Skocz do zawartości

Still poleca. Green Book.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

Właśnie skończyłem oglądać, dlatego na gorąco postanowiłem zachęcić was do obejrzenia tego filmu. Polecam oglądać samemu, można bardziej skupić się szczegółach. No ale do rzeczy ;) 

 

W latach 60-tych, czarny pianista, jest wożony przez białego człowieka, podczas ośmiotygodniowej trasy koncertowej, po południu stanów. Pod koniec każdy z głównych bohaterów, przechodzi przemianę, ponieważ bariera ras i klas społecznych, pozostaje w strzępach. Dwie wielkie role. Viggo Mortensen, Mahershali Ali. Świetny scenariusz, zrównoważony śmiechem i łzami. Wreszcie, żadnych kreskówek, super bohaterów, po prostu aktorzy opowiadający głęboko ludzką historię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitwa na Polach Peleonnoru została przegrana...

Aragorn żywcem pojmany przez księcia Haradrimów...

Dla jego triumfu, a swojej hańby, dumny, niedoszły król Gondoru jest teraz nędznym woźnicą sauronowego poplecznika w jego karocy.

 

Bez tytułu.jpg

 

@Still Każdy ma prawo do własnej interpretacji sztuki, "co nie?" ;D

 

Edytowane przez Exar
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Still napisał:

Wreszcie, żadnych kreskówek, super bohaterów, po prostu aktorzy opowiadający głęboko ludzką historię.

To tak trochę z dupy to napisałeś. Tak jakby w opisie koncertu symfonicznego napisać że nie będzie rapowania i deathmetalowego darcia mordy :huh:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, leto napisał:

Dobry film! Moja pierwsza randka z aktualną dziewczyną to był właśnie Green Book (a mówią że 1sza randka w kinie to słaby pomysł hahaha) więc mam podwójny sentyment :)

To czy dobry pomysł czy zły zależy od filmu. Są filmy które po prostu się ogląda i filmy które się rozpamiętuje i interpretuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.