Skocz do zawartości

Akuku


Levis

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga temat lekko obrzydliwy ale prawdziwy i naturalny. 

 

Jest tak przepuśćmy, ze jak laska np sprzedaje majtki, to my mężczyźni chcemy aby one jak najbardziej smierdzialy, tak samo fetyszysci stóp podniecają ich taki śmierdzacy zapach skarpetek partnerki. 

 

Uważam, ze przez perfumy, dezodoranty, antyperspiranty nie ma tego czegoś w łóżku, nie ma tego czucia tego '' smrodku'' spoconych ciał, spoconej i lekko śmierdzacej cipki i innych naturalnych feromonów. 

 

Oczywiście na trzeźwo ciężko to zrozumieć i pewnie odebrane to będzie, ze jakis idiota nienormalny, co mi tu pisze to ja mam sie nie kąpać haha chyba chory. 

-oczywiście w granicach rozsądku, nie chodzi by śmierdzieć jak skunks czy ogolnie zeby śmierdzieć, ale po prostu mozna sie wykąpać zamiast szamponu i mydełko to samą wodą, by podczas wydzielania potu, wydzielał sie zapach prawdziwy naturalny męski a nie zapach jakiegoś mydełka FA. 

 

Podniecają nas rzeczy te same co dawnoo temu?, czyli dla kobiet facet który potrafi szarpać za włosy klapsa dać i ogolnie upokorzyc w łóżku dla jej spełnienia, a jak kiedys bylo? Jak sam MAREK mówi w audycjach, brało sie babe za włosy, tiririri ostra jazda i tyle. 

 

Uważam, ze skoro stare schematy podniecają kobiety, tak samo jak dziś, to zapach potu również jest jednym z afrodyzjaków bez zadnej sztuczności. 

 

Co sądzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od:

* preferencji (w tym fetysze).

* różnic w DNA - im większe tym wzajemne naturalne zapachy partnerki i partnera są dla nich przyjemniejsze (natura tak to dobiera, feromony, itd)

* stopnia podniecenia

* stanu zdrowia - jakieś choroby grzybiczne i inne mogą śmierdzieć

* diety - przy zdrowej zapach potu może być przyjemniejszy

* higieny

 

Jako ciekawostkę podam, że zdarzało mi się usłyszeć od stałej partnerki że lubi mój zapach podczas robienia loda. Nie pozwoliła mi kilkukrotnie iść go umyć, choć dla mnie już zwyczajnie śmierdział i było to nie higieniczne. Jej ten zapach potu i resztek nasienia się podobał.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach działa na mózg. Świadczy o stanie emocjonalnym lub zdrowiu. Zapachu używamy do sprawdzenia żywności. Odruchowo,bo wciąż jesteśmy jaskiniowymi zwierzętami. Lekki zapaszek rybny nas podnieca POMIMO tego iż świadczy o braku higieny .

Jałowa cipka nie smakuje ani nie podnieca tak bardzo jak "kuter rybacki po nocnych połowach"...

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, TheFlorator napisał:

Moglbys rozwinac?

Zapach na poziomie podświadomym pomaga dobrać osobnika o odpowiednich genach. Tak aby nie była to osoba zbyt mocno spokrewniona albo za bardzo podobna genowo, co oznaczało by choroby.

 

 

Pokaż mi Twój kod genetyczny, a odpowiem Ci, czy Cię pokocham. To właśnie DNA pomoże nam znaleźć idealnego partnera. Wystarczy przyjrzeć się informacjom zapisanym w kodzie genetycznym kandydata. Taką nietypową usługę od kilku dni oferuje firma Scientific Match, czyli - Naukowa Swatka.

Firma obiecuje, że pomoże nam znaleźć partnera, który będzie dla nas atrakcyjny z powodu swojego DNA. Fizyczny pociąg będzie tym większy, im bardziej jego materiał genetyczny będzie się różnić od naszego. Scientific Match zapewnia, że dobrze dobrane pary będą lubiły swój zapach, seks będzie im sprawiał więcej radości, a ich dzieci będą zdrowsze od pociech osób o bardzo podobnym DNA.

https://wiadomosci.dziennik.pl/nauka/artykuly/67238,dna-wskaze-partnera-idealnego.html

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poderwałem za kawalera taką jedną. W nocy po odprowadzeniu do domu zaprosiła mnie do swojego pokoju. Usiadłem na łóżku i poczułem mocny nieprzyjemny zapach od pościeli, nie była świeża lecz używana jakiś czas i przesiąkła zapachem jej ciała.

Od niej samej tego nie wyczułem, może była dobrze umyta i wyperfumowana. Do niczego nie doszło, poszedłem stamtąd jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.