Skocz do zawartości

Okiem kobiety na temat pewnej pani.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, dawno temu wpadłem na ten filmik, a że zamieściłem go pod innym tematem (mniejsza o to),

to naszła mnie dawna refleksja ... ale wtedy jeszcze mnie tu nie było, więc dopiero teraz pomyślałem o rezerwacie :)

Może, żeby pytanie nie sugerowało odpowiedzi, spytam po prostu:

Co sądzicie o tej pani i jej poglądach?

Jak często występuje waszym zdaniem w rzeczywistości taka postawa?

Czy to podejście oddaje dobrze to podejście (części .. jak dużej) kobiet do mężczyzn?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, StatusQuo napisał:

ak często występuje waszym zdaniem w rzeczywistości taka postawa?

Czy to podejście oddaje dobrze to podejście (części .. jak dużej) kobiet do mężczyzn?

Oglądałam kiedyś, lecz ogólnie nie mogłam słuchać, gdyż nie podoba mi się sposób mówienia tej kobiety, przede wszystkim ma irytujący głos. Rozgląda się gdzieś po kątach, jak mówi, to nieprzyjemne wrażenie rodzi.

Z tego, co pamiętam, to powiedziała, że mężczyzna ma zarabiać więcej od niej, bo w innym przypadku ona nie będzie miała do niego szacunku. 

To stwierdzenie wydało mi się po prostu absurdalne.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

Moim wymaganiem jest, żeby facet po paru latach związku traktował mnie identycznie jak na początku związku :D  

Co jest niemożliwe, dlatego dziękuje.

To jak najbardziej możliwe. Hajtnij się z kimś z Friendzone kto się podkochuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, deomi napisał:

Moim wymaganiem jest, żeby facet po paru latach związku traktował mnie identycznie jak na początku związku :D  

Zapewne jego wymaganiem jest abyś po paru latach związku dalej była Zwinna Rybka Pluskającą W Falach a nie Kaszalotem Wyjebanym Na Brzeg Przez Fale. 

Także oczekiwania macie zbieżne.

Edytowane przez ntech
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.