Skocz do zawartości

Laska podoba się dwóm najlepszym kumplom


Solvay

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się wydaje, że kolega, zyskał, albo zyska więcej od Ciebie, jest już w jego przypadku daleko przed fiaskiem, albo już po fiasku, a Ty najbardziej przeżywasz będąc już daleko odsunięty na bok. Weź się w garść, zdaj sobie sprawy z rzeczywistych faktów zamiast bujać w obłokach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że kolega, zyskał, albo zyska więcej od Ciebie, jest już w jego przypadku daleko przed fiaskiem, albo już po fiasku, a Ty najbardziej przeżywasz będąc już daleko odsunięty na bok. Weź się w garść, zdaj sobie sprawy z rzeczywistych faktów zamiast bujać w obłokach.

Nie wiem czy jestem w błędzie, czy mam farta.

Otóż wczoraj na weselu, robiła oczy zagłady takie jak denka od słoika. Mając w głowie forumowe porady "konkrety, konkrety, kobiety lubią odważnych facetow" i "więcej konkretow mniej gadania" trochę potanczylismy, później była całkiem sprzyjającą sytuacja i ją pocałowałem - nie było żadnych oporów z jej strony (nie byliśmy pijani). Wyglądała na wniebowziętą całą noc.

Więc albo jej coś odjebalo, albo mi coś się pojebalo. Tak czy inaczej podchodze z dystansem.

I nie krzyczcie, że robię tu swój pamiętnik czy coś. Chce tylko wam przedstawić jak wyglada kontynuacja tej sytuacji która opisywalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.