Skocz do zawartości

Prawda o "trenerach uwodzenia"


Lukas3k

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak myślicie, którykolwiek z tych trenerów odpowie na filmik?

I jakim trzeba być pasożytem by wciskać te kursy za pewnie kilka tysiaków, które zrobią pro podrywacza z gościa mocno zakompleksionego jak się tym "kursantom" wydaje.

Edytowane przez Lukas3k
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, The Motha said:

Wszystkich kołczów srouczów, trenerów uwodzenia, motywacji i łysiejących specjalistów od wszystkiego łączy jedno, trzeba zawsze od nich coś kupić :):P .

Wszystko co bazuje na kompleksach tak dziala min religie , roznej masci wrozbici , szamani od poprawiania zdrowia , reklamy etc. "Specjalisci od bzykania" zwyczajnie wbili sie w nisze . Cisnienie w gaciach niektorym wypalilo ostatnie szare komorki i  gotowi sa placic gruby szmal za jakies hokus pokus gadki szmatki (za pomaca ktorych ponoc maja sie dorwac do majtek wszystkich samic ;) )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile taki kursik kosztuje, ale załóżmy, że 3000. Przecież za taką cenę można uzyskać ok 10 radosnych wizyt u uśmiechniętych pań ze średniej półki. Moim zdaniem 10 wizyt u takich pań rozwiąże więcej problemów, kompleksów związanych z kobietami, niż tacy szarlatani na swoim kursie manipulacji zagubionym facetem.

 

No i własnie to mnie zawsze zastanawia. Skoro to są tacy eksperci to czemu nie kierują szkoleń dla np dobrych wymiataczy-podrywaczy, aby stali się prawdziwymi ogierami-kalibabkami-listonoszami z USA

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/listonosz-ojcem-1300-nieslubnych-dzieci/n1yvnp7

 

tylko zawsze za każdym razem ci wielcy eksperci robią kurs dla początkujących, zakompleksionych facetów?

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co prezentują ci Panowie jest na tyle żenujące, że nie trzeba się w temacie rozwijać, jako koń jest każdy widzi. Chciałbym jednak zauważyć, że Gargamel białorycerzy na potęgę i to mnie bawiło bardziej niż te wioskowe głupki i ich mądrości o podrywaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem podrywaczem pierwszoligowym ale nie mam problemów w nawiązywaniu kontaktów porozmawianiu, poflirtowaniu, pożartowaniu jeśli panna wykazuje choć minimalne zainteresowania. Czasami jak oglądałem urywki jakichś programów o uwodzeniu to byli tam chłopcy którzy wglądali zachowywali się jakby się bali odezwać do siostry. A kolo wtykał im jakieś mądrości aby zaczepiali laski, wyglądało to mega komicznie i słabo. Co prawda to o czym mówili jak przepuścić przez sito i wybrać z 10% i przekazać komuś bardziej kumatemu to może coś pomóc. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie jestem za PUA ale należy zauważyć ważną rzecz. Ten Gargamel w pewnym sensie szkodzi społecznościom takie jak nasza. Zapytacie w jaki sposób? To nie jest tak, że jest hejt na PUA to już jest krucjata na to co jest niezgodne z mainstreamem. Bracia samcy czy red pill jest jeszcze mocniej znienawidzony wśród normików niż trenerzy uwodzenia. Runęła pierwsza ściana a potem całe wiadro pomyj wyleje się tutaj. Widzę to tak, że jeśli chodzi o poziom świadomości i wyjście z matriksa idzie to w ten sposób/ ludzie żyjący w matrixie => PUA => RED PILL => BLACK PILL => Braciasamcy. Ostatnie ogniwo, czyli nasze forum jest solą w oku dla bardzo wielu ludzi. Już wszelkie Awięce zaczęły się interesować. Co więcej nawet na grupach fb coraz częściej pojawiają się tematy około red pillowe i ludzie już z góry są zaprogramowani na odbieranie tego jak incele, spermiarze, czy mizogini. Zwłaszcza kobiety się w pierwszej kolejności oburzają a za nimi stado lizodupów męskich. Czasem bywa nawet i w odwrotnej kolejności. Sam Gargamel w pewnym sensie powiedział prawdę ale sam manipuluje materiałem. Do tego trzeba sobie powiedzieć, że kobiety znacznie częściej manipulują mężczyznami i nawet nie potrzebują do tego kursów. Niestety już nikt na to nie zwraca uwagi. Najpierw PUA potem przyjdzie kolej na obsmarowywanie gównem przez mentora gimbów red pill'a a wraz z nim forum. Niektórzy tylko na to czekają - nawet blog świadomość-związków jest już obsmarowywany.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.