Skocz do zawartości

Black Klaudiusz. Polka z Tindera versus Mokebe


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Ważniak napisał:

@Summit

@Maszracius_Iustus

Jestem introwertykiem INFJ-T 

Zajebista osobowość. W dodatku masz charyzme, jesteś przystojny, trenujesz - spróbuj koniecznie wyjść do ludzi ze swoim produktem, pokaz się światu bo możesz zrobić zajebista karierę. 

Pozdro 

Edytowane przez dobryziomek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ważniak napisał:

Mia, też jakaś gówniara. Akcja miała miejsce w UK, pisałem do Brytyjek, czy chcą się jebać dziś wieczorem, bo nie chciało mi się bawić w jakieś pisanie

2 minuty temu, Ważniak napisał:

Nie znalazłem chuja w śmieciach, żeby ruchać się ze szlaufami, więc prosta matematyka: zero.

Z jednej strony piszesz, że nie chciało Ci się bawić w pisanie, a z drugiej, że szlaufów nie tykasz? Coś to nie trybi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były jedynie "eksperymenty społeczne", a jeśli chcesz background do tej wiadomości pierwszej o ruchaniu, to siedziałem w PizzaHut z ówczesną kobietą, z którą się spotykałem, i kłóciliśmy się na temat Tindera, że to miejsce do szukania seksu, więc jej udowodniłem, że nie jest. Na kilkadziesiąt takich wiadomości, tylko ona jedna się zgodziła.

 

Już trybi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ważniak napisał:

Nie znalazłem chuja w śmieciach, żeby ruchać się ze szlaufami, więc prosta matematyka: zero.

Sam nie wygladam jak Klaudiusz, a raczej mam mordę jak Shrek, ale w tych sprawach myslimy identycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.