Skocz do zawartości

Tak zacząłem się zastanawiać.


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna z którą się spotkałem pod koniec zeszłego roku postanowiła wrócić oficjalnie do swojego byłego. W sumie to mi to zwisa co robi i z kim. Bardziej zastanawia mnie to co on sobie myśli. Po wpisach i zdjęciach widać że zapatrzony w nią jak w obrazek, a jeszcze 4 miechy temu to ja bylem u niej w łóżku. I on dobrze o tym wiedział (dostałem nawet od niego kilka wiadomości w tej sprawie, w sprawie tego że czeka mnie bliske spotkanie z jego pięścią w sumie też info dostałem ?

Teraz tak zacząłem nad tym myśleć. Tak jak widziałem go na zdjęciach to się normalny wydawał z wyglądu, więc raczej problemu że znalezieniem dziewczyny nie powinien mieć, a mimo to lata jak pies za przeciętną dziewczyna (ale fakt tyłek ma naprawdę super? choć w łóżku jest kiepska), do tego z naprawdę ch*jowym charakterem. Obiektywnie patrząc to do kolesia nic nie mam, w sumie mi go trochę szkoda bo prędzej czy później się na niej ostro przejedzie. 

To, że kobiety to manipulatorki to wiem od dawna, że większość młodych facetów to pi*dy to też wiem. Ale facet ma 26 lat, a zachowuje się jakby miał 18. Raz już od niej dostał kopa w tyłek i dalej się nic nie nauczył (a w stosunku do niego to ona się naprawdę chamsko zachowała, aż nawet mi było głupio).

Jakie wy  Panowie macie odczucia na temat takich akcji? Jak postrzegacie w ogóle takie zachowanie? Szanujecie facetów którzy sami się nie szanują? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy tutaj mniej lub bardziej pucował zbroję w przeszłości. W tym ja. Rzeczywiście teraz jak ma się inną perspektywę, to patrzę na takich facetów z trochę innej perspektywy, ale mam też zrozumienie, że każdy musi dostać wpierdol, żeby się ogarnąć. W końcu to nie ich wina, że mają takie wzorce, a nikt w tym temacie edukacji nie prowadzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz zmartwienie....niech sobie myśli co chce ... jego sprawa, jego problem, podobnie jak ta laska.

Może to "biały rycerz w ślniacej zbroji" ? nie wiem, olej gościa, olej łaskę - trzymaj się od nich z daleka.

W przypadku pogróżek - poinformował bym gościa że to są groźby karalne ostrzegł bym że jeszcze raz a informuję policję.

Nie chodzi o strach przed gościem, ale następstwa samoobrony i znamiona nękania z jego strony, może to pomóc uniknąć oskarżenia o udział w bójce, a być ujęte przez policję jako samoobrona jak by doszło co do czego.

Pamiętaj jednak rób tak by ci było dobrze i chroń swoją dupę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lambert napisał:

(dostałem nawet od niego kilka wiadomości w tej sprawie, w sprawie tego że czeka mnie bliske spotkanie z jego pięścią w sumie też info dostałem ?

Nigdy nie pojmę tego poziomu lśniącego rycerstwa! Serio gardzę takimi frajerami - bo tak to trzeba po męsku określić. Kobita sama pcha się innemu na bolca, a frajer chce tłuc bolca ? To już nie rycerstwo nawet, to objawy mentalności poziomu piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Lambert napisał:

Jakie wy  Panowie macie odczucia na temat takich akcji? Jak postrzegacie w ogóle takie zachowanie?

Ja mam takie odczucie, że nie do końca rozumiem takie opinie:

 

44 minuty temu, Lambert napisał:

więc raczej problemu że znalezieniem dziewczyny nie powinien mieć, a mimo to lata jak pies za przeciętną dziewczyna (ale fakt tyłek ma naprawdę super? choć w łóżku jest kiepska), do tego z naprawdę ch*jowym charakterem.

Skoro sam za nią latałeś, to pisanie teraz o tym jakie to z kolesi są pizdy bo za takimi latają wydaje mi się dość osobliwe. 

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kim Un Jest? napisał:

Nigdy nie pojmę tego poziomu lśniącego rycerstwa! Serio gardzę takimi frajerami - bo tak to trzeba po męsku określić. Kobita sama pcha się innemu na bolca, a frajer chce tłuc bolca ? To już nie rycerstwo nawet, to objawy mentalności poziomu piaskownicy.

