Skocz do zawartości

Ogłoszenie towarzyskie, które podbiło internet. Odrealniona marzycielka, czy też wie czego chce?


Rekomendowane odpowiedzi

No proszę, prawie się łapię. Głównie nad tą 3cm kuśką trzeba by popracować, ale już sprawdziłem, da się przedłużyć. Nawet kupiłem już kieł mamuta na eBayu.

Na stare lata baba z kliniką (o ile nie jest dla chomików) jak znalazł. Tylko czy Blondi ją polubi? ;(

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy widzę kolejne takie kosmiczne, oderwane pługiem od rzeczywistości ogłoszenie to się zastanawiam czy ta pani/pan robi sobie jaja czy to tak na serio, serio.

 

Z drugiej strony to dobrze, że tego typu wypociny docierają do szerokiej publiczności. Wiedza na temat otaczającego nas świata jest cenna - im więcej ludzi ją pozna tym lepiej, nawet jeśli to tylko "dziennikarska prowokacja".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2019 o 10:57, Jerzy napisał:

Powątpiewam, czy prawdziwy lekarz użyłby słowa klinika. @PanDoktur Jak myślisz?

Raczej użyłby. Aczkolwiek na temat lekarek już się wypowiadałem na forum, więc wcale nie zdziwiłoby mnie to, gdyby ten opis faktycznie był prawdziwy.

 

btw. ja też odpadłem, bo siusiak nie ten a rodzice nie mieszkają w apartamencie ani w domu :(

Edytowane przez PanDoktur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/26/2019 at 10:38 AM, AdamPogadam said:

W mojej okolicy rządzą ogłoszenia "szukam mundurowego". To pociąg do emerytury mundurowej czy coś więcej? Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? .............

Zapewne to pierwsze. Znam przypadki przejścia na emeryturę przed 40 tką. Do tego jeszcze odprawa i taki 40 latek jest ustawiony na całe życie. Tak więc która Karyna nie skorzystała by z takiej szansy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.