Skocz do zawartości

Zwiazki z Wami Bracia I brytyjkami


SobolAlliv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych Braci, 

 

Duzo podczas mojego pobytu w uk zauwazylem zwiazki facetow angolow z polkami, natomiast na odwrot to juz bardzo rzadko, mozliwe jest tez ze nie spotkalem tylu znajomych. Czy Wy bracia macie dziewczyny angolki albo czy uprawialiscie z nimi seks? Dla mnie to one sa wyzej srajace niz dupe majace nawet te grube brzydkie a Wy jakie macie doswiadczenia?

 

PS

 

uzylem wyszukiwarki ale wyskoczyl mi temat sylwester w UK ale duzo opinii tam raczej nie znalazlem takie ogolnikowe owszem

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem stosunek z Walijką. Fajna dziewczyna, wcale nie gruba. Studentka jakiegoś muzycznego kierunku. Ale generalnie co do Brytyjek trzeba mieć świadomość, że tam ważne jest kto jest z jakiej klasy. Na pierwszy rzut oka to równe społeczeństwo, ale tak wcale nie jest. Zazwyczaj, te z klasy średniej i wyższej są trudno dostępne, ale po wypiciu paru kieliszków wina mogą się rzucić na każdego. Te z klasy najniższej prują się z każdym i równie szybko zachodzą w ciążę. Minusem u nich jest to, że to zazwyczaj rasistki ze slumsów, więc starają się ruchać z brytyjską wersją sebixów. Zresztą generalnie Brytyjczycy mają raczej nieciekawą opinię o Polakach, choć oczywiście nikt tego na głoś nie powie, a szczególnie właśnie przedstawiciel klasy średniej i wyższej. 

Edytowane przez Kleofas
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to oczywiste, że częściej to kobiety mają partnerów z bogatszych krajów niż my partnerki. Biedna kobieta może spokojnie znaleźć faceta i być dla niego interesująca. Z kolei co taki bieda Polak może zaoferować tamtejszej kobiecie, zwłaszcza zaczynając od gówno-prac?

 

Zresztą, jak ktoś jest przeciętny to niech pojedzie sobie za granicę na laski, wątpię że będzie miał powodzenie. Z kolei jak brytole przyjeżdżają tutaj to nie narzekają na brak kobiet. Bez powodu się nie wzięły opinie, że Panowie z zachodu przyjeżdżają sobie do Polski na łatwiutkie ruchanie naszych Pań. Euro, dolary i funty czynią cipkę niesamowicie wilgotną. Dochodzi jeszcze fejm, to przecież zagraniczniak, więc jest efekt "łał".

 

Sam zresztą jak w przyszłości pomieszkam za granicą celem nowych doświadczeń to jak już opanuję zajebiście język to jak czasem wpadnę do PL to będę udawał tamtego, żeby sobie ułatwić dostęp do cipki... Jestem za leniwy, więc jak coś może łatwo pomóc to czemu nie.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilem z dziewczyna z uk, masakra, nigdy osobiscie zadnych zwiazkow z brytolkami, posmiac z nimi mozna ale jakies powazniejsze zwiazki to ja dziekuje, kazda leci tam na status spoleczny bardzo ale to bardzo rzadko zdarzy sie ze poleci na wozkowego albo magazyniera, jak wychodzilem gdzies do baru w miescie ktorym nie mieszkalem to zawsze mowilem ze jestem managarem moich wlasnych gaci hahaha

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SobolAlliv napisał:

wyzej srajace

Całe społeczeństwo jest takie. Przecież to imperium. Brakuje mi tego w Polakach.

Ja byłem OK 10 lat w UK. I tylko raz spotkałem Polaka z angielską kobietą, a tak to tylko na odwrót. Ja nastawiałem się na murzynki. A tak to mam to w dupie. Co mnie to obchodzi. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj byly przyjaciel bedac w UK rozwiodl sie z Polka na miejscu.

 

Jeszcze przed rozwodem wpadl w oko pewnej Angielce i ona jemu.

On czlowiek z natury kipii energia i zapierdziela w pracy. Wtedy pracowal w

firmie ochroniarskiej jako “nadzorca/manager”. Kasa raczej nie zmierdzial w tamtym momencie a raczej byl w cholernym dole finansowo psychicznym.

 

Ozenili sie i maja dziecko. Jesli wierzyc FB to nadal (4-5 lat) sie kochaja, a ona raczej chyba ceni wartosci rodzinne.

 

Wiecej szczegolow nie znam.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.