Skocz do zawartości

Ogłoszenie towarzyskie, które podbiło internet. Odrealniona marzycielka, czy też wie czego chce?


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, PatZz napisał:

Za jakiś rok 1,5 spróbuję swoich sił do dostania się do formozy jakby mi się udało to daj namiar ??

Pełne ogłoszenie: https://ogloszenia.trojmiasto.pl/szukam-partnera/poznam-mundurowego-jwk-formoza-grom-agat-at-spap-ogl62470200.html#[email protected]

  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Tak teraz pomyślałem. To ogłoszenie to nie po prostu PR owa akcja feministek ku bólowi naszej dupy właśnie? Lub performance artystyczny/kampania reklamowa. Spełniona zawodowo kobieta robiłaby z siebie takie pośmiewisko?

Może to wyjaśnienie znaczenia tego "czegoś"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

oplułem monitor

 

2. proste zęby,  - The Best !

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia!

 

Wy tu śmiechy chichy, a wiele polskich Karyn właśnie takie wymagania w swoich głowach względem facetów ma...

 

Jest tylko jeden problem. Mianowicie, że w zamian oferują swój tyłek, cycki i feministyczne spierdolenie, które z tej trójcy jest zdecydowanie najgorsze ? 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Libertyn napisał:

Ehh. Życie w czasach net datingu tak się kończy. Mamy z jednej strony księżniczki wybrzydzające na rycerz bo kolejny może być przystojniejszy/mieć lepszego konia/ładniejszy herb, albo składające zamówienie jak w komputroniku. (Ma być taki i owaki) Mamy rycerzy jeżdżących dookoła wież i niezdecydowanych którą ksieżniczke ratować.
Mamy też hordy chłopów liczących ze księżniczka pokaże cyce 

W samo sedno  :).

Niestety  tv i  internet zepsuł nasze panie do  granic możliwości. 

Jest tragedia a będzie jeszcze gorzej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mat2206 napisał:

W samo sedno  :).

Niestety  tv i  internet zepsuł nasze panie do  granic możliwości. 

Jest tragedia a będzie jeszcze gorzej.

 

Nie. Internet zepsuł nas wszystkich. Albo my zepsuliśmy internet. Panie są wybredne/ nie odpowiadają bo jak napiszesz to Twoja wiadomość ginie pośród 4 penisów, dwóch ofert sponsorowania, 3 creepy wiadomości i kilku"Będę jutro na dwa dni, spotkamy się?"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Libertyn napisał:

Nie. Internet zepsuł nas wszystkich. Albo my zepsuliśmy internet. Panie są wybredne/ nie odpowiadają bo jak napiszesz to Twoja wiadomość ginie pośród 4 penisów, dwóch ofert sponsorowania, 3 creepy wiadomości i kilku"Będę jutro na dwa dni, spotkamy się?"

Niestety  celowo niszczy się nasze społeczeństwo, szczególnie panie są podatne na każdą głupotę którą tv poda.

Mężczyźni nie mają już u naszych pań autorytetu  i  to  jest  problem dla naszych kobietek najważniejsze są koleżaneczki instagramy fejbuki i  lans.

Tutaj trzeba resetu -wojna,kryzys i  wrócimy  do  normalności. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mat2206 napisał:

Niestety  celowo niszczy się nasze społeczeństwo, szczególnie panie są podatne na każdą głupotę którą tv poda.

Mężczyźni nie mają już u naszych pań autorytetu  i  to  jest  problem dla naszych kobietek najważniejsze są koleżaneczki instagramy fejbuki i  lans.

Tutaj trzeba resetu -wojna,kryzys i  wrócimy  do  normalności. 

Zależy na co masz parcie. Są dziewczyny co mają Istagram i nim żyją, są takie których nie ma bo pracują studiują i dodatkowo się uczą. Ale ich się nie dostrzega bo nie mają czasu na bzdury. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Zależy na co masz parcie. Są dziewczyny co mają Istagram i nim żyją, są takie których nie ma bo pracują studiują i dodatkowo się uczą. Ale ich się nie dostrzega bo nie mają czasu na bzdury. 

Nie mam parcia nie chce związku, luźne relacje tylko  nawet bez sexu.

Chce rozwijać siebie niestety  mając kobietę jest to  bardzo utrudnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, thyr napisał:

z tym feministycznym tworem ;) 

To nie jest feministyczny twór. To twór konserwatywny, co sam przyznaje.

 

Z feministkami wbrew pozorom naprawdę da się dogadać. Są dobrymi partnerkami, bo zazwyczaj nie mają programowania katolickiego ani stereotypowych ról, które każą im księżniczkować i czekać na tego jedynego na białym rumaku. Wiem, co mówię. Związki z feministkami przerobiłem i więcej było plusów. A minusy były zupełnie niezwiązane z feministycznymi poglądami.

Nie mówię tu o skrajnym feminizmie, który de facto staje się mizoandrią. Mam na myśli feminizm jako po prostu nastawienie dziewczyny na równość i robienie czegoś w tym kierunku. Taka dziewczyna dużo szybciej od zwykłej Karyny przyswoi sobie redpill, bo masz idealny argument: „kochanie, przecież Tobie też chodzi o równość, czyż nie?”.

 

Co do ogłoszenia - moim zdaniem wysokiej jakości bait na 99%. Tyle w temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta

20 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

jest dla niego „tą dziwaczną maszyną

 

20 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

28. pochodzi z miasta wojewódzkiego, nie ma kompleksów powiatowych ani gminnych

Dobre! I bardzo ważne! Żadne tam drobnomieszczańskie nawyki!

 

To zależy od podziału administracyjnego w okresie kiedy się urodził lub mieszkał.

 

Ale jak ma być starszy niż 35 lat to większa szansa: miast wojewódzkich było 49, młodzik miałby gorzej bo teraz jest tylko 16.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

A najlepsze jest to, że gdyby nawet jej takiego utworzyć to i tak by czegoś brakowało, innymi słowy - Misiu byłeś za dobry dla mnie. Na pewno znajdziesz lepszą ode mnie ?

Nie dał sobą rządzić. :( 

 

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

A ci wy tak chcecie rozwijać non stop, że tak o tym mówicie? ?

Jaki silnik wsadzić do aw11? tak by było z 350 koni i nie było problemu z temperaturą i dało się tym normalnie jeździć? I czy 7age to dobry wybór. ;) 

 

Myślę,że panie mogły mieć podobne odczucia czytając wątek o żon doborze. Jeśli jest równorzędną partnerką to super. Nic tylko życzyć powodzenia. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kleofas napisał:

Jeśli to nie jest żart to chciałbym ją zobaczyć. Chciałbym choć wizualnie otrzeć o tą doskonałą  samicę Alfa.

Ja sobie już wyobraziłem jak śliczny jednorożec z tęczową grzywą klika kopytkami w klawiaturę i pisze tę listę wymagań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.