Skocz do zawartości

Bracia co radzicie?


Patton

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Patton napisał:

Rozumiem, tylko chodziło o to że jeśli np pokój kosztuje np 500 to czy za media trzeba dopłacać.

Nie ma reguły, ale najczęściej jest tak, ze pokój jest już z mediami. Dzwonisz i pytasz :)

56 minut temu, Patton napisał:

Raczej mi to nie grozi bo bym raczej cełował w najbliższe miasto. Bo niby trochę dalej jest drugie większe, którego wyjątkowo nie lubię.  Bo z tego co pamiętam jak chodziłem tam do szkoły to to było takie siedlisko karyn i sebixów, przez co strasznie źle się w nim czułem

Napisz tu albo na pw skąd jesteś, może akurat się zdarzy, ze z okolic :)

 

56 minut temu, Patton napisał:

Trzeba sobie sprzęt kupić czy się zdarza że już jest?

Zdarza się, ze już jest :)  Ale widzisz, patrz co napisałem u góry ( UP! ). Nie planuj tak do przodu, bo to tylko zaprząta Ci kapustę... naprawdę, to są nieistotne rzeczy. Wytłumacz sobie to tak: znalazłem pokój, cena luz, standard też, lokalizacja ok - do pracy tylko 15 minut samochodem ( MAM PRAWKO! ), ale kurła nie ma kuchenki...hmmm. Kupujesz czajnik elektryczny, i napiżdzasz miesiąc na zupkach chińskich aż uzbierasz na kuchenkę ( małą, którą przy zmianie lokalu zabierzesz ze sobą ). Musisz tak myśleć, ze cokolwiek się nie przydaży to będziesz tak kombinował żeby było dobrze!

 

56 minut temu, Patton napisał:

Tutaj mam w sobie coś z Tesli, tzn on zanim zaczynał coś robić to musiał dobrze opracować plan działania.

Po pierwsze primo: Jeden z największych geniuszy jakich zna historia ( z tego co czytam to Ty aż takiego IQ nie masz, choć widać żeś inteligentny chłopak ).

Po drugie primo: Ty nie zajmujesz się wynajdywaniem teleportu, tylko ogarniasz podstawowe aspekty samodzielnego życia.

Po trzecie primo ultimo: Akurat na Tesli bym się nie opierał, poczytaj jak chłop miał ciężko, mimo niesamowitego wręcz intelektu.

 

56 minut temu, Patton napisał:

No właśnie wiem to już od dłuższego czasu, no i też od jakiegoś czasu irytuje mnie to że jestem taki spięty, towarzystwo tych wszystkich pierdolonych nosaczy co atakują osoby które inaczej myślą, robią itd. No i też wydaje mi się że dobrze by mi zrobiło takie odcięcie się od takich osobników, co kiedyś w pewnym sensie się stało, i co też wyszło mi na dobre.

Jak wiesz to od dłuższego czasu, TO ZAPISZ SIĘ NA TEN PDLNY KURS ! :) Pisałem Ci już, wiosna - jest gites do nauki.

 

I nie rozdrabniaj się tak bardzo nad szczegółami. Możesz się w tym za bardzo zaplątać i przestraszyć, w konsekwencji nie poświęcając uwagi na NAPRAWDĘ ważne rzeczy.

 

 

Edytowane przez Gradhach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ace of Spades napisał:

Życie to w ogóle jest ryzyko i loteria, możesz być zajebiście ułożony i porządny

Tylko zauważ jedną zależność - akurat pragnący wrażeń brat @Patton wyjedzie na drogę, bo polowanie na gile opanował do perfekcji, i wbije się w cud miód autko moje, @Obliterarora albo @Tomkoa i okazuje się, że z naszej perspektywy jego jazda na krawędzi jest delikatnie mówiąc nieopłacalna a przynajmniej NAM zagrażająca. Myślę, że dlatego strofujemy takie akcje. Jakby nie wyjeżdżał na drogę publiczną i żył na krawędzi nie zagrażając innym, to droga wolna. My tu też dbamy o swoje bezpieczeństwo. A nuż go spotkamy w Beemce na drodze, zachęconego Twoimi tekstami :D

 

Wiadomo, pojawi się stwierdzenie że jak ma być jakiś wypadek to "i na skórce od banana" ale respektujmy też mimo wszystko innych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Azizi napisał:

Tylko zauważ jedną zależność - akurat pragnący wrażeń brat @Patton wyjedzie na drogę

Za bardzo na serio wszyscy traktują mój wpis z tą jazdą bez prawka, to miała być taka mała prowokacja a nawet metafÓra, no wiesz coś co da do myślenia koledze Pattonowi, życie nie musi być nudne jak wołowe flaki z olejem rzepakowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gradhach napisał:

i napiżdzasz miesiąc na zupkach chińskich

Kiedyś w pewnym sensie tego typu rzeczy utrzymywały mnie w jakimś tam stanie używalnosci, co zbyt dobre mi nie wyszło.

 

20 godzin temu, Gradhach napisał:

poczytaj jak chłop miał ciężko, mimo niesamowitego wręcz intelektu.

Czytałem już o nim wiele razy.

 

21 godzin temu, Gradhach napisał:

ZAPISZ SIĘ NA TEN PDLNY KURS ! :)

Aż mi to przypomniało historię która była już po zdaniu prawka kilkanascie lat temu przez moją starszą siostrę która jest już po 30, i o której dowiedziałem sie przez przypadek kilka dni temu, i która moim zdaniem podchodzi pod pasożytowanie, a byc może i oszukanie babci. A tak poza tym w teorii to jeśli zdam i kupię jakiś samochód to obstawiam że będzie próbowała na tym samochodzie pasożytować, w sumie to zwykle tego próbuje jak sobie kupię coś drozszego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.