Skocz do zawartości

Adele się rozwodzi


m4t

Rekomendowane odpowiedzi

Brak intercyzy działa również na niekorzyść kobiet. Choć rzadziej bo rzadziej to one mają większy majątek. Adel się rozwodzi, nie miała intercyzy i teraz jej mąż wyciąga łapy po "należny" mu majątek. Ciekawe jak się sprawa skończy.

 

Normalnie się nie interesuje takimi rzeczami, ale jak to usłyszałem w radiu to od razu pomyślałem, że to idealny temat na to forum. Poniżej link do artykułu o co mniej więcej chodzi:

 

https://www.pudelek.pl/artykul/145531/rozwod_adele_ma_do_podzialu_z_mezem_ponad_680_milionow_zlotych/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to wszystko i tak faktu, że to jest pojebane. Bez względu w którą stronę to idzie i kto komu zabiera. Przecież jak jedno jest bogate a drugie nie to wiadomo, że to pierwsze nie jest bogate dzięki temu drugiemu. To drugie po prostu "jest" i korzysta za darmochę i chuj... Na takiej samej zasadzie, będę robił karierę do 40tki i osiągnę sukces, potem znajdę kobietę i np. wezmę z nią ślub. Załóżmy, że mając lat 45 się z nią rozwiodę i jej się należy od chuja mojego majątku... A z jakiej paki? Gdzie ona była jak ja ten majątek robiłem? Tak samo odkąd jest ze mną to np. moja miesięczna kasa powiedzmy 20k w połowie należy się jej. A za co jej się należy miesięcznie 10k? Gdzie ona była gdy ja uczyłem się umiejętności, które mi pozwolą takie pieniądze robić? Należy się jej tylko dlatego bo ona "jest". I mało tego, po rozstaniu muszę bulić alimenty bo jej standard życia jest teraz powiedzmy niski. Ale jak mnie jeszcze nie znała to też był niski, z kolei jak mnie już poznała to stał się wysoki, ale nie dzięki niej a dzięki temu, że jak jeszcze jej nie znałem to zapierdalałem, zatem za co jej się te alimenty należą?

 

Dla mnie to jest chore i z racji, że jestem mężczyzną a kobiety oczekują zaradności finansowej to się za chuja nie ożenię bo im bardziej pracowity będę, tym bardziej zapiecze mnie dupa, pierdolę... Na rozwodach nagradzani są lenie. Wkurwiłem się.

Edytowane przez self-aware
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pal licho gdy małżeństwo rozpadło się po kilku latach, sprawa Nicolasa Cage'a to dopiero patologia:

 

,,Nicolas Cage będzie płacił alimenty za czterodniowe małżeństwo? Chce tego jego była żona. http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,24691775,nicolas-cage-bedzie-placil-alimenty-za-4-dniowe-malzenstwo.html#s=BoxOpCzol10

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 23.04.2019 o 22:44, self-aware napisał:

. Na takiej samej zasadzie, będę robił karierę do 40tki i osiągnę sukces, potem znajdę kobietę i np. wezmę z nią ślub. Załóżmy, że mając lat 45 się z nią rozwiodę i jej się należy od chuja mojego majątku... A z jakiej paki? Gdzie ona była jak

Nie należy wg. prawa. Majątek zgromadzony przed ślubem jest indywidualnym majątkiem. Pułapka tkwi raczej w nieuczciwym rozegraniu przez panią, graniu (fałszywą) niebieską kartą itp. To jest chore, że w takich sytuacjach prawo nie pozwala się bronić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piter_1982 - Myślę, że źle mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o majątek zrobiony przez te 5 lat. Jeśli zrobiłem mega karierę, to potem przez te 5 lat zarobię bardzo dużo, ona jest już wtedy moją żoną, więc rozumiem, że należy jej się połowa uzbierana przez te 5 lat? Jest to niesprawiedliwe, ponieważ przez te 5 lat zrobiłbym mnóstwo kasy ale nie dzięki niej, tylko swojej pracy kiedyś tam.

 

Co do niebieskich kart itd. to nawet nie chcę się wypowiadać bo mnie strzela... Akcje typu, masz dom za milion i dzieci z kobietą a ona zagrywa niebieską kartą i Ciebie wypieprzają z Twojego domu i nie możesz tam wejść... Czyli tak jakby podebrała Ci milion zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę że Adel dostanie teraz po dupie za to że jest zaradniejsza.

Ciekawe co inne kobiety powiedzą bo teraz też powinno być że skoro równouprawnienie to mniej zaradny facet powinien dostawać pieniądze tak jak mnie jzadana kobieta dostaje.

Jak równość to równość, a nie tylko jedna wybrana grupa ma mniej, a druga więcej.

Czasy są pojebane i dlatego kto mądry nie będzie się wiązał z kobietą jeśli wie że może zostać okradziony w majestacie prawa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2019 o 13:55, MaxMen napisał:

20190519-125702.jpg

Kurwa... Mam nadzieję, że ten komentarz tego "gościa" to jest komentarz kobiety, bo jeśli to pisał facet to ja się nie dziwię, że kobiety nas ruchają na pieniądze... Ilość lajków tego komentarza mnie przeraża, jest źle Panowie... My się będziemy unosić jakimś honorem a kobiety w analogicznej sytuacji będą nas doić z forsy aż miło. Dobre żarty... A kobiety tylko zacierają chciwe rączki, grają smutne, zniszczone ofiary a za plecami z koleżankami śmieją się do rozpuku z tego jak dymają swoich ex na $$.

 

#blechh #rzygiRzygi #rzygamMaterialistkami #wPiździetZTakimCzymś

 

Zawsze jak już sobie poukładam w głowie co i jak i myślę sobie, że mogę stworzyć fajną relację to wjeżdża jakiś artykuł, że ktoś kogoś wydymał. I zaraz wszystko szlag trafia, po co być zaradnym, starać się itd. skoro nagradzani są właśnie ci drudzy, a jak widzę mentalność społeczeństwa, która daje kobietom przyzwolenie na okradanie pracowitych mężczyzn to nie pozostaje nic innego jak Renata.

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
3 godziny temu, spacemarine napisał:

A teraz pokazuje jak schudła w czasie rozwodu, co za czary ludzie:
https://www.thejakartapost.com/life/2020/05/06/adele-shows-off-slim-figure-on-32nd-birthday.html

Faktycznie schudło jej się i to całkiem sporo. Teraz już wygląda tak dość fit i bardziej mi się podoba obecnie aniżeli była kobieta z większą waga. Co jak co, ale nogi to ma niezle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.