Ja nawet w okresie białorycerzenia jak panna zrobiła krok w innym kierunku to nie miałem pretensji do kolesia tylko do niej. Myślę, że niektórzy traktują kobietę jako swego rodzaju własność a tknięcie jej jest traktowane równoznacznie z tym jakby Ciebie okradał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co opisujesz, to zachowanie tego gościa jest skrajnie patologiczne.

 

To jest chyba jeden z tych, którzy, jeśli zwrócisz kobiecie uwagę w towarzystwie, jest Ci w stanie dać w mordę. 

 

Skwituję to tak: "Jeśli umierasz, nie wiesz o tym. Tylko innym jest ciężko. Tak samo jest, jak jesteś debilem"

 

I w przypadku takich ludzi właśnie tak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lambert napisał:

Szanujecie facetów którzy sami się nie szanują? 

Tak, co do zasady szanuję wszystkich ludzi, niezależnie jakie głupoty robią, póki nikogo nie krzywdzą.

Chyba że w ekstremalnych przypadkach świadomie lub z głupoty wyrządzają zło i nie pozwalają się szanować.

 

Choć jest w psychologii taki mechanizm - jeśli sam się nie szanujesz, ludzie też Cię nie szanują.

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2019 o 11:11, tytuschrypus napisał:

 

Skoro sam za nią latałeś, to pisanie teraz o tym jakie to z kolesi są pizdy bo za takimi latają wydaje mi się dość osobliwe. 

 

Stwierdzić, że za nią latałem to trochę przesada. Spotykałem się z Nią może ze dwa miesiące, i temat upadł z jej inicjatywy. Nie mówię, że mnie męska duma nie zabolała, bo lepiej rzucać niż być rzuconym (choć i tak miałem to zrobić samemu tylko najpierw chciałem sobie nowej gałązki poszukać), Ale opinię jak najbardziej szanuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2019 o 10:51, Kim Un Jest? napisał:

Kobita sama pcha się innemu na bolca, a frajer chce tłuc bolca ? To już nie rycerstwo nawet, to objawy mentalności poziomu piaskownicy.

To jedna z odmian patologicznego białego rycerza, a są gorsi. Bo niekiedy chcą bić, kiedy jak ktoś zwróci uwagę kobiecie. A mnie takie coś wkurwia jeszcze bardziej, bo typ chce oślepić blaskiem wypolerowanej zbroi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Vstorm napisał:

To jedna z odmian patologicznego białego rycerza, a są gorsi. Bo niekiedy chcą bić, kiedy jak ktoś zwróci uwagę kobiecie. A mnie takie coś wkurwia jeszcze bardziej, bo typ chce oślepić blaskiem wypolerowanej zbroi.

No to jest jeszcze ciekawsze zjawisko. Ciekawsze od strony psychologicznej. Skąd to się bierze? Chciałoby sie rzecz, że to wina dużego testo w połączeniu z niekoniecznie adekwatnym rozwojem intelektualnym, no ale przecież nie jest to tylko domena karków po siłce. Czy to tez jakis rodzaj stadnego instynktu i próba zaznaczenia terenu, nabicia punktów prestiżu samczego? Nie wiem sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, self-aware napisał:

@Lambert, @Lambert, Ty chuju.

 

Sorka, tak mnie się na fraszki zebrało :P

Całkiem ładna ?

8 godzin temu, Kim Un Jest? napisał:

Chciałoby sie rzecz, że to wina dużego testo w połączeniu z niekoniecznie adekwatnym rozwojem intelektualnym, no ale przecież nie jest to tylko domena karków po siłce. Czy to tez jakis rodzaj stadnego instynktu i próba zaznaczenia terenu, nabicia punktów prestiżu samczego?

Koleś nie kipi testosteronem (nawet mu broda nie rośnie) więc obstawiam samczy prestiż.

Tak swoją drogą, jak mu dzierlatka wytłumaczyła, że boks trenuję to dziwnym trafem dał mi spokój (później miał już tylko do niej pretensje)

Dodam jeszcze, że cała sytuacja działa się między szóstym a ósmym miesiącem od ich rozstania, więc trochę czasu upłynęło

Edytowane przez Lambert
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.