Skocz do zawartości

Alcohol no more


UncleSam

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia.
Przyszedł jednak ten dzień, w którym żegnam się z alkoholem na dużo dłuższy okres czasu.
Pora wziąć się za siebie i znaleźć sobie w życiu rozrywki na odpowiedniejszym dla mnie poziomie.

Start 22.04.2019

Mój cel to nie pić aż do wyjazdu na wakacje, który będzie nie wiem kiedy, bo jeszcze go nie zaplanowałem. Prawdopodobnie pod koniec lata.
Alkohol stał się wymówką, oraz niepotrzebnym pseudo ubarwiaczem, na który w dodatku marnuję pieniądze zamiast kupić sobie coś użytecznego.

Zobowiązuję dodawać update co jakiś czas, jednak nie zbyt często, bo nie chce mi się przypominać o tym że nie piję i traktować to jako wyzwanie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, UncleSam napisał:

żegnam się z alkoholem na dużo dłuższy okres czasu.

Jeżeli alkohol stał się dla Ciebie problemem, to sugeruję pożegnać się z nim definitywnie, czyli do końca życia @UncleSam :D 
Bez tej trucizny podobnie jak każdej innej można żyć ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki. Musisz sobie znaleść jakieś zajęcie, hobby wtedy bedziesz mniej myślał o pierdołach. A i wspomne żebyś też nie chwalił się tym w swoim środowisku bo będą Cię wkurwiać. Właściciel tego forum nagrał kiedyś na yt sprytny sposub jak wybrnąć gdy ktoś Cię namawia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki! Od kiedy skończyłem z piciem(wczoraj minął rok:D) bardzo często potwierdzam się w przekonaniu, że to była bardzo dobra decyzja. Przez ten czas często, przeważnie co tydzień, czasami jeszcze w tygodniu widziałem co wóda i ogólnie alkohol robi ludziom z mózgu i za każdym razem cieszę się że to nie ja, bo sam miałem fchooj krzywych akcji jak byłem najebany, ale w porę się ogarnąłem, mimo młodego wieku. Pamiętaj też, że odstawianie procentów powoduje znaczne zmiany w otoczeniu znajomych więc miej oczy otwarte na to kto jest z Tobą, a kto przeciwko. Pozdroo

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bulletproof napisał:

Trzymam kciuki! Od kiedy skończyłem z piciem(wczoraj minął rok:D) bardzo często potwierdzam się w przekonaniu, że to była bardzo dobra decyzja. Przez ten czas często, przeważnie co tydzień, czasami jeszcze w tygodniu widziałem co wóda i ogólnie alkohol robi ludziom z mózgu i za każdym razem cieszę się że to nie ja, bo sam miałem fchooj krzywych akcji jak byłem najebany, ale w porę się ogarnąłem, mimo młodego wieku. Pamiętaj też, że odstawianie procentów powoduje znaczne zmiany w otoczeniu znajomych więc miej oczy otwarte na to kto jest z Tobą, a kto przeciwko. Pozdroo

Gratulacje! 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, UncleSam said:



Mój cel to nie pić aż do wyjazdu na wakacje, który będzie nie wiem kiedy, bo jeszcze go nie zaplanowałem. Prawdopodobnie pod koniec lata.
 

Rezygnacja z nalogu nie moze byc celem samym w sobie .Musisz sobie udowodnic ze picie tej toxyny nie jest ci do niczego porzebne i wtedy osiagniesz sukces . Jesli tego nie zrobisz to bedziesz jak te zombe na odwyku co sie slinia aby sobie gulnac ale wizja smierci w meczarniach tak ich przeraza ze czekaja na swoja chwile slabosci (ktora wczesniej czy pozniej i tak ich dopadnie ).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, thyr napisał:

Rezygnacja z nalogu nie moze byc celem samym w sobie .Musisz sobie udowodnic ze picie tej toxyny nie jest ci do niczego porzebne i wtedy osiagniesz sukces . Jesli tego nie zrobisz to bedziesz jak te zombe na odwyku co sie slinia aby sobie gulnac ale wizja smierci w meczarniach tak ich przeraza ze czekaja na swoja chwile slabosci (ktora wczesniej czy pozniej i tak ich dopadnie ).

100 procent racji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.