Skocz do zawartości

Gdzie szukać "rycerza" na czarnym rumaku? ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Co było nie tak w moim ogłoszeniu, podczas poszukiwań j.w. ? ;)

Otrzymywałam zaczepki typu: "mocne", "chyba się boją?", " ktoś się odważył odezwać?" 

Jak znaleźć miłość, no jak?!?! ;)

Trochę z przymrużeniem oczków... ;)

Ogłoszenie brzmiało:

Jeśli potrafisz coś z siebie wydusić, nie tylko pisać, jeśli potrafisz mówić, nie tylko słuchać, jeśli masz chęć do życia i jesteś bez sterty kłopotów życiowych i rozterek...
Jeżeli jesteś DDA lub DDD...sorry ale nie!
Jeżeli boisz się kobiet albo co gorsza nie lubisz ich, odpuść sobie, ja nią właśnie jestem!
Nie zamierzam przestać nią być tylko dlatego, że Tobie będzie się wydawało, że mam być inna...
Jeśli szukasz opiekunki, niani... pracuję już na innych etatach, nie chce mi się więcej...
Jeśli jesteś chłoptasiem, któremu wydaje się, że stanie się mężczyzną właśnie przy kimś...sorry ale też nie!
Nie mam wymagań!
Spokój, do tego święty nie ma ceny...:))
Zatem wszystkim krwiopijcom, dziękuję!
Emocjonalne pijawki - nie dla mnie!
Zakompleksieni panowie...nie będę Wam prawić, że jesteście "boscy"!

 

 

Pooooomocy!

;)

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Yolo napisał:

Za dużo wykrzykników, same negatywy nt. facetów.

Zero pozytywnej energii.

 

To ogłoszenie brzmi jak przygotowanie do konfrontacji.

Serio? No może, byłam bojowo nastawiona. Nie sądziłam/nie pomyślałam w ten sposób, że piszę o mężczyznach negatywnie. Raczej chodziło mi o brak takich negatywnych ;)

Może...nie umiem byc delikatna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TheFlorator napisał:

Bije z tego negatywne nastawienie do mezczyzn + wymagania (nie badz taki smaki czy owaki) + roszczeniowosc (badz nie taki ale badz taki).

 

Bleh

No to jak opisać czego chcę lub czego nie chce?

Z jednej strony chcecie konkrety...

8 minut temu, Yolo napisał:

@szamanka

Zastanów się czy zwrocilabyś uwagę na analogiczne ogłoszenie sformułowane przez faceta.

 

Jeśli jesteś atrakcyjna i wstawisz fotkę, znajdą się desperaci. Niezależnie co byś napisała.

Bardziej na takie, niż na takie, które jest stereotypowe. Szukam miłości na zawsze itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic oryginalnego, bojowe nastawienie, tekst z pozoru silnej i niezależnej kobiety która wie czego chcę, a tak naprawdę infantylnej i roszczeniowej, w dodatku mnóstwo zaprzeczeń samej sobie, mnóstwo takich krąży w sieci :) .

Cały Twój tekst to jedno wielkie wymaganie pod groźba kary śmierci w momencie ich nie spełnienia, żaden przyzwoity szanujący się mężczyzna nie skusi się na coś takiego, gdzie delikatność? gdzie kobieca subtelność, skromność?

Feministki przeorały wam mózg wmawiając że możecie być takie jak facet, najgorsze co może być to męska kobieta.

 

31 minut temu, szamanka napisał:

 i jesteś bez sterty kłopotów życiowych i rozterek...

Znalazła się osoba nieskazitelna niczym anioł...

 

31 minut temu, szamanka napisał:

Jeżeli boisz się kobiet albo co gorsza nie lubisz ich, odpuść sobie, ja nią właśnie jestem!

Takie ogłoszenie dodaję kolejną cegiełkę do tego żeby faceci przestali was lubić.

 

32 minuty temu, szamanka napisał:

Jeśli szukasz opiekunki, niani... pracuję już na innych etatach, nie chce mi się więcej...

Pracujesz na innych etatach jako opiekunka i niania? :P

 

33 minuty temu, szamanka napisał:

Jeśli jesteś chłoptasiem, któremu wydaje się, że stanie się mężczyzną właśnie przy kimś...sorry ale też nie!

Błąd logiczny, facet staję się facetem w otoczeniu innych facetów, kobiety nie są od tego aby uczyć nas męskości :) .

 

35 minut temu, szamanka napisał:

Spokój, do tego święty nie ma ceny...:))

To chuj nie związek jak ma być święty spokój.

 

36 minut temu, szamanka napisał:

 

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szamanka napisał:

Tak, dokładnie, Wy mi macie układać anonse... żenuła ;)

Jak mam poczytać inne panie to wolę zostać dziewicą...

