Skocz do zawartości

Sprawy przedmałżeńskie i reputacja


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie religie to bzdury a Kościół Katolicki to już wyjątkowa napompowana do granic absurdu mega bzdura, do tego stopnia, że tak naprawdę to ma niewiele wspólnego z chrześcijaństwem, jedynie wykorzystuje wygodne dla siebie elementy chrześcijaństwa, tak więc po 1. wyluzuj z tymi śmiesznymi naukami przedmałżeńskimi a po 2. z tym małżeństwem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Aquila napisał:

a ja sam musiałem wyprowadzić się do osobnego pokoju w mieszkaniu.

 

Jeśli poczulbym się upokorzony, to bym się wyprowadził (zamieszkał osobno do momentu ślubu).

 

Co do rozpowiadania znajomym - wg mnie kompromitująca dla panny sytuacja. Rzeczy intymne powinny pozostać Waszą tajemnicą. Nie wiem, jakbym zareagował, ale na pewno nie byłoby jej przyjemnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Firestarter nie krytykuje tego to intymna sprawa. Ale pomyśl gdzie emocjonalnie jesteś i czy to "nagroda" faktycznie sprawi, że poczujesz się lepiej, jeśli w te stronę to proponowałbym bardziej w ramach nagrody sprawdzić czy nabrana pewność siebie pomaga ci w relacji z kobietami. Nie uprawiać seksu i iść pierwszy raz do divy to trochę jak jechać na wakacje do Zgierza mając bilet na Hawaje. Ani tu, ani tu nie zamieszkasz na stałe ale oczy otwierają się na inne możliwości. Poza tym, u divy z połykiem? Ludzie WZW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Firestarter napisał:

Relacji z kobietami nie mam żadnych i nie wyobrażam sobie na chwilę obecną, żebym mógł mieć kobietę w "normalny" sposób.

To może zamiast płacić za seks, zapłacić za dietetyka albo na własną rękę poszukać info o zdrowszym odżywianiu? IMO rozgranicz cele na ważne i pilne (praca, zmiana stylu życia) jak i może i ważne, ale w tym momencie Twego życia niekoniecznie pilne (kobieta). Powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Firestarter napisał:

Tytus, czemu błędach myślowych?

Bo robienie czegokolwiek dla bycia albo posiadania kobiety jest szkodliwe, to po pierwsze. 

 

Po drugie, Ty podobno "nie możesz" znaleźć pracy, a pytanie sugeruje, że potrzebujesz dodatkowej motywacji. Ciekawe. 

 

Ale jak już tak piszesz w różnych tematach, to może określisz się, co zrobiłeś przez kilka ostatnich dni z radami braci w tym moimi konkretnego w zakresie tej pracy szukania? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Firestarter brat @tytuschrypus ma racje trochę się naprodukowaliśmy w Twoim temacie, może coś od siebie? Bo następnym razem nie będzie sensu radzić jeśli nic z tym nie robisz. @Obliteraror Świetny pomysł taka godzinka z zawodowcem wypierdzieli cię z jedzeniowego matrixa który przywiozłeś ze swego gospodarstwa. Kuchnia Polska częściej jak raz w tygodniu to dno a w końcu twoja waga skutecznie truje ci życie jak zrozumiałem. Czy Narcyzem to nie wiem, sam jeszcze zgłębiam ten typ ale chyba nie bo Firestarter czuję się zażenowany przed rodziną, może użala się ale czuje wine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kościół naucza aby "po ślubie", to jak ludzie rozmnażali się przed Jezusem? :p

 

 

 

 

W liceum kolega od swojej dziewczyny dostał srebrny łańcuszek i do tego krzyżyk, dość spore jak na to kurwisko (naprawdę kurwisko, nie obrażając div), nie jakaś lipa. Jego stary go wyśmiał: 

sam założysz obrożę, czy mam Ci pomóc?

 

A ja w siódmej klasie nosiłem połowę serduszka na łańcuszku, a drugą moje kurwisko, nie to samo co wyżej, ale też kurwisko.

 

I kto tu jest najlepszy rycerz? 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Firestarter said:

@Jaśnie Wielmożny

Jak na razie to zapytałem tylko o kontakt, jeszcze nawet nie napisałem na priva. Znając życie, pewnie i tak nie pójdę, ale warto mieć kogoś "sprawdzonego", choćbym nie miał skorzystać (a tak pewnie się stanie).

I to jest męskie podejście.

ROTFL!!!

Ty to sobie w życiu poruchasz...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.