Skocz do zawartości

Wet pussies for australian dick


Ragnar1777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci serdecznie.
Wyskoczył mi pewien filmik w proponowanych na YT.
Dotyczy on Australijczyka, który pojechał do Polski, aby zobaczyć jak wygląda kraj jego przodków..
No dobra nie oszukujmy się ..
>
>
Gość przyjechał na cipki, bo jak wiadomo, Polki są jednymi z najłatwiejszych kobiet(oczywiście TYLKO dla obcokrajowców o czym często mówią w Hiszpanii i Italii;).
> Większość kobiet jest podjarana, inna z kolei na początku jest dość niepewna, bo mogła się zestresować a koleś ją zaskoczył angielskim.
> Trafiła się także Ukrainka, która na moje oko nie jest raczej ciekawą osobą i też dlatego rozmowa była średnia, lecz mimo to, chciała jego instagrama.

Teraz pytanko do braci, a zwłaszcza do @Panther:
Jak wam idzie podryw polskich kobiet? :D 
Również owocnie?
Jako Polscy mężczyźni? :D 


Poniżej link:
 

 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież typ jest przystojny #nohomo.Podejrzewam, że nawet jakby powiedział,że jest z Hajnówki ale dodał,że jedzie w podróż dookoła Europy to którąś z tych dziewczyn by szturchnął.Zresztą takie filmiki są trochę średnie bo typ nic z tymi pannami nie robi,nawet ich w żaden sposób nie dotyka,gdzie gada z nimi średnio po półtorej minuty więc w tym czasie niewykluczone,że mógłby spróbować uderzyć w ślinę niż pieprząc o jakichś głupotach.

 

Smiem nawet twierdzić, że jakby bez słowa pocałował te dziewczyny w policzek albo spróbował usta to byłoby to bardziej efektywne niż jakaś gówno-gadka o swoich planach.

Edytowane przez Tramal
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Poziom nowych tematów schodzi totalnie na psy, jaki jest sens zakładać takie tematy? Co one wnoszą na nasze forum? Dla mnie  jest to wylewanie jakiś żali / frustracji, chcesz mieć powodzenie? Nic nie stoi na przeszkodzie, jedziesz do Afryki czy Azji i również będziesz miał takie branie jako ten " inny ".

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: tak porozmawiać to i ja potrafię - nie widzę tutaj nic z jakiejś sztuki uwodzenia. Z tym, że ze mi by powiedziały, że się śpieszą, nie mają czasu, albo że mają chłopaka.

Po drugie: facet jest niemal śliczny (zajebiste, agresywne i pewne siebie kości oczodołów, mocno zarysowana żuchwa) <nohomo> więc to tak jakby Herkules przyszedł i wymądrzał się nad tym jak przypakować ? 

 

 

Edytowane przez Carl93m
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyka też może robić swoje. To Warszawa. Wystarczy stanąć w często uczęszczanym miejscu i zaczepiać. Wystarczy, że jedna, dwie na dziesięć zareagują pozytywnie i można to dodać do filmu. Nie wiadomo ile on tam stał?

Podrywanie w dużym mieście rożni się od podrywania w średnim czy małym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m4t Dokładnie tak, aż dziw bierze, że takie oczywistości trzeba tutaj pisać, takie filmiki nie robią na mnie wrażenia bo po pierwsze, może być tak jak mówisz - koleś stał cały dzień i 1na10 zareagowała pozytywnie, po drugie film może być ustawiony - co to za problem ogarnąć kilka dziewczyn?

Zresztą koleś podchodził do młodych typiar, po głosie 20+, gdyby miał zagadać do dziewczyn +-30, to efekt już nie byłby taki dobry, młode dziewczyny bardziej są otwarte na przypadkową znajomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Serio? Poziom nowych tematów schodzi totalnie na psy, jaki jest sens zakładać takie tematy? Co one wnoszą na nasze forum? Dla mnie  jest to wylewanie jakiś żali / frustracji, chcesz mieć powodzenie? Nic nie stoi na przeszkodzie, jedziesz do Afryki czy Azji i również będziesz miał takie branie jako ten " inny ".

 

Sens jest taki, by pewien wzór wyklepać na blachę, wbić głęboko do pamięci i nie udawać, że jest inaczej. Powtarzać, przypominać, upominać i punktować. Przy okazji punktować na żywo, podczas dyskusji, dzierlatki, które kwiczą na widok obcokrajowca, ale mówią, że dla nich pochodzenie nie ma znaczenia. Ty tego nie zrobisz, bo zamkniesz sobie drogę do polizania cipy, ale inni wręcz mają obowiązek, ponieważ robi nam się na arenie matrymonialnej festiwal hipokryzji, a to pociąga za sobą wzrost białorycerstwa, którego poziom spierdolenia i tak jest za wysoki, jak na polskie standardy. Szczerość wobec siebie i otoczenia są ważniejsze niż chęć zaliczenia, ale Ty tego nie zrozumiesz, bo masz ładną facjatę i panienki na Ciebie lecą, więc udajesz zdziwionego, nie rozumiesz położenia większości facetów i wychodzisz z założenia, że przecież wystarczy "wziąć się za siebie".

Jestem przekonany, że wychowała Cię mamusia. Piszesz, jak baba. "Nie masz brania, wyjedź do Afryki". Kurwa, gościu, co to za rada? Skąd się urwałeś? Mówimy o całym procesie obniżania męskiej wartości, o hipokryzji kobiet, o oszukiwaniu i wykorzystywaniu, a Ty wpadasz ze swoimi złotymi radami, którymi można się podetrzeć i mędrkujesz niczym profesor życia.

 

Co do tematu. Gość jest przystojny, mówi po polsku, więc powstaje mocny kontekst - gdzie nauczyłeś się mówić po polsku -, który zaciekawi polskie białogłowe. Do tego akcent, wzrost, pochodzenie i kuciapki są wilgotne, jak lasy równikowe po deszczu. To jest nic. Kliknij w poniższy link i zobacz, jak australijski gnom wyrywa Polki podczas wolnego weekendu. Zwróć uwagę na teksty, jakie do nich kieruje i jak one na nie reagują. Podstawówka uwodzenia, a i tak laski zaliczone. A później te same polskie dziewczęta będą wbijały nam do głów, że należy być szarmanckim, uwodzicielskim, ciekawym, mieć hobby i interesującą pracę.

 

https://www.wykop.pl/link/4660593/kiedy-jestes-obcokrajowcem-w-polsce-wszystko-jest-takie-latwe/

Edytowane przez Mapogo
  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik wstawiony tu przez @Ragnar1777 jest kolejnym dowodem na to, ze Polki jako kandydatki na dziewczyny, żony czy nawet matki są dość słabe. W Warszawie gdyby spróbował do nich zagadać zwyczajny chłopak z Woli czy z Pragi, zostałby pewnie spuszczony na drzewo, no chyba, że ma bardzo dochodowe zajęcie, jeździ fajną, czyli w mniemaniu pań drogą, furą i ma jakieś 180 cm wzrostu. Wtedy nasza "ksienżniczka" może by się zastanowiła i może łaskawie pozwoliłaby ze sobą porozmawiać, a kto wie czy nawet zostawić numer i później gdzieś razem wyskoczyć.

Co do bohatera tego filmu. Obstawiam na podstawie tego co widzę na filmie, że gość ma 185-190 cm wzrostu, czyli jest dość wysoki, a to oczywiście duży plus u pań, wygląda, że ma naturalną ciemną karnację, czyli wjeżdża nam tutaj element egzotyki, tak bardzo przez Polki ubóstwiany, do tego od razu wyjeżdża płynną i piękną angielszczyzną jakiej się u nas w szkołach nie uczy i to jest kolejny plus dla niego, ponieważ od razu wyczuwają, że mają do czynienia z obcokrajowcem. Szybkie pytania skąd jesteś? Z Australii, no i koniec, nogi już ugięte, w kroku mokro. A jak zaczyna "fajnie " kaleczyć nasz język, to już ma 500+ do całości:D

Jest to schemat, który należy powtarzać i utrwalać do znudzenia. Nie widzę w tym temacie niczego co mogłoby obniżyć poziom forum, im więcej tego typu tematów tym lepiej, przecież o tym to forum między innymi jest.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mapogo napisał:

ale Ty tego nie zrozumiesz, bo masz ładną facjatę i panienki na Ciebie lecą, więc udajesz zdziwionego, nie rozumiesz położenia większości facetów i wychodzisz z założenia, że przecież wystarczy "wziąć się za siebie".

Jestem przekonany, że wychowała Cię mamusia. Piszesz, jak baba. "Nie masz brania, wyjedź do Afryki". Kurwa, gościu, co to za rada? Skąd się urwałeś? Mówimy o całym procesie obniżania męskiej wartości, o hipokryzji kobiet, o oszukiwaniu i wykorzystywaniu, a Ty wpadasz ze swoimi złotymi radami, którymi można się podetrzeć i mędrkujesz niczym profesor życia.

Po co te personalne wycieczki? Nie widziałeś mnie, więc skąd możesz wiedzieć jak wyglądam.

 

Moja rada była na takim poziomie, na jakim jest lament niektórych tutaj użytkowników. Ciągły płacz i żal stąd rada na poziomie odbiorcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, m4t napisał:

Wystarczy stanąć w często uczęszczanym miejscu i zaczepiać.

Jeśli nie masz wyglądu to nawet często uczęszczane miejsce w Warszawie nie pomoże.

Godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Poziom nowych tematów schodzi totalnie na psy, jaki jest sens zakładać takie tematy? 

nervomix-control-20-kapsulek-data-waznos

 

 

25 minut temu, wojkr napisał:

a im ciemniejszy ( karnacja ) tym lepiej.

Zawsze można użyć tego.

 

i-kiwi-pasta-do-butow-czarna-w-puszcze-5

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ragnar1777 napisał:

 Gość przyjechał na cipki, bo jak wiadomo, Polki są jednymi z najłatwiejszych kobiet(oczywiście TYLKO dla obcokrajowców o czym często mówią w Hiszpanii i Italii;).
> Większość kobiet jest podjarana, inna z kolei na początku jest dość niepewna, bo mogła się zestresować a koleś ją zaskoczył angielskim.

Słynna polska gościnność...

Wydaje mi się, że gdyby przestawić płeć to panowie Polacy byliby równie gościnni.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Serio? Poziom nowych tematów schodzi totalnie na psy, jaki jest sens zakładać takie tematy?

Ile razy już to pisałeś w różnych tematach? A później mimo wszystko się w nich udzielasz. Twoja hipokryzja rzuca się w oczy. 

To jest forum dyskusyjne, więc żeby się kręciło ludzie muszą dyskutować. A utrwalanie cały czas tej samej wiedzy nie zaszkodzi nawet starym wyjadaczom. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wierzycie chyba, że takie filmy jak matura to bzdura czy inne sondy uliczne to całe spektrum naszego narodu/młodzieży. Albo się wybiera idiotów, żeby było się z czego pośmiać/dowartościować, albo podstawia się ludzi, którzy idiotów udają.

Analogicznie może być w takich sytuacjach. Oczywiście, wygląd i zachowanie dużo pomagają, ale to nie znaczy, że przystojne zagraniczne ciacho będzie miało 100% skuteczność, a polski Maciek czy Marcin będzie zlany ciepłym moczem w 9 przypadkach na 10. Moim zdaniem ważnym czynnikiem żeby z kobietami sobie dobrze radzić to przede wszystkiem ich nie potrzebować (nie być desperatem) i mieć z nimi obycie. Gość jeździ po świecie i zaczepia w róznych krajach kobiety, dla niego to normalka, poza tym nie wyobraża sobie niewiadomo czego. Nie musi od razu z nią iść do łóżka czy na randkę.

Edytowane przez m4t
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tematy w języku obcym są zabronione z tego co wiem, kiedyś dostałem bana za to.

Po drugie z tego co mi wiadomo jest błąd gramatyczny w pisowni.

Po trzecie temat był wałkowany na tysiąc sposób, że obcokrajowcy ze zachodu mają łatwiej na starcie.

Po czwarte ten filmik nic nie ukazuje tylko ukazuje to co chciał nam ukazać twórca video.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Niektórzy chyba nie wiedzą, w jakim miejscu się znajdują, więc nic dziwnego, że nie potrafią się zachować.

 

Jest tu paru gagatków, którzy lubią wejść w jakiś temat i zostawić gówno pt. "Ale chujowy temat. Hurr, durr", "Było, hehe. Hurr, durr", "Po co taki temat w ogóle zakładasz. Hurr, durr", itp., robiąc burdel w danym temacie, samemu nic do tego tematu nie wnosząc, jak gdyby chcąc narzucać innym, o czym mogą pisać, a o czym nie.

 

Z tego, co wiem, są tutaj moderatorzy i admini, więc oni chyba wiedzą lepiej, czy dany temat winien znajdować się na forum, a jeśli któremuś się nie podoba, to jest opcja "Zgłoś" i wylewać tam swoje płacze.

 

Posłużę się Wikipedią:

Cytat

 

Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji

i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.

 

Znajdujemy się na forum (w domyśle forum dyskusyjnym) i może to być dla niektórych szokiem, ale ludzie tutaj prowadzą dyskusje. Nie wiem, jak innych. ale mnie uczono, że jeśli nie ma się nic mądrego do powiedzenia, to lepiej zamknąć mordę - z którego to prawa często korzystam, o czym świadczy zaledwie 350+ postów i ponad roczny staż na forum - i to samo zamknięcie mordy polecam zatroskanym o poziom forum użytkownikom, a zaoszczędzony czas, który tracą na takie posty, mogą poświęcić na napisanie unikatowego, jedynego w swoim rodzaju, ekskluzywnego tematu o jakimś dotąd nieopisywanym, tajemnym zjawisku (ostatnio słyszałem, że swing w modzie, więc jak znalazł), co na pewno wywinduje poziom forum w gargantuiczny sposób. 

 

@Ragnar1777 to fajny, inteligentny, młody chłopak, który trafił na wideo (którego tu wcześniej nikt nie wrzucał), o którym pomyślał, że zainteresuje innych użytkowników, a przy okazji nawiązał do perypetii pick-upowych użytkownika @Panther, który również fajnie pisze i widać, że jest inteligentnym gościem, więc ja bym sobie z chęcią ich wymianę zdań poczytał, a nie bezsensowne pierdolenie o szopenie, więc jednego czytelnika już na pewno mają (a jestem pewien, że byłoby ich więcej), ba, może sam bym coś skrobnął ciekawego.

 

@Mapogo to kolejny inteligentny gość, którego lubię czytać, i sam zostawił swoje pięć groszy, więc chyba coś nie tak z tą teorią o chujowym temacie.

 

Moim głównym celem tutaj jest pomoc tym chłopakom, którym w jakiś sposób mogę pomóc, i jeśli któremuś z nich pomogły moje słowa, to jest to dla mnie największa nagroda. Tak samo, jeśli chociaż jednemu chłopakowi takie widea otworzą oczy i obudzą z bajki na temat efemeryczności i nieskalania kobiet, to niech nawet 10 dziennie takich tematów powstaje, jeśli mają potencjał, aby powstrzymać kogoś przed targnięciem się na linę z powodów rozczarowań miłosnych, a jeśli ktoś się do takich tematów przypierdala, to jest po prostu dzbanem nieumiejącym myśleć wielowymiarowo. ¯\_(ツ)_/¯

 

Nawiązując do tematu, gość z filmiku to mały pryszcz, bo on wpadnie na parę tygodni, wyrucha trochę gówniar i zniknie. Problemem są emigranci, którzy przyjeżdżają do Polski i robią konkurencję polskim chłopakom, zaburzając ratio kobiet do mężczyzn, co prowadzi do niepokojących nastrojów w społeczeństwie in the long run. Więcej do poczytania w komentarzach gruby333 na wykopie, o tu: https://www.wykop.pl/link/4913769/tragiczna-sytuacja-mezczyzn-na-calym-swiecie-brakuje-23-milionow-kobiet/

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 10
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie filmiki rzeczywiście pokazują nam jedynie to, co pokazać chce nam autor filmiku. Nie ulega jednak wątpliwości, że wygląd to podstawa i jeśli chodzi o podchodzenie do kobiet na ulicy to bez tego elementu próby są prawie skazane na porażkę ( przystojni tutaj standardowo powiedzą, że wygląd nie ma znaczenia a liczy się męska energia i inne pierdy ).

 

Chujowa warstwa wizualna = małe powodzenie u kobiet. Wyjątki oczywiście są, ale nie bez powodu są właśnie wyjątkami :)

Edytowane przez self-aware
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 Jak jedna osoba Ci mówi, że jesteś gruby to olej to. Jak druga osoba Ci mówi, że jesteś gruby to spójrz w lustro. Jak trzy osoby Ci mówią, że jesteś gruby to musi coś być na rzeczy, reasumując - podobno to Ja ciągle narzekam i tworzę hur dur blabla a właśnie 10 osób popiera mój wpis. 

Czyżby masowa schizofrenia jak rapował Słoń?


@Ragnar1777 ze mną to 10osób ;) a Ważniak się rozpisał jak na maturze, gdzie moja osoba to 1/10 tekstu, więc nie wiadomo co kto zlajkował ...

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.