Skocz do zawartości

Ja redukcja, ona masa... :|


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, 17nataku napisał:

@Karakal daj znać jakie podjąłeś kroki w swoim temacie, nie ukrywam że jestem ciekaw rozwoju sytuacji :)

Trzymam dietę i dokładnie realizuję ustalony plan. Dziewczynę póki co obserwuję, bo jak napisałem nadal jest zgrabna. Specjalnie dla Ciebie @17nataku odświeżę temat po majówce lub gdy nastąpi jakaś konkretna reakcja z jej strony :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.05.2019 o 08:39, 17nataku napisał:

@Karakal

Domyślam się, że istotnych zmian nie ma skoro nie piszesz ale wywołuje do tablicy prosząc o update :)

Nie pisałem bo sporo się dzieje ostatnio w kwestiach zawodowych. Bardzo dobrze, że przypomniałeś.

 

Sytuacja wygląda następująco:
Dziewczyna jest świadoma, że jest kłopot z trzymaniem diety. Podczas rozmowy przyznała, że wynika on z tego, że nasze najbliższe otoczenie ma całkowicie inne podejście przez co napotykamy na wiele pokus. Piszę tu w liczbie mnogiej ponieważ u mnie progres również się zatrzymał.

 

Tylko są następujące kwestie:

U mnie: Tak jak wspomniałem duże zmiany w kwestiach zawodowych, chwile mi zajmie ustabilizowanie nowego trybu funkcjonowania, w tym także diety.

U niej: Z uwagi na znaczną poprawę mojej pozycji jej zachowanie bardzo się zmieniło. Oczywiście na lepsze, co raczej mnie nie dziwi. To mogło ją też skłonić do większego pilnowania się jeśli chodzi o jedzenie.

 

 

Edytuję:

Zaczęła się odchudzać... Ciekawy zbieg okoliczności ?

Edytowane przez Karakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadbaj o siebie, wyrzeźb się i zobaczysz jak laseczki zaczną na ciebie lecieć. A reszta to już z górki pójdzie ( nic nie motywuje kobiety jak inna kobieta ). Nie mówię żebyś ja zdradzał tylko żeby czuła chłód konkurencji na swoich plecach. W tedy na pewno ruszy tyłeczek na siłownię i będzie zapierdalać jak chomik w kółku.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2019 o 08:18, Brat Jan napisał:

Misio już złapany to po co się starać, strach pomyśleć co będzie z nią po ciąży, szafa?

Kobiety takie są, dopóki łowią to i formę trzymają, a już po złowieniu hulaj dusza i rośnij tusza!

Zgadzam się. Totalnie.

Ale są również Panowie, którzy upolowali a potem wypięli brzuchole :P Niestety kobiety są krnąbrne ciągłego zainteresowania, kwiatki-srutki, słodkie słówka, komplementy i głaskanie po główce. Gdy tego nie mają, nie czują się docenione, co ostatecznie prowadzi do zaniedbań u nich samych :) A mężczyzna kocha, stara się czynami codziennymi, ale tego kobiety nie dostrzegają, ponieważ są w większości materialistkami lub marzycielkami :P 

Edytowane przez lolita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, lolita napisał:

 

 

@lolita Gdy chcesz się wypowiedzieć na temat założony w męskiej części forum robisz nowy w damskiej części (tzw rezerwacie) zatytułowany:  "Dotyczy: "tu wstawiasz nazwę tematu"

Tam możesz pisać do woli, tu natomiast prawdopodobnie zostanie to wycięte.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że dogadaliście się i że wzięła się za siebie.

Mi narazie waga skaczę bo i sytuacja życiowa się zmienia z dnia na dzień więc ciężko pilnować wagi.

Pogoda w tym miesiącu też daje w dupę i średnio mi się w deszczu chce ruszać z domu.

Oby następny miesiąc był lepszy żeby można było coś pochodzić.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2019 o 22:29, Maarcin_05 napisał:

Jakaś psychoza z tą dietą i trzymaniem sylwetki. Coś mi się wydaje, że ona wcale gruba nie jest a autor przewrażliwiony. Dobrobyt na świecie to ludzie wymyślają problemy.

Czy Ty kolego przeczytałeś temat ze zrozumieniem? Oczywiście, że nie jest gruba. Tu się rozchodzi o to, żeby do tego nie doszło. Kolega @17nataku prosił o aktualizację ponieważ przechodzi przez podobną sytuację więc dzielę się tutaj moimi spostrzeżeniami.

 

Dzięki Panowie za odpowiedzi. Temat myślę, że to zamknięcia.

 

@17nataku Dam znać jak się sytuacja rozwinęła w twoim temacie albo na priv. Pozdrowienia :)

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.