomiast swoim przykładem z seksem w publicznym miejscu odniesionym do 2M+K trochę przestrzeliłes.

Dlatego że jest dośc istotna róznica pomiędzy 2M+K a posuwaniem laski na widoku.

A to z takiej parady, że przy 2M+K mamy do czynienia z sytuacją kiedy znudzona sobą para pozyskuje do współpracy zabawkowego boytoy'a (najczęsciej jest to młody, ładny czipendejls) i stosuje go po to by facet kobiety biorącej w tym udział realizował w ten sposób swoje, najczęsciej homoseksualne fantazje.

I takowy siedzi, patrzy, możliwe ze przy tym klepie nita, w głowie mu się kotłuje z wrażeń i kwestią czasu jest moment gdy zacznie się dobierać do faceta, aktualnie posuwającego mu kobietę.

 

W wypadku natomiast ruchania kobiety na powiedzmy plaży czy parkowej ławce - i owszem szereg facetów może to widzieć. Ale jest skrajnie mało prawdopodobnym by jakikolwiek z nich zaczął się onanizowac na taki widok, a jesli nawet - to absolutnie mu do łba nie przyjdzie myśl by się próbować podłaczyć szeregowo (do faceta) posuwającego jakąś kobietę.

Wie bowiem, że szansa iż pouczy dwa szybkie i jeden spacerowy w ryj - jest niemal pewnością.

 

Godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

To taka aluzja, że skoro Bonzo godził się na sex w miejscu publicznym

Gdzie ja niby napisałem, że godziłem się na seks w publicznym miejscu ?

W domu publicznym, zwanym potocznie burdelem lub agenturą - owszem byłem i to nie raz - ale mimo, że takowy ma przymiotnik "publiczny" w nazwie - to miejscem publicznym w ktorym ruchający divę szwagier wystawia się na ogólny widok - nie jest.

 

Również publicznym miejscem nie jest hotelowy pokój.

 

Zatem - albo podlinkuj moją wypowiedź, z ktorej wynika że ruchałem kobietę w miejscu publicznym, albo bądź łaskaw po męsku, jak normalny facet, ktory bierze na klatę swe błędy - odszczekać powyższe brednie.

 

Przeprosin nie wymagam, jedynie prawdy.

Edytowane przez Bonzo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bonzo napisał:

Dawaj namiar. Umówię się z tymi dwiema i przyjadę.

Może być na priv bo chętnych pewnie będzie wiecej.

Sprawdzałem Twoją gotowość. Myślę, że nie byłyby zainteresowane.

 

To nie takie proste jak myślisz - to nie motel + jajecznica.

 

Żeby trafić taką akcję - a wszystko się działo na mieście, trzeba mieć przysłowiowe jaja, które sugerowałem, ale widzę, że nie zrozumiałeś. O co chodzi? Przede wszystkim duży luz, brak napinki. W skrócie dochodzi do sytuacji, że lądujecie na kwadracie i jesteście w 3 osoby. Poprowadzenie tej sytuacji do tego, aby wyszedł trójkąt wymaga pewnych umiejętności, za które również w pewnym sensie szanuje mojego kumpla. Potrafił to ogarnąć. Znał jedną z tych lasek, a druga była randomowa. Nie jest on piękny, ale zdecydowany i konkretny.

 

4 godziny temu, Brat Jan napisał:

?? Chyba obaj?

 

Czy jednak jest coś z "bi"?

Tak, oczywiście. Pomyliłem się.

 

Jeszcze jedno, bo widzę, że część z obecnych chyba źle zrozumiała co napisałem.

 

Nie spotykamy się i nie posuwamy sobie nawzajem partnerek, chociaż jak wiemy ogólnie się to dzieje. To była jednorazowa akcja, kierowana po prostu chęcią spróbowania czegoś nowego. Nie wysnuwajcie tu wniosków, że stykaliśmy się fajkami bo śmiać mi się chce. Normalna bariera zachowana i tyle. Nie było mowy o żadnym dotyku. Ja np. od tyłu, a on do buzi i tyle. Fajna zabawa, ale nie jest to dla mnie tak zajebiste jak seks w długotrwałej relacji z laską, która mnie kręci.

 

Kompletnie to odgradzam. Może nie każdy potrafi, dla mnie nie ma problemu.

