Skocz do zawartości

Antykoncepcja


Isildur

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam do was pytanie, jak to jest z tym złapaniem na dzieciaka? Sporo z was pisze, że tylko w gumie i samemu ją wyrzucać itp. No spoko, ale co jeśli ktoś nie lubi w gumie? Po prostu. O 90% mniej przyjemności.

Mam na oku jednego milfa, który twierdzi, że ma założoną spiralę. Tylko, że tego nie idzie sprawdzić. Myślicie, że połączenie: nie spuszczanie się w środku + brak gumy + milf więc w ciążę trudniej takiej zajść to dobre zabezpieczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Isildur napisał:

No spoko, ale co jeśli ktoś nie lubi w gumie? Po prostu. O 90% mniej przyjemności.

No to wal bez.

Proste.

 

Miej tylko świadomość konsekwencji.

 

Powtarzam się, ale co mi tam:

Alimenty na gówniaka = 1 000 PLN/m-c

12 m-cy w roku = 12 000 PLN/rok

18 lat życia gówniaka = 216 000 PLN total.

 

Mam Ci powyższą kwotę przeliczyć na te 10-20 sek przyjemności spustu?

 

Wal(cz), dzielny rycerzu ?

Przyjemności sobie nie odmawiaj!

  • Like 9
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest zawsze, nawet jak założysz dwie gumy, panna nałyka się tabletek i wetknie spiralę. Sposobem 100% jest wazektomia po "wystrzelaniu" nasienia bądź podwiązanie jajników czy jajowodów (nie wiem co dokładnie się podwiązuje).

 

Dowiedz się czym jest wskaźnik pearla i sprawdź go dla poszczególnych rodzajów antykoncepcji. Gumki wypadają bardzo słabo.

 

Tutaj jest fajnie wyjaśnione:

https://apteline.pl/artykuly/wskaznik-pearla-jakie-wskazuje-najskuteczniejsze-metody-antykoncepcji/

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to działa u Ciebie ale osobiście skłaniam się ku prezerwatywie gdy do wyboru jest opcja stosunku przerywanego, całkiem znośne są te nielateksowe.  

Najchętniej to do buzi,  zawsze mnie jeszcze chwilę po wytrysku ciarki przechodzą jak kobitka do samego końca pięści językiem, a nie mam tego przy klasycznej penetracji. 

Jeżeli zaobrączkowana to jak to mówił mój kolega z pracy "wal ją śmiało ona jest mężatką".

 

Zapomniałem dodać,  z wywiadów od pań dowiedziałem się źle wkładki są najskuteczniejszą metodą,  tylko czy chcesz polegać na partnerce w tej sprawie?  Odradzam. 

Edytowane przez Daniello332
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@somsiadNie zamierzam ingerować w swój organizm ;)

@Krugerrand Na pewno jakaś tam obawa jest, ale bardziej boję się złapania na dziecko. 

 

@Obliteraror ja zakładam najgorsze, czyli że ściemnia z tą spiralą. Bo jeśli faktycznie ją ma to szanse minimalne. 

 

@Imiennik z tego co czytam, to prezerwatywy wcale takie skuteczne nie są. Ale, że przerywany tak słabo? Do tej pory sądziłem, że przerywany ale tylko raz to dosyć dobra metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Byłybiałyrycerz said:

znalezienie divy który się zgodzi bez

O jezu to brzmi źle, diva bez. Mam nadzieję, że "który" to było przejęzyczenie, a nie sugestia szukania divy-mężczyzny :D

49 minutes ago, Isildur said:

co jeśli ktoś nie lubi w gumie

A ktoś lubi w gumie? Nie znam takich, którzy by nie woleli bez. No chyba że ktoś ma np wyjątkowo poważny problem z przedwczesną ejakulacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Obliteraror said:

Jak Ci mówi prawdę, to szansa niewielka.

Teoretycznie nie najgorszym sposobem by mieć pewność jest seks podczas okresu, albo - jeśli to regularna partnerka - obserwowanie jej cyklu i uprawianie seksu tuż przed okresem dla maksymalnego bezpieczeństwa. No ale wiadomo że nie ma wtedy pewności na takim poziomie, jak w prezerwatywie czy przy tabletkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze wazektomia. Poza tym jak się boisz to leć na laski którym ewentualna ciąża wywróci życie. 

12 minut temu, Isildur napisał:

Ona trochę kręci z tym okresem, że niby nieregularny, że dostała ale mało, a potem za parę dni znowu. Do tego też ponoć nie lubi gumek no i ta spirala ;D Trochę mi to śmierdzi

Fortune favours the braves. Twoje ryzyko. Twoja przyjemność

Edytowane przez Libertyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko dodam, że, z mojego doświadczenia, niestety wiele kobiet jest całkiem chętnych na zabawy bez gumy, nawet jeśli deklarują się, że absolutnie nie chcą w danym momencie zajść w ciążę itd. Ile razy ja słyszałem tekst "wejdź we mnie tylko na chwilę" lol. Niestety nie raz nie dwa mi się zdarzyło ulec tym propozycjom ? Ale ręka opatrzności nade mną czuwa hahaha.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, leto napisał:

Jeszcze tylko dodam, że, z mojego doświadczenia, niestety wiele kobiet jest całkiem chętnych na zabawy bez gumy, nawet jeśli deklarują się, że absolutnie nie chcą w danym momencie zajść w ciążę itd. Ile razy ja słyszałem tekst "wejdź we mnie tylko na chwilę" lol. Niestety nie raz nie dwa mi się zdarzyło ulec tym propozycjom ? Ale ręka opatrzności nade mną czuwa hahaha.

Efekt braku edukacji w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Isildur napisał:

Ona trochę kręci z tym okresem, że niby nieregularny, że dostała ale mało, a potem za parę dni znowu. Do tego też ponoć nie lubi gumek no i ta spirala ;D Trochę mi to śmierdzi

Ewidentnie coś kręci, ja bym jej nie ufał. Osobiście używam gumek, wiadomo, wolę bez, ale stawka jest zbyt wysoka, aby ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.