Skocz do zawartości

Apel o cegiełkę.


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim.

 

Chciałbym zwrócić się do wszystkich użytkowników, do kobiet i mężczyzn. Do młodszych i starszych, żonatych/mężatek i singlów/singielek itd itd.

 

Nawiazując do niedawnej audycji Marka- jeśli ktoś słuchał i obserwuje co się dzieje to wie, że młody wrażliwiec z pewnego kanału doprowadzi wkrótce do usunięcia Marka kanału z vimeo.

Zapewne można się spodziewać wkrótce końca z YouTube, hejterzy nie śpią.

Pomysł Marka zapewne znacie, popieram i chciałbym zaapelować do naszej społeczności o pomoc. Jeśli każdy z czynnych użytkowników wpłaci symboliczne 10 zł, kogo stać na więcej to oczywiście jeszcze lepiej- to myśle, że nikt nie zbiednieje a większą ilością wpłat możemy realnie pomóc przy utworzeniu nowego kanału (jeśli ktoś nie słyszał to wklejam poniżej link).

 

Nie zapominajmy, dzięki komu tutaj możemy pisać, kto dał nam dużo wiedzy i większości otworzył oczy, dzięki czemu... nie robimy pod siebie z bezradności czy nie wjebaliśmy się w poważniejsze kłopoty.

 

 

  • Like 19
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Nie zapominajmy, dzięki komu tutaj możemy pisać, kto dał nam dużo wiedzy i większości otworzył oczy, dzięki czemu... nie robimy pod siebie z bezradności czy nie wjebaliśmy się w poważniejsze kłopoty.

Właśnie dzięki temu niedawno wpłaciłem od siebie porządny datek.

Apeluję o stworzenie Patronite coby takie 10 zł automatycznie mogło pobierać się co miesiąc na cele rozwojowe/obronnościowe 'samczych' mediów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LiderMen myśle, że każda kwota się przyda.

Celowo napisałem taką małą kwotę, bo myśle, że każdego uczestnika stać i nie jest to problemem aby dokonać takiego przelewu.

Jakbym poprosił o 50/100 zł, myślę że mógłby być opór.

 

Panowie, Panie działajmy! Nie zostawiajmy Marka z tym samego. Wielu z Nas, jak nie większość zgadza się z problemami o których mówi w audycjach- więc pomóżmy chociaż w ten sposób, okażmy wsparcie i jedność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jan III Wspaniały Dzięki za inicjatywę. Są wśród nas też młodzi studenci, co to liczą każdy grosz. Jak nie mogą wpłacić 10 zł., niech wpłacą 8, 5 czy 3 zł. Ja właśnie zrobiłem przelew na nieco wyższą kwotę niż prosiłeś. 

Oby ten portal wystartował i to jak najszybciej.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsparlem jak tylko pojawila sie grozba ataku na kanal, a potem pomysl stworzenia nowego serwisu. Ludzie wplaccie te pare zlotych, tu chodzi o nas. Marek tyle lat nam pomagal, teraz my pomozmy jemu (czyli znowu sobie tak naprawde!) Albo jestesmy bracmi i trzymamy sie razem, albo zdechniemy jeden po drugim.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Tomko napisał:

Jakies realne propozycje?

Tak. @WysportowanyPrzystojny podsunął.

Wykorzystajmy ich własną broń.

Wystosujmy osobny apel, nowy temat, najlepiej żeby był na głównej stronie a konkrentnie, powinniśmy masowo zgłaszać jego kanał na YT.

Użyjmy wszyscy podobną treść do administracji YT: używanie mowy nienawiści przez D.B. itd. Można trochę koloryzować- ten młodziaszek również to robi.

 

I niech każdy kto zgłosi kanał, wpisze się numerkiem pod tematem.

pierwszy, drugi, trzeci itd.

Zabawmy się z cwaną modelką, zobaczymy ile naliczymy osób.

Można ustalić datę zgłoszenia.

 

Działamy?

 

PS: Wkurwił mnie bardzo ten Dominika.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Still napisał:

Gdzie wysłać? 

Najlepiej na konto Marka w mbank, numer jest pod ostatnią audycją

3 godziny temu, LiderMen napisał:

Nie będzie obciachu jak Pan Marek zobaczy tak niski przelew?

Nie. Każda złotówka jest cenna. Pozdro

Edytowane przez Lavi$h
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2019 o 18:03, Jan III Wspaniały napisał:

Wielka Orkiestra Samczej Pomocy.

"Marek, nie odchodź!"

 

Wpłaciłem nieco mniej, 8 zł, bo tyle miałem na paypalu z którego od 2 lat już nie korzystam, a z tego co widzę nie da się złożyć darowizny tradycyjnym przelewem (klikałem na stronie głównej "dotacja"). Czy to ja nie ogarnąłem?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.