 

Sądzę, że może to też wynikać z ilości partnerek. Ja po tych i innych przygodach jestem zdystansowany. Teraz np. chętnie sobie buduje normalną relacje, mocno się wyszalałem, nie mam poczucia, że coś mnie blokowało, a seks w związku to coś zupełnie innego. To dla mnie intymność i co najważniejsze - kobietą z którą jestem bym się nie podzielił nawet ze swoim blizniakiem syjamskim, o ile bym takiego miał.

 

Co poniektórzy tu chyba pomyśleli, że to są codzienne zabawy i moja rzeczywistość. Lubię eksperymentować, jak już pisałem w innych tematach i próbuje różnych rzeczy, abym mógł doświadczać życia i nie lecieć z taką teorią, jak niektórzy tutaj przedstawiają w temacie. Dla mnie to przeżycie jak chociażby skok ze spadochronem. Duże odchylenie od normy, ale mi to pasuje. Mam uważam satysfakcjonujące życie, ale jednak też wpadam w monotonię i szukam sobie różnych stymulacji, a że ogólnie lubię adrenalinę i ryzyko to zdarzają się i takie sytuacje.

 

Z całej akcji śmiejemy się z kumplem do dzisiaj. Najbardziej z tego, że damie popękały naczynia w tyłku i trzeba było kończyć zabawę ?

 

To jak z dragami. Bierzesz powiedzmy MDMA i jesteś już w cugu? Dajmy spokój. Jeśli chodzi o coś w tym życiu to uważam, że o doświadczanie. A jeśli masz stabilny kręgosłup życiowy i poukładane klocki to można próbować innych rzeczy i tyle. Nie każdego musi to kręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Morgan86 napisał:

Sprawdzałem Twoją gotowość. Myślę, że nie byłyby zainteresowane.

Żeby facet robił szit testy, w dodatku z tego forum - w zyciu bym nie przypuszczał.

No ale cóż - człowiek się całe życie uczy :)

Cytat

To nie takie proste jak myślisz - to nie motel + jajecznica.

A kto powiedział, że musi być w motelu ? I że na sniadanie ma być jajecznica ?

Nie ma sprawy - stać mnie zamówić tym dwóm darmowym damom nawet indyka w maladze - wszak przecież ruchanie miało być gratis.

Cytat

Poprowadzenie tej sytuacji do tego, aby wyszedł trójkąt wymaga pewnych umiejętności, za które również w pewnym sensie szanuje mojego kumpla. Potrafił to ogarnąć. Znał jedną z tych lasek, a druga była randomowa. Nie jest on piękny, ale zdecydowany i konkretny.

Spytałeś czy przyjadę. Odpowiedziałem, że tak. Tylko, że nie dookreśliłeś miejsca ani pozostałych, istotnych szczegółów.

Stąd poprosiłem o namiar.

 

A Ty - niczym wzorcowy przedszkolak, ktory zmyślał w piaskownicy, że strącił siekierą Messerschmitta - zrobiłeś z gęby cholewę gdy tylko nadeszły starszaki, dały Ci do ręki siekierę, ktorej nawet nie potrafiłeś unieśc - nie mówiąc o rzucaniu takową.

 

Jak baba. Stąd i shit-test :)

Edytowane przez Bonzo
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Panther napisał:

Dziś na rynku seksualnym kobiety wygrały. Żadne wyrzeźbione ciało ani ferrari niewiele da bo każda dziewczyna chociażby miała 300 kg i brak zębów dzięki serwisom randkowym ma szanse zdobyć kilku takich mężczyzn na seks. Jesteśmy na przegranej i nieważne jak bardzo wyżyłujecie sami siebie będzie coraz mniej seksu bo rezultat rozwijania się dużej ilości mężczyzn spowoduje tylko to że kobietom urosną wymagania. A taktyka wygrania z innymi samcami będzie działała tylko tak długo aż większość mężczyzn nie zacznie jej stosować. Czyli już nie za długo. Nie wierzycie - wyjdźcie na miasto albo załóżcie kobiecy profil na Tinderze.