 

Zawsze tak szybko się obrażasz? Przecież sama prosiłaś o krytyczne spojrzenie na swój anons. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, iry napisał:

Zawsze tak szybko się obrażasz? Przecież sama prosiłaś o krytyczne spojrzenie na swój anons. 

Nie obraziłam się, tylko nigdzie nie napisałam, że ktoś ma układać mi anonse...

1 minutę temu, Yolo napisał:

@szamanka

Takie odniosłem wrażenie. 

 

Masz tu chyba na forum dział zapoznawczy, rzuć przynętę. 

Plus taki, że jakieś pojęcie o Tobie i ew. kandydatach można sobie wyrobić czytając posty;) 

 

Dziewictwo to nie ujma.

Boszsze, serio? Wyrobić sobie pojęcie? 

No jeśli ktoś na podstawie postów wyrabia sobie pojęcie, to nie mam więcej pytań :)

4 minuty temu, The Motha napisał:

Nic oryginalnego, bojowe nastawienie, tekst z pozoru silnej i niezależnej kobiety która wie czego chcę, a tak naprawdę infantylnej i roszczeniowej, w dodatku mnóstwo zaprzeczeń samej sobie, mnóstwo takich krąży w sieci :) .

Cały Twój tekst to jedno wielkie wymaganie pod groźba kary śmierci w momencie ich nie spełnienia, żaden przyzwoity szanujący się mężczyzna nie skusi się na coś takiego, gdzie delikatność? gdzie kobieca subtelność, skromność?

Feministki przeorały wam mózg wmawiając że możecie być takie jak facet, najgorsze co może być to męska kobieta.

 

Znalazła się osoba nieskazitelna niczym anioł...

 

Takie ogłoszenie dodaję kolejną cegiełkę do tego żeby faceci przestali was lubić.

 

Pracujesz na innych etatach jako opiekunka i niania? :P

 

Błąd logiczny, facet staję się facetem w otoczeniu innych facetów, kobiety nie są od tego aby uczyć nas męskości :) .

 

To chuj nie związek jak ma być święty spokój.

 

Dlaczego większość z Was doszukuje się czegoś, czego w tym tekście nie ma, a raczej nie miało być?

Dlaczego sądzisz, że to miało być oryginalne? To miało być prawdziwe, w tamtym momencie...

Wszyscy jesteście tacy wspaniali, ok. Przyjmuję DW.

Odebraliście to tak bardzo personalnie, że mnie przeraża dyskusja z Wami. Nie uogólniajcie, bo ja nigdzie nie napisałam, że wszyscy Panowie tacy są. Nigdzie nie napisałam, że jestem ideałem, oryginałem,  aniołem. To Wy zaczynacie wkładać w moje słowa to co Wam pasuje albo Was boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uświadomiłem że jak bym dał ogłoszenie coś w stylu @szamankato w życiu bym żadnej kobiety nie upolował:

 

"Kobietom z gadzim mózgiem stanowcze nie!"

 

Żadna by wymogu nie spełniła.

 

@szamanka a Ty coś o sobie napisałaś w tym ogłoszeniu? Bo z tego wychodzi że masz do zaoferowania tylko cycki i dupę. Inna sprawa że jak bym coś takiego przeczytał to palec sam by na next poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, szamanka napisał:

Dlaczego większość z Was doszukuje się czegoś, czego w tym tekście nie ma, a raczej nie miało być? 

Jak to Oscar Wild powiadał ''Kobieta zauważa wszystko z wyjątkiem tego co oczywiste'' :).

 

14 minut temu, szamanka napisał:

Dlaczego sądzisz, że to miało być oryginalne? To miało być prawdziwe, w tamtym momencie...

Skoro jest prawdziwe, to współczuje podejścia, z takim nastawieniem ciężko będzie przyciągnąć szanującego się mężczyznę, serio ?

 

14 minut temu, szamanka napisał:

Wszyscy jesteście tacy wspaniali, ok. Przyjmuję DW.

Typowa kobieta :) .

Myślałem że jesteś wyjątkowa :)

 

14 minut temu, szamanka napisał:

Odebraliście to tak bardzo personalnie, że mnie przeraża dyskusja z Wami.

Oj kochana, nikt tego nie odebrał tak personalnie jak Ty :P czego dowodem są Twoje emocję :)

 

14 minut temu, szamanka napisał:

Nie uogólniajcie, bo ja nigdzie nie napisałam, że wszyscy Panowie tacy są.

Twierdząc powyżej że ''wszyscy jesteśmy tacy wspaniali'' co było prześmiewcze jest absolutnym uogólnieniem, sama sobie zaprzeczasz :)

 

14 minut temu, szamanka napisał:

To Wy zaczynacie wkładać w moje słowa to co Wam pasuje albo Was boli...

Ciebie boli szczerość, zakładasz wątek z roszczeniowym anonsem i jak ktoś zwraca Ci uwagