Skocz do zawartości

Dotyczy "Samce Alfa zagarniają po kilka samic dla siebie" (Cuckold)


Rekomendowane odpowiedzi

Coraz gorsza jakość tematów na tym forum skłania mnie do zaprzestania postowania w pewnych tematach. Wychodzi na to ,że nikt poza alfami i 8/10+ nie rucha i ruchać nie będzie. W dodatku nikt bez grubego portfela lepiej do kobiety nie podchodzi, a kobiety to tylko lecą na kasę i w ogóle są złe. Nowi to czytają i w końcu w to uwierzą mimo, że nic im nie brakuje poza może odrobiną wkładu własnego w relacje z innymi. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EMKEJ Dodaj jeszcze, że za sex zawsze trzeba zapłacić ? i mamy kwintesencje teorii tego forum. Czasem to mi się wydaje, że stworzyła się jakaś grupka beduinów, którzy chcą stworzyć wypaczony obraz rzeczywistości, po to by więcej cipek było dla nich.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Vstorm, też już miałem pytać abyś rozwinął. 
Po twoim opisie teraz, widzę podobieństwa z moim podejściem.
 

15 minut temu, Vstorm napisał:

Swoje też przeżyłem z kobietami i im nie ufam. Matrix czyli system i społeczeństwo wmówili, że kobieta jest szczęściem, darem od Boga itp. A ja chce być człowiekiem wolnym, ja od zawsze byłem sam i świetnie sobie radziłem w samotności.

Byłeś sam, ale masz też swoje doświadczenia z kobietami, tzn że nigdy nie byłeś z nimi w LTR,  tylko same przelotne znajomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, EMKEJ napisał:

Coraz gorsza jakość tematów na tym forum skłania mnie do zaprzestania postowania w pewnych tematach.

Bo są szanse że to forum będzie powoli umierać gdyż będą wałkowane coraz głupsze tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@leto Nazywa się to " kijem w dupie ", Ja takie osobniki omijam, moja ex która niestety również tutaj jest, ma identyczne podejście jak Pani autorka. Wszystko co dla niej jest niezrozumiałe i " a fe ", to jest to nienormalne. Ja się pytam kim Ty jesteś i z jakiej racji oceniasz kogoś lub coś, że jest nienormalne? Ciebie partner dyma raz na rok i żyjesz z nim a innym wytykasz nienormalność bo swingują - komedia.

No, ale tu chyba mamy raczej do czynienia z instynktowną pogardą kobiety do osobnika oddającego samicę do ruchania innemu, obrzydzeniem do słabości o którym tu na forum był ostatnio temacik. Pokłońmy się z szacunkiem Matce Naturze a nie pierdolmy o normalności czy normach etycznych.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Tonieja said:

instynktowną pogardą kobiety

Nie trzeba gardzić ludźmi, nawet jeśli się bardzo preferuje postawę przeciwną do tej, którą wykazują. A już w ogóle jak się tą pogardę wylewa na jakimś anonimowym forum, to wiedz że coś się dzieje... coś takiego, nad czym psychoterapeuci pracują z klientami.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak @leto prawi, jeśli czujesz obojętnie jaki negatywny stosunek do kogoś / czegoś i czujesz to całym sobą, to niestety nie jest to nic dobrego. Autorka dostała szału macicy i nie ma tu co dziękować, chociaż może i można dziękować. PO takich sytuacjach wiadomo kogo lepiej unikać, dzisiaj oburzył ją trójkąt a jutro szef ją oburzy i nie będzie obiadu w domu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferencje seksualne innych ludzi są mi całkowicie obojętne dopóki nie dotyczy to mojej osoby. Jeśli chcecie swingować to swingujcie, jeśli chcecie praktykować cuckold to proszę bardzo, to nie jest moja sprawa ;).

 

@Florence Wyraziła jedynie swoje zdanie twierdząc, że czułaby do takiego mężczyzny pogardę. I trudno się z nią nie zgodzić bo czy facet, który pozwala swojej kobiecie uprawiać seks z innymi i jeszcze się temu przygląda może być w oczach większości kobiet uznany za silnego? Szczerze wątpię. 

 

Uczucie pogardy to naturalny mechanizm ewolucyjny i dotyczy w takim samym stopniu kobiet jak i mężczyzn. Jeśli zatem ktoś twierdzi, że słowa @Florence były niewłaściwe to ma poważny problem, ale sam za sobą. Wstręt jako uczucie ma za zadanie nas chronić, kobiety ma chronić przed słabymi facetami i jak widać instynkty zadziałały prawidłowo. ;)

 

Osobiście, gdybym się dowiedział, że moja partnerka ma takie fantazje i chce je zrealizować to kulturalnie pozwoliłbym jej odejść do faceta, który to toleruje. 

 

Zatem ruchajcie się z kim chcecie i jak chcecie, ale nie dorabiajcie do tego ideologii i nie dziwcie się, że spotykacie się z takimi reakcjami bo reakcja @Florence jest jak najbardziej naturalna.

 

Dodam tylko, że @Florence nikogo personalnie nie obraziła a reakcja niektórych użytkowników forum jest poniżej jakiegokolwiek poziomu 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, dobryziomek said:

Osobiście, gdybym się dowiedział, że moja partnerka ma takie fantazje

No to się kurwa przygotuj na niejedno zdziwienie w życiu. Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale np około 40% kobiet fantazjuje o byciu zgwałconą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, leto napisał:

No to się kurwa przygotuj na niejedno zdziwienie w życiu. Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale np około 40% kobiet fantazjuje o byciu zgwałconą.

Mnie to nie dziwi. Gwałt jest strategią reprodukcyjną(żenujące, że muszę o tym pisać) więc takie fantazję mogę uznać za coś zupełnie normalnego chociaż sam nigdy żadnej kobiety nie zgwałcę.( i takich fantazji nie posiadam)

 

Mam zasady i nie zgodzę się na to, żeby kobieta do której coś czuje była posuwana przez innego faceta. Serio. Wolę być sam bo tkwienie w takim związku pomimo wszystko byłoby szczytem desperacji co już zresztą słusznie zauważyła autorka wątku.

 

Kobieta jest wolnym człowiekiem i jeśli będzie chciała realizować swoje fantazje wbrew mojej woli to zawsze może znaleźć sobie bardziej liberalnego partnera.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra pitu pitu taś taś, akurat w wątku autorki mamy klasyczny przykład manipulacji informacją i UWAGA @dobryziomek , ale miej się na baczności. Autorka cytuje "  I sorry jak czytam niektóre posty to mam ochotę złapać sie za głowę - DESPERACJA po prostu. Tak, cuckold, swingowanie  (chodzi mi o sytuacje kiedy waszą kobietę rżną inni faceci) jest dla mężczyzny UPOKORZENIEM. " @Florence pokaż mi gdzie jakiś użytkownik pisze, że pozwala swojej żonie na sex z innym? Bo wątek tyczył się tylko udziału kawalera z parą a nikt z tego co wiem, nie ujawnił informacji by On z żoną tak się zabawiali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując:

 

- nie za każdy seks trzeba zapłacić, 

- każdy układ, na który godzą się dwie dorosłe osoby z własnej, nieprzymuszonej woli jest ok,

- nie istnieje jedynie słuszna definicja normalnego seksu, właściwa dla każdego człowieka,

- nie szukajmy problemów tam, gdzie inni znajdują radość :)

 

Wot i wsio. Roma locuta, causa finita : )

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać @Florence szuka chłopca do bicia, @Byłybiałyrycerz

PS. Nie shame'uję kobiet które w sypialni lubią spuścić wpierdol chłopu! :D

5 minutes ago, dobryziomek said:

takie fantazję mogę uznać za coś zupełnie normalnego

Czekaj, fantazje kobiety że będzie posuwana przez innych mężczyzn w gwałcie zbiorowym są spoko, ale fantazje mężczyzny że weźmie jakąś pannę z innym gościem są chore, tak? OK makes sense...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantazje o gwałtach to scenariusze w głowach kobiet, w których to one są reżyserkami tego przedstawienia i które jest grane wg ich upodobań.

Nie mają one za dużo wspólnego z rzeczywistym gwałtem w którym kobiety są ofiarami.

 

Moim zdaniem chodzi o fantazje typu : "zgwałć mnie, ale tak jak ja chcę".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, leto napisał:

Pozwól że zacytuję kilka fragmentów Twoich wypowiedzi:

 

"swingowanie  (chodzi mi o sytuacje kiedy waszą kobietę rżną inni faceci) jest dla mężczyzny UPOKORZENIEM."

"Do takiego Samca teoretycznie czułabym tylko pogardę,"

"Panowie gdzie wasz honor?"

 

To w tym złego.

Ok, nie chciałam nikogo urazić napisałam tylko swoje zdanie. :)  Może momentami zbyt dosadnie, ale myślę że porównując moje posty do niektórych zachowałam kulturę. :)

Teraz, karhu napisał:

A niech sie kazdy pieprzy jak chce i z kim chce, nic mi do tego. Napisze tylko jak ja to widze

 

Zrobiłam dokładnie to samo i mam podobne zdanie - niech robią co chcą, dopóki to mnie nie dotyczy. :)

Teraz, leto napisał:

A już w ogóle jak się tą pogardę wylewa na jakimś anonimowym forum, to wiedz że coś się dzieje

Błagam trochę tu pisze i nie pamiętam żebym wylewała tu swoje frustracje, to nie w moim stylu, raczej staram sie życzliwe podchodzić do ludzi tak jak i realnie wiec piszesz glupoty. ;) 

Nie raz i nie dwa stawałam w kogoś obronie kiedy widziałam ze jest na kogoś nagonka, naprawdę nie czerpie z takich rzeczy przyjemnosci, odrzuca mnie to,

bo jest to moim zdaniem słabe. Az tak bardzo Cie dotknął ten temat personalnie?

Teraz, leto napisał:

Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale np około 40% kobiet fantazjuje o byciu zgwałconą.

I wyrwałeś z kontekstu to co napisał @dobryziomek

a pisał, 

Teraz, dobryziomek napisał:

ma takie fantazje i chce je zrealizować

:)

 

Teraz, Byłybiałyrycerz napisał:

" @Florence pokaż mi gdzie jakiś użytkownik pisze, że pozwala swojej żonie na sex z innym?

Choćby @Libertyn o tym pisał, wytłuszczylam. :) Nie o tym  że pozwala, tylko opisał swój stosunek do tego typu praktyk i dorobił ideologie. :)

 Oczywiście nie pada tam słowo żona i w moim temacie też nie, bo jaka w sumie to różnica (dla mnie) czy np kolega bzyka Twoją  żonę czy kobietę którą kochasz i jesteś z nią od X czasu. :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, leto napisał:

Czekaj, fantazje kobiety że będzie posuwana przez innych mężczyzn w gwałcie zbiorowym są spoko, ale fantazje mężczyzny że weźmie jakąś pannę z innym gościem są chore, tak? OK makes sense...

Masz albo problemy z logicznym myśleniem skoro dostrzegasz tutaj niespójność albo celowo manipulujesz informacją.

 

Tak, jest naturalne, że kobieta ma fantazję dotyczące gwałtu bo gwałt był strategią reprodukcyjną a zatem takie fantazje u współczesnych kobiet mogą występować.(Nie u każdej kobiety). Jeśli nie mają fantazji o gwałcie to mogą mieć fantazję o ostrym seksie z partnerem z którym są w związku.

 

Tak, jest naturalne, że kobieta odczuwa pogardę do swojego faceta, jeśli ten patrzy jak posuwają ją inni kolesie bo czuje, że jest słaby.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florence Wierz mi, przerobiłem trochę ten temat i to co ktoś myśli o swingu a faktyczne doświadczenia, to te dwa końce liny są baaaaardzo odległe i nie ma co w ogóle brać pod uwagę co ktoś myśli, co by zrobił. Temat się ciągnął odnośnie udziału singla z parą a z tego co wiem, nikt na forum nie ujawnił, by jako para się spotykał, także Twój cytat jest dla mnie manipulacją tego co się dzieje na forum.

 

Wiecie co mnie bawi najbardziej :D?, kolesie się wypowiadają co kobieta czuje do swojego partnera, gdy ten patrzy jak inny ją dyma, a nikt z nich nie rozmawiał z taką kobietą :D. Czyli tworzy się kolejny mit rodem z telenowel Bonzo o tym, że sex zawsze jest płatny.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, leto napisał:

Czekaj, fantazje kobiety że będzie posuwana przez innych mężczyzn w gwałcie zbiorowym są spoko, ale fantazje mężczyzny że weźmie jakąś pannę z innym gościem są chore, tak? OK makes sense...

Co innego jak kobieta jest zalewana przez kilku typów i wygrywa nasienie najsilniejszego, więc może to być dla niej pożądane.

A co innego jak koleś pozwala zalewać innemu typowi swoją kobietę i ryzykuje, że geny tamtego kolesia wygrają. Więc raczej mało korzystna opcja. 

O i żeby nie było. To nie musi być "jego kobieta", wystarczy, że jest to "jakaś" kobieta, ale mimo wszystko może wykorzystana do przekazania czyiś genów. 

Edytowane przez Mortyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florence fakt że trochę (chyba niechcący ale głowy nie dam) zmanipulowałem cytat @dobryziomek, za co przepraszam. Ale przyznaj też, @Florence, że Tobie to się jakieś żale ulały w pierwszym poście. Bagatelizujesz to.

@Mortyy można tak na to patrzeć, ale z drugiej strony, jak już tak rozmawiamy, to dla mężczyzny też teoretycznie niezłą strategią jest wchodzenie w trójkąty MMF w przypadku kobiet, które z nim solo by nie chciały w danym momencie uprawiać seksu. Zawsze to zwiększa prawdopodobieństwo. A matka natura podobno ma w dupie, co myślimy o tym, kto jest alfą a kto zetą, ważne jak dobrze rozsiejesz geny, nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, leto napisał:

 Ale przyznaj też, @Florence, że Tobie to się jakieś żale ulały w pierwszym poście. Bagatelizujesz to.

Żadne żale Jej się nie ulały.

 

Ponieważ kobieta(niebędąca w środowisku swingersów) również może uznać faceta, który posuwa mężatkę w asyście męża za słabego. Może go uznać za sex zabawkę, za żywy wibrator - istnieje duża szansa, że nie będzie go traktowała poważnie tylko instrumentalnie w stałym związku wiedząc o jego przeszłości.

 

Piszcie co chcecie, ale takie jest zdanie wielu współczesnych kobiet na temat swingersów.

 

Mi to wsio ryba, róbcie sobie w łóżku co chcecie, ale nie dziwcie się reakcjami społeczeństwa. ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.