To jest właśnie kluczowe stwierdzenie dla całego problemu, główny problem w relacjach damsko-męskich w dzisiejszych czasach w naszej szerokości cywilizacyjnej polega właśnie na ogromnej asymetrii i przepaści w dostępie i możliwościach seksualnych obu płci, gdzie kobiety mają w tym względzie ogromną przewagę. Tylko odpowiedni system społeczno-religijno-polityczny mógłby wyrównać te szanse np islam (często słyszę jak wielu mężczyzn, niby to z przymrużeniem oka, mówi - "islam nas wyzwoli"), niestety w tym względzie chrześcijaństwo nie wytrzymało próby czasu, w paradygmacie liberalnej demokracji chrześcijaństwo okazało się religią dla frajerów, nie wiem jak islam poradzi sobie w konwencji liberalno-demokratycznego porządku społecznego ale wydaje mi się że ma na tyle duży potencjał aby tą konwencje sobie podporządkować, kto wie może, być może to właśnie islam jest jedynym kołem ratunkowym dla przyszłych pokoleń mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2019 o 15:00, Byłybiałyrycerz napisał:

Widać, że chyba bladego pojęcia nie masz o temacie swingu, są oczywiście pary traktujące Cie jako żywy wibrator, ale to zazwyczaj garstka społeczności.

Jednak z racji, że ewidentnie nie wiesz jak wygląda taki trójkąt, to szkoda mojego czasu na tłumaczenie.

Przyznam, że i jam ciekaw. Zapewne też większość Braci również nie ma pojęcia o relacjach Was łączących. Dlatego też przedstawiają nietrafione argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Ace of Spades said:

w dzisiejszych czasach w naszej szerokości cywilizacyjnej polega właśnie na ogromnej asymetrii i przepaści w dostępie i możliwościach seksualnych obu płci

Tak było zawsze, niezależnie od kultury i - prawie że - niezależnie od religii, pomijając przypadki tych skrajnie ograniczających seksualność, jak islam.

 

Serio uważasz, że byłoby lepiej, gdyby jakiś Mądry Watażka przyszedł i zaprowadził Równość i Sprawiedliwość w dostępie do cipek? Serio chciałbyś żyć w takim gorsecie?

 

Ja wiem, pociągająca wizja, szczególnie jak komuś się nie chce ruszyć dupy żeby wyrywać dupy, ale kuuuurła bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Męczy mnie pisanie, jednak może uchylę nie co informacji, jak takie spotkania wyglądały - trochę ich było.

Przypominam Ci, że wystosowałem prośbę o wykazanie iż poniższe Twoje zdanie jest prawdziwe:

1 godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

To taka aluzja, że skoro Bonzo godził się na sex w miejscu publicznym, to jest wielce prawdopodobne, że świadczy to o jego biseksualiźmie.

Masz teraz bardzo fajną szansę sprawdzić się w roli faceta, nie boytoy'a ani zabawki. Faceta po prostu.

Albo szukasz i linkujesz mojej wypowiedzi to potwierdzającej - albo odszczekujesz swe słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonzo Użytkownik @Brat Jan zadał CI pytanie odnośnie publicznego seksu z kobietą, jako że jesteś nie pierwszej młodości założyłem, że sex publiczny prawdopodobnie CI się przytrafił, stąd też pytanie @Brat Jan. W powyższym wątku nie widziałem byś coś pisał o seksie na łonie natury i nie mam zamiaru szukać czy tak kiedyś było. Dla mnie każdy mężczyzna miał sex w miejscu publicznym, więc założyłem że również i Ty miałeś taki. Dlatego nie bez przyczyny Brat Jan zadał takie pytanie, by obalić Twoje filozofie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, leto napisał:

Serio uważasz, że byłoby lepiej, gdyby jakiś Mądry Watażka przyszedł i zaprowadził Równość i Sprawiedliwość w dostępie do cipek? Serio chciałbyś żyć w takim gorsecie?

Nie, uważam, że mężczyźni powinni stworzyć cały system społeczny przede wszystkim pod siebie a nie pod głupie cipy, chrześcijaństwo i liberalna demokracja w tym względzie  nie przetrwało próby czasu, nie wiem czy wyzwoli nas islam ale jeśli mężczyźni nie zbudują w przyszłości sobie jakiegoś innego korzystnego dla siebie modelu społeczno politycznego to blado tą przyszłość widzę, byś może jakaś duża wojna albo mega kryzys przewartościuje obecną sytuacje, może???

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Bonzo napisał:

Żeby facet robił szit testy, w dodatku z tego forum - w zyciu bym nie przypuszczał.

No ale cóż - człowiek się całe życie uczy :)

Zejdź już do tego swojego warsztatu, bo widać, że nadmiar wolnego czasu sprawia, że wariujesz.

 

Wiem, że byłbyś chętny, ale nie zrobię tego koleżance, bo jesteś wątpliwej jakości, co podkreślasz zresztą wszędzie. Co mógłbyś dać dwóm 20+? Proszę Cię, ochłoń.

 

Napisałem kilka akapitów, żeby Ci rozjaśnić sytuacje, a Ty się odwołujesz do żartobliwego stwierdzenia, które łyknąłeś jak pelikan.

 

Aha, nie zapominaj, że dla Ciebie taka sytuacja jest niemożliwa. Pewnie tak samo jak seks w miejscu publicznym.

 

Otwórz głowę, bo sprawiałeś wrażenie ogarniętego gościa, ale widać, że wiek Cię blokuje na pewne kwestie ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, leto napisał:

pomijając przypadki tych skrajnie ograniczających seksualność, jak islam

W bogatych państwach typu ZEA czy Katar również mają te same problemy co na zach Europy. Muszą sprowadzać kandydatki na żony z biedniejszych krajów muzułmańskich bo ich "księżniczki" mają zawyżone wymagania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem temat o samcu alfa przerodził się w zarzucanie sobie przez braci homociągot? Nie wiem i nie chcę wiedzieć.

Ta definicja mitycznego samca alfy i cała teoria z tym związana jest wyssana z palca w większości.

To co wielu ma na myśli mówiąc o samcu alfa to mityczny obraz super chad'a milionera na widok którego panny przerzucają majtki przez głowę.
Owy samiec alfa jest super wysportowanym, super inteligentnym, super kochankiem z półmetrowym drągiem. Jest też super przywódcą/biznesmanem/gangsterem/prezydentem/papieżem czy chuj wie czym jeszcze.
A jest niczym więcej jak idealnym obrazem którzy niektórzy stosują aby podbić swoją samoocenę.
Oczywiście nie ma w tym nic złego każdy z nas lubi o sobie myśleć dobrze.Takie podejście problematyczne staje się gdy nasza idealna wizja przesłania nam rzeczywistość.

A rzeczywistość jest taka że, ideały nie istnieją. A jeśli ktoś twierdzi że, nim jest to zwyczajnie oszukuje sam siebie.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, Reflux said:

Jakim cudem temat o samcu alfa przerodził się w zarzucanie sobie przez braci homociągot? Nie wiem i nie chcę wiedzieć.

Ta definicja mitycznego samca alfy i cała teoria z tym związana jest wyssana z palca w większości.

To co wielu ma na myśli mówiąc o samcu alfa to mityczny obraz super chad'a milionera na widok którego panny przerzucają majtki przez głowę.
Owy samiec alfa jest super wysportowanym, super inteligentnym, super kochankiem z półmetrowym drągiem. Jest też super przywódcą/biznesmanem/gangsterem/prezydentem/papieżem czy chuj wie czym jeszcze.
 

Dokładnie - z jakiegoś powodu forum zamienia się ostatnio w bardzo nisko poziomową bójkę. Zazwyczaj wyzywanie heteroseksualnych mężczyzn od gejów to sposób prymitywnych osób na zdyskredytowanie i obrażenie kogoś. Taki odpowiednik ,,nie jesteś prawdziwym mężczyzną" tylko że z wykorzystaniem wpojonych nam wzorców społeczno-religijnych do obudzenia wstydu. Przy okazji to dobra technika żeby dzielić mężczyzn bo jak wspołpracujesz i pomagasz w czymś mężczyźnie toś od raz gej. Lepiej orbituj jakąś roszczeniową karynę.

 

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo rzygać mi się chcę kiedy znowu czytam że alfa i beta i nic pomiędzy. Tysiące video MGTOW, to forum, kilka innych for które czytam. Głupsze od mitycznego samca alfa jest tylko wmawianie każdemu że może stać się mitycznym samcem alfa.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.