Skocz do zawartości

Dotyczy "Samce Alfa zagarniają po kilka samic dla siebie" (Cuckold)


Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Libertyn napisał:

Przede wszystkim droga @Florence. Kim Ty jesteś by orzekać za mnie co jest dla mnie upokarzające a co nie?

Typie, kobieta pisze Ci wprost, KOBIETA, że takimi gardzi. Żyj dalej w matriksie skoto nie dociera. Sam takimi gardzę, a kobietą nie jestem. Chcesz robić kurwę z wybranki, a później marudzić jak się to wszystko stacza?

37 minut temu, Libertyn napisał:

Przede wszystkim droga @Florence. Kim Ty jesteś by orzekać za mnie co jest dla mnie upokarzające a co nie?

Widget blockquote

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Libertyn napisał:

Przede wszystkim droga @Florence. Kim Ty jesteś by orzekać za mnie co jest dla mnie upokarzające a co nie?

Jest kobietą, a upokarzanie się w oczach kobiet nie rokuje zbyt dobrze biorąc pod uwagę tematykę forum.

Nie to żeby zaspokajać księżniczki, ale widzę panujący tutaj trend negacji wszystkiego co mówią kobiety. Widzę to również pośród znajomych z otoczenia. Zgadnijcie kto odnosi większe profity? I nie mówię teraz o związkach, mówię o zwykłych relacjach. Ja na niektórych nawet zarabiam, trzeba umieć sprzedać swoje usługi.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrealizowane fantazje o trójkącie czy gangbangu niech taka kobieta nie oczekuje potem związku czy małżeństwa. Równie dobrze można sobie wziąść prostytutkę na żonę i wyjdzie na to samo. Trzeba być frajerem albo masochistą aby potem z taką tworzyć poważną relacje czy ją utrzymywać. Mężczyźni też dokładają cegiełkę do tego spierdolenia. Jest promowane coraz więcej jawnych dewiacji patologizujących związki. Pięknie ku*wa. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imiennik napisał:

Typie, kobieta pisze Ci wprost, KOBIETA, że takimi gardzi. Żyj dalej w matriksie skoto nie dociera. Sam takimi gardzę, a kobietą nie jestem. Chcesz robić kurwę z wybranki, a później marudzić jak się to wszystko stacza?

No i co z tego że kobieta. Kobiet jest wiele. Mają różne poglądy. Opinia jednej anonki mi wisi. Niech sobie mną gardzi. Kij z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ksanti napisał:

Zrealizowane fantazje o trójkącie czy gangbangu niech taka kobieta nie oczekuje potem związku czy małżeństwa.

Ta, uważaj bo Ci to wyjawi przed ślubną przysięgą. Na pewno się przyzna zanim zrobi z Ciebie bankomat.

 

Chuj tam, że na divy majątek poszedł i kilometry cipy przetarte kutasem za kase, Twoja Pani ma być Maryją dziewicą. Kolejny zakompleksiony. Miałem pannę co sama mówiła o 15 typach, luźny związek. Byłem z nią wniebowzięty, tak ujeżdżała. Ale nie dało się z nią nic poważnego stworzyć, śni mi się do dziś. Podszedłem normalnie, nic sobie nie idealizowałem. Z takim podejściem masz mi czego zazdrościć. KAŻDEMU CHCE SIĘ RUCHAĆ. Takie życie.

 

@Libertyn

Twoja sprawa co Tobie wisi. Ale tu masz prawdę jak na dłoni. Czas leci, realia są stałe. Niedługo będzie tylko wisieć, ale to spoko, ogarnięty skorzysta.

Edytowane przez Imiennik
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Libertyn napisał:

Kobiet jest wiele. Mają różne poglądy.

Poglady tak, ale nature nie.

 

7 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Forum ma jakieś zasady, skoro za brak interpunkcji są bany, to chyba nie powinno dziwić moje pytanie.

A dziwi, bo nie jestes tu od tego by trzemac pozadek na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Imiennik napisał:

Ta, uważaj bo Ci to wyjawi przed ślubną przysięgą. Na pewno się przyzna zanim zrobi z Ciebie bankomat.

 

Twoja Pani ma być Maryją dziewicą. Kolejny zakompleksiony. Miałem pannę co sama mówiła o 15 typach, luźny związek. Byłem z nią wniebowzięty, tak ujeżdżała. Ale nie dało się z nią nic poważnego stworzyć, śni mi się do dziś. Podszedłem normalnie, nic sobie nie idealizowałem. Z takim podejściem masz mi czego zazdrościć. KAŻDEMU CHCE SIĘ RUCHAĆ. Takie życie.

 

Nie takie życie, to frajerzy godzą się na śluby z przeruchanymi pannami. Nie ma związku dopóki nie ma pewności co do jej przeszłości czy dziewica, koniec kropka. Kurwiszonów się nie wynagradza tylko skazuje na "banicje"/ wykluczenie. Wiem, że są chore czasy ale to okres schyłkowy jak za każdym razem cyklu. Po tym przyjdzie zamordyzm aby utemeperować to całe kurestwo i burdel. Może Islam może coś innego tego nie wiem. Żałosne są te próby manipulacji i wzbudzania wstydu z tym "zakompleksieniem". Jestem za zasadami i zdrowym związkiem opartym na szacunku i zaufaniu. To co postulujesz jest patologią gdzie już od samego początku wszystko jest oszustwem i zwierzęcym egoistycznym pędem. Ale w zasadzie to pewnie nawet nie mówisz o związku tylko jakiś kupo relacjach. Niczego Ci nie zazdroszcze bo mnie śmieszy stawianie seksu jako coś najważniejszego co kobieta ma do zaoferowania. Nie jest to też nic co mogłoby mi zaimponować bo szukam innych wartości.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ksanti napisał:

Nie ma związku dopóki nie ma pewności co do jej przeszłości czy dziewica, koniec kropka. 

A sam jesteś prawiczkiem? Czy to raczej filozofia pt."klucz który otwiera wiele zamków (...)"?

 

 

Wartości wartościami, życzę powodzenia w szukaniu himalajki ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imiennik

To czysta psychologia ewolucyjna i doświadczenie.

 

Kobiety mogą takie być jakie są tylko dlatego bo mężczyźni im na to pozwalają. Gdyby to było piętnowane to niemal każda musiałaby się dostosować. Z tego co widzę takich "Himalajek" na szczęście trochę jeszcze się ostało. Mój interes taki aby wyłowić odpowiednią.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ksanti napisał:

@ImiennikZ tego co widzę takich "Himalajek" na szczęście trochę jeszcze się ostało. Mój interes taki aby wyłowić odpowiednią.

 

Ile energii jesteś w stanie z siebie wypompować, żeby ci wymarzona Himalajka nie spierdoliła jak już ją złapiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2019 o 20:35, Byłybiałyrycerz napisał:

Ja się pytam kim Ty jesteś i z jakiej racji oceniasz kogoś lub coś, że jest nienormalne? 

A to nie jest czasami jakieś zaburzenie?

Niemniej współczuję.

Wiem,  że ludzie z podobnymi upodobaniami zmagają się z szeregiem problemów wewnętrznych. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn

Czyżbyś miał jakiś fetysz związany z zakonnicami? :D

 

W zasadzie nie mam pojęcia jak wyglądają młode zakonnice (za dziewczyny w oazach czasem są urocze)

bo nie interesuje się kościołem ale fanatyzm religijny mnie odpycha dlatego te środowiska nie są dla mnie.

 

 

@Morfeusz

To opcja na przyszłość po 30-stce, jak będę zarobiony i gdybym jednak nie znalazł fajnej blondynki tutaj.

 

A jeśli chodzi o kolejność w Azji to:

1. Korea/ Japonia

2. Tajlandia

3. Filipiny

 

Generalnie zauważyłem, że podobają mi się Azjatki ale o Europejskich rysach/ wyglądzie/ kształtach a takich jest mniejszość zapewne.

Nie byłem nigdy w Azji ale Filipinki w przeciwieństwie do charakteru pod względem urody źle mi się kojarzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.