Skocz do zawartości

Modelki plus size - ogólnie o zjawisku


Rekomendowane odpowiedzi

Każda potwora znajdzie amatora...albo  desperata ..

No i o gustach się nie dyskutuje, jednak nie twierdzę, że nikomu puszyste panie się się nie podobają, ....niektórych nawet kręcą...ale ja dziękuję, nie mój typ i postoje.

Po za tym ma wrażenie, że panie "+size" promuje się na siłę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście  Kiełbase z Brodą na Eurowizji ? A żydowskiego Kaszalota z Mikrofonem ? To są kanony promowane aby ŻADNA z klientek nie miała kompleksów i mogła pozwolić sobie na "odrobinę luksusu". Zauważcie iż nawet ekspedientki są niskie i bez figury. Żeby było miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ntech wszystko wyjaśnił.

 

Godzinę temu, Morfeusz napisał:

Żeby kupowały jeszcze więcej szmat i żarcia.

Tylko o to chodzi, żeby wydawać co raz więcej kasy. 

Wzbudzenie poczucia że otyłość jest normalna i marki odzieżowe, farmaceutyczne, spożywcze się cieszą bo obrót się zgadza. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Modelki są bardzo rożne. Sa modelki plus size i są modelki plus size. Osobiście nie przepadam za przesadnie chudymi kobietami, lubię jeśli kobieta ma raczej okrągłe kształty. Zdecydowanie jednak nie podoba mi się to, ze promuje się skrajną otyłość. Co nie jest zdrowe, ani ładne.

 

W modelingu są obecnie dwie skrajności: albo modelki bardzo chude albo wręcz grube dziwadła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2019 o 17:13, SławomirP napisał:

Widać, że nie jesteś światowy. 

 

bb8838feb27ff.png

 

Oto tweet z oficjalnego konta Gillette. 

 

 

Szlachta nadjordańska mówiła o takim przypadku cyt." Obszerna kobieta". Chyba mieli rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.