Skocz do zawartości

ZEA Dubai.


Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, zuckerfrei napisał:

My niby z Katowic. Jakimi linami leci się z WWA? 

Ja ostatni tydzień maja.  

Z WWA leci Emirates. Leciałem raz z Katowic, zaplanuj to dobrze bo lądujesz na lotnisku DWC jakieś 50 km od centrum. Masz nocny autobus, lub dzienny z przesiadką. Później czeka Cię metro, ale jeden z przystanków jest w remoncie i kursuje autobus zastępczy. 

Sprawdź jak obecnie wygląda sytuacja, Jeśli szef stawia zawsze możecie wziąć taksówkę, te 50 km to nie będzie jakaś kosmiczna kwota.

 

Gdybyś nie mógł znaleźć jakiś informacji daj znać, postaram się pomóc. Jest duża szansa, że będę w tym samym czasie na miejscu. Niestety ja planuje wyjazdy 2-3 dni przed...

 

Przy okazji, jeśli lecisz służbowo, polecam kontakt z PAIH, mają biuro w Dubaju i są bardzo pomocni, generalnie nie mieszam się w politykę, ale biura PAIH rozsiane na całym świecie, to jest mega plus, bardzo pomagają polskim przedsiębiorcom.

 

 

Co do Filipinek, Indonezyjek, Hindusek, itd. każda inna każda fajna. Filipinki fakt szukają białego męża, ale są naturalne przesympatyczne.

Miałem sytuację, w której powiedzmy poznałem Filipinkę, jako że pracuję na szczeblu quasi menadżerskim myślała że zarabiam 30k+ (niestety to tylko mój wiek),

jej zarobki oscylowały w granicy 10-12k, czyli więcej niż moje. Nawet kiedy się o tym dowiedziała, bardzo chciała przyjechać do Polski i kontynuować znajomość, planując przyszłość.

 

Mogę to podsumować jedynie klasykiem: "Kiedy jest Ci bardzo smutno i nie możesz powiedzieć żonie, bo rzuciła Cię dziewczyna" :)

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimś podróżowaniem z lotniska do apartamentu/domku się nie przejmuję - "nie take podróże ze szfagrem". ;

Wydaje się, że ktoś z miejscowych już będzie na nas czekał, trochę śmieszni oni, gadają po polsku trochę, pokazują żubrówkę. 

Leci nas większa grupa - wyjazd mocno spontaniczny, może widzę z tego coś ciekawego. A jak nie to turystyka. Na tindera będę miał foty przy jakimś drogim mercu i motorze... Zobaczymy co da sie tam ugrać... Towarzysko..

3 godziny temu, Johny_B napisał:

Kiedy jest Ci bardzo smutno i nie możesz powiedzieć żonie, bo rzuciła Cię dziewczyna" :)

Doskonale znam to uczucie. :p dzięki pozdrawiam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Hmmm... Nie wiem od czego zacząć...

@Morfeusz Dziękuje za to forum Azja, typy tam konkretnie pomogą, lecz pachnie tam dość często białorycerstwem. Polecam tą grupę! @Johny_B Next TIME! 

 

Po paru godzinach w Dubai, do tej pory nie chce opuścić mnie pewna refleksja/sentencja:

nie dziwię się tym modelkom, instagramerkom, tym wszystkim dziewczynom, że dostają tu pierdolca są gotowe na wszytko dla keszu.              

 

Absolutnie nie mam do tych dziewczyn żalu, pretensji, bólu dupy. To nie magia tego miejsca, to pieniądze i luksusy, które są krótkie lecz intensywne. Szkoda, że Magda Ż. Pojechała do Egiptu... 

 

Pominę te wszystkie szczegóły co i jak i kiedy... chciałem tam wyruchać murzynkę - wyruchałem murzynkę. Trochę pod górkę było. Nie mogliśmy zaprosić dziewczyn do naszego hotelu.... każda historia z każdego dnia to powieść szkatułkowa - najczęściej bekowa.

 

 @Tomko te co mają mało włosów na głowie, tak mają genetycznie ich ciało nie ma włosów w ogóle!! Moja Kenijka tak miała, sprawdziłem bardzo ale to bardzo dokładnie. Dla mnie luz. Moja miała super ciało i super szczupła z odstającą super dupą i dobrymi cycami. 

I nawet jej ubiór mi odpowiadał. Jednak bardziej wdychałem do Murzynki którą pukał mój koleżka. ? 

 

Zapach - kierwa, wszytko normalnie zero jakiś dziwnych zapachów, (to samo u laski mojego kompana) sam się zaskoczyłem. Wcześniej byłem na randkach z Murzynkami tylko i pachniały inaczej... Zaczynam ją robić palcem, doszła szybko i potem drugi raz... już po wszystkich harcach mówi do mnie:

-Dlaczego mnie ukarałeś?

Zgłupiałem.

-Ale, że co?  

Dałeś mi orgazm dwa razy ale nie byłeś w środku, a potem mnie ruchałeś...

(te panie robiły to za cash).?Muzułmanki.... był ramadan. 

Cała ta nocna przygoda, rozegrana mogła być lepiej, lecz alkohol i słaba logistyka + nieznajomość terenu zaowocowała troszkę większymi wydatkami....

 

Tinder.

Tak zainstalowałem, dość sporo matchy, jednak tam to norma, pisałem z Murzynką, a z jedną Filipinką się spotkałem dwa razy, u nas w hotelu lipa, a ona (tak mówiła) mieszkała tak, że niby nie było wstępu dla mężczyzn. Druga „randka” - energia seksualna ją rozpierała (ja pierdolę, dawno czegoś tego wiedziałem). Pijemy kawę i ona nagle ma myśl, pójdźmy do kina... kurwa, sam bym lepiej tego nie wymyślił...

 

 

Po za tym: pływałem na skuterach wodnych, jeździłem lambo (odejście jak w moto), dwa jachty taki co na pokład zabiera Ok 25 osób, na grubo. Trochę modelek, ale to tylko okiem ruchałem. 

 

Warto tam jechać i zobaczyć jeżeli preferujesz sex turystykę to kup w Polsce gumy i wódę. 

Wszytko opisałem w mega mega skrócie. 

Pytania? 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei

 

1) Jaki byl cel podrozy- turystyka czy dziewczyny czy jedno i drugie?

2) Murzynka poznana tam czy wczesniej na tinder czy profesjonalistka bo nie zrozumialem do konca?

3) Widzialbys sie tam na dluzszy okres czasu-praca?

4) Widziales w ogole muzulmanki/lokalne na ulicy? Jaka jakosc?

5) Czy pojechalbys jeszcze raz?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Biznes miałem być pseudo „tłumaczem” lecz w ramadan było cieżko cokolwiek załatwić, natomiast można było tagować się na bardzo duże zniżki prawie wszędzie, (turystyka). 

2. Prostytutki poznanie na miejscu w York I hotel. Gdyby polskie dziewczyny choć w 5% były tak zaangażowane to w Polsce byłoby super. Oblegają cię, jedyna wolna ręka to ta co trzyma drina. 

3. Tak, z tym ze tam płacą troszkę lepiej jak w Polsce. Ale wszytko bym na Divy wydał. Tak, przez pierwsze 60h odbiła mi palma. Ich przelicznik do złotówki to praktycznie jeden do jednego. A moim zdaniem jest drożej. 

4. Tam jest więcej ludzi przyjezdnych do pracy coś jak UK w Europie, muzułmanki są i te bogate od obywateli ZEA widziałem parę razy i to odrazu czuć niby zakryte, a pachnie drożyzną.  Są tez takie co i oczy maja zakryte. 

5. EXPO 2020. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecieć aż do Dubaju, by skosztować 'uroków' prostytutki?

Posmak luksusu można mieć niemal pod nosem- Moskwa, Paryż, Monaco. Czy Deauville każdego letniego weekendu.

 

@zuckerfrei opis

wygląda na szybkiego tripa z pobytem głównie w hotelu i krótkim spacerem po nabrzeżu czy do kina.

Nie masz do opisania ciekawych spostrzeżeń, niecodziennych miejsc, spotkań?  

 

Dawaj, nie kryguj się:)

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yolo napisał:

Lecieć aż do Dubaju, by skosztować 'uroków' prostytutki?

Jeżeli tak interpretujesz ten wyjazd to mi Ciebie szkoda. Chyba pomyliłeś mnie ze starszym panem z BBC. No właśnie posmak...

 

Do temperatury idzie się przyzwyczaić mi zabrało to dwa dni. W słoneczny dzień uczucie jest takie: masz suszarkę przed twarzą cały czas. 

W nocy jest gorzej. Mimo 32 stopni.  Klimatyzacja jest nawet na przystankach autobusowych. Same miasto to w moim mniemaniu XXII wiek. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Jeżeli tak interpretujesz ten wyjazd to mi Ciebie szkoda. Chyba pomyliłeś mnie ze starszym panem z BBC. No właśnie posmak...

Zamiast się obrażać, wyprowadź z błędu. 

 

Podzieliłem się wrażeniem z czytania opisu, nie zostawiłeś wiele miejsca na interpretację.

Z nikim Cię nie pomyliłem. Na pewno nie z kimś, o kim nie mam pojęcia.

W Dubaju nie byłem i chętnie poczytałbym o Twoim pierwszym wrażeniu, o tym co Cię zaskoczyło. Przyjemnie i negatywnie. O rzeczach, które są niepowtarzalne dla tego miejsca.

No, ale każdy ma swoją wrażliwość, nie drążę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że o Dubai już powiedziano wszytko, patrz każdy ten video blog na YT prowadzony przez Polaków. Nie widzę sensu się powtarzać. Nie dodam nic nowego, jestem zwykłym przeciętniakiem. Oczywiście mam swoje przemyślenia ale to nic wartego uwagi. Skupiłem się na atrakcjach sexualnych. W końcu mam coś do powiedzenia w tematach poruszanych tu na forum dot. Azjatek. Panuje przekonanie, że te laski są z lepszej gliny. A one są bardziej dostępne i sympatyczne... To wszytko. No i mają jakieś dziwnego fioła na punkcie niebieskich oczu - masz takie jesteś już na wygranej pozycji. To tyle.

Jak ktoś ma jeszcze konkretne pytania to proszę pytać.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś motoryzacyjny nie jestem. Mieliśmy do dyspozycji Lamborgini huracan. Kurwa ale to ma odejście, jak motocykl od 600 w górę (przecinak w sensie). Szczerze myślałem, że fajnych fur bedzie znacznie więcej, nie będę pisał o G-wagonie, jakiś mustangach czy Porshe. Zdążały się Ferrari i Lambo. Jakieś drogie merce. A i widzałem maybacha z numerem rejestracyjnym dwucyfrowym. Tu ciekawostka im niższy numer rejestracyjny tym oznacza to ludzi którzy nalezą do ZEA tzn mają ZEA paszport. Ich prawo nie przewiduje otrzymania paszportu ZEA przez obcych. A normalna przeciętna blacha ma pięć cyfr. Jeżdżąc po Dubaju trzeba uważać na takie auta, jeżeli jeździsz nie przepisowo lub odjebiesz jakaś manianę to kierowca tego auta dzwoni na policję. Zapewne są miejsca gdzie zjeżdżają super fury, ale nie wiem gdzie, możliwe, że gdzieś pod burdż chalifa... Tam też były super wózki... Z tym, że ja byłem w ramadan. Wszytkie szybie motocykle były na przedłużonym wahaczu. :p

A będąc na jachcie odpłynęliśmy za daleko brzegu, nie wiadomo skąd nagle pojawiła się Łódź straży przybrzeżnej. Z mordami czemu na pokładzie turyści, czyli my nie są w kapokach. Kurwa miny mieli nie tęgie, tam z nimi nie ma srania po krzakach. Jedna z modelek puściła mu buziaka tak z ręki. To wkurwili się jeszcze bardziej, a działo i coś jak mini gun na początku Łodzi nie wyglądało przyjaźnie...rozeszło się po kościach... Ale do czego "pije" ich Łódź miała trzy silniki razem 1050hp. Kurwa mać ale oni "szli" tym parę sekund i ich nie było wdać.... :p

A i opuszczone fury. Chcieliśmy znaleść e34, nie było.  Znaleźliśmy opuszczone e 36 w longu. Otwarte...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, zuckerfrei said:

Wszytkie szybie motocykle były na przedłużonym wahaczu. :p

Czyli co, wszystkie rasowane czy taka moda?

Zreszta cos trzeba robic z petrodolarami...

1 hour ago, zuckerfrei said:

Jedna z modelek puściła mu buziaka tak z ręki. To wkurwili się jeszcze bardzie

Nie dziwie sie.

ostatnio rozmawilem z mloda dama z Dubaju to mnie poinformowala, ze np zagadywanie do kobiet na ulicy jest w ogole nielegalne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, TheFlorator napisał:

Czyli co, wszystkie rasowane czy taka moda?

Zreszta cos trzeba robic z petrodolarami...

Zapierdalać lubią, albo się ścigają na 1/4 mili. Chuj wie. Ale japońskie motory wszyscy długi wahacz.  Mają to kupują. ? 

 

 

Można tam coś pogadać ale do kobiety ubranej w czarne szaty to w Mallach ominąłem szerokim łukiem każdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.