Skocz do zawartości

Wyje*ane a ona się nakręca


heavy27

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, na takiej małej imprezie poznałem kobietę w sumie to z widzenia ją znałem na cześć. Jakoś wyszło, że razem się bawiliśmy. Laska się kleiła do mnie, aż wkurwiała tym resztę, szczególnie gościa z którym tam przyszła? Pod koniec ewidentnie się pchała, żeby jechać do mnie jeszcze, ja ze względu na tego kumpla i praktycznie zerowej przytomności olałem ja i odprowadziłem pod dom, jedynie pocałowałem i nara. Byłem pewny, że będę miał z nią spokój, ale o dziwo, od rana się ze mną kontaktuje i jeszcze bardziej jest nakręcona, w efekcie się umówiłem w połowie tygodnia, miał ktoś coś takiego? Dodam, że laska ładna i ma orbitę wyjebaną w kosmos xD czyżby zadziałało powiedzenie; "miej wyjebane, a będzie Ci dane"? Dodatkowo zrobiłem coś co pewnie jej się nie zdarzyło nigdy i przez to jeszcze bardziej myśli i się napala na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części właśnie podejście: "miej wyjebane, a będzie Ci dane" zadziałało @heavy27 , ponieważ zakazany owoc smakuje najlepiej ;)  Klasyczny mechanizm psychologiczny :D

 

Poza tym wjechałeś jej na ambicję i pewnie pomyślała coś w stylu: "Cooo? Nie chce mnie? Ja mu udowodnię, że jednak mnie chce" :P 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, SennaRot napisał:

...a jego wyjebanie potęguje do tego działanie. Klasyka.

 

Moglo byc tez tak, ze po prostu sie z nia bawiles i bylo po prostu fajnie, a jesli ona ma wielu orbiterow, to moze kazdy wpada szybko w schemat "jakas ty piekna" albo "nie zasluguje na Ciebie" co ja moze irytowac, a ty przez to ze jej nie wrzuciles na piedestal to trzymales rame?

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a może już kiełkuję w niej jakaś mała fasolka i szuka dobrego, poczciwego tatusia,(przykład może z dupy ale mój braciszek tak miał, lala taka słodka ze buty zdjąć nogi umyć wodę wypić).

Jak by nie była zapylona to tego mojego braciaka w dupę by nie chciała kopnąć. Mówię mu coś mi tu nie gra posłuchaj się mnie, dymaj w gumie i zapisuj w zeszycie kiedy co i jak?,bo coś mi tu nie gra. Okazało się że pochodzili ze sobą 2 tygodnie nagle ona zapylona. Na szczęście moja matka nie palcem robiona  poszła do jej lekarza wybłagała go na kolanach żeby jej coś więcej powiedział o tej ciąży, noi.... kurwa 8-10 tydzień.

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zakazany? :D Zakazana to można mieć morde. Niedostępność = wyzwanie = większa satysfakcja. A jak dojdzie do penetracji to guma. Co innego gdybyś Ty inicjował seks, musiał się nagimnastykować, urabiać itd żeby do tego doszło "O Boże, może to że była taka łatwa - raz to nie wina twa, a dwa to pułapka.
Może głupia dupa ta od trzech tygodni w ciąży lata,
na tatę faceta szuka taka szmata." 

Edytowane przez prod1gybmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim przed-wstępie do jakieś relacji moim skromnym zdaniem nie może być jeszcze mowy o wyjebania i nakręcaniu... Za wcześnie, poczuła motylki w brzuchu.... i wariuje zwariowana wariatka. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, heavy27 napisał:

Kvrwa, pojebane to ? aż się odechciewa mieć cokolwiek z babami wspolnego.. radzicie na razie nie ruchać?

Jak nie ruchać?

 

A później wpisy. ,,Matko Boska, te baby to tylko z tymi Alfami się ruchają, głupie jedne”.

 

Jak Ci dupkę wystawia jak kotka w rui to zrób to co należy. Nie kalkuluj tyle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patton napisał:

Może jego wygląd też zrobił swoje. 

To jest rzecz oczywista.

 

 

11 godzin temu, heavy27 napisał:

Dodatkowo zrobiłem coś co pewnie jej się nie zdarzyło nigdy i przez to jeszcze bardziej myśli i się napala na mnie.

Możesz napisać braciom cóż to takiego? ;>

 

 

11 godzin temu, heavy27 napisał:

Byłem pewny, że będę miał z nią spokój, ale o dziwo, od rana się ze mną kontaktuje i jeszcze bardziej jest nakręcona, w efekcie się umówiłem w połowie tygodnia, miał ktoś coś takiego? Dodam, że laska ładna i ma orbitę wyjebaną w kosmos xD

Ja bym wsadził na orbitę albo olał, aby księżniczka spokorniała troszeczkę.
Bo się w dupskach poprzewracało od męskiego dobrobytu w Polsce.
Chyba, że nie masz innych kobiet w zasięgu, to korzystaj :P 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak za bardzo będziesz miał wyjebane to może Ci spierdolić z wędki. Musisz ją ponęcić trochę :D 

"Miej wyjebane a będzie Ci dane" moim zdaniem działa jak laska jest bardzo zainteresowana albo jak już było kilka udanych spotkań.

Na samym początku jak za bardzo ma się wyjebane to laski odpływają, na wstępie trzeba samemu przejąć inicjatywę. Taka kultura. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ragnar, ona się kleiła i zaczęła cyrki robić, że chce jeszcze jechać dalej się bawić, najlepiej do mnie. Ja ją zjebałem, że najebana to do domu. Wyciągnąłem z auta i zaprowadziłem pod dom. Podobno się zdawało, że mi przy*ebie, ja tylko pamiętam lizanie pod drzwiami  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, heavy27 napisał:

Świat jest poyebany, laska na którą ja lecę na mnie w dupie, a jakieś tam ramdomki praktycznie po wyrzuceniu z łóżka same się do niego pchają, jak żyć ?

Dokładnie tak to działa.  Sam to rozgryzłeś. 

Możesz stać się najlepszą wersją siebie, mieć klasę, kasę i kratę na brzuchu, ale w momencie, w którym kobieta poczuje że jesteś jej, Tobie zależy i ma na Ciebie wpływ...

już nigdy w jej oczach nie będziesz tak atrakcyjny jakbyś był olewając ją. 

Edytowane przez Esmeron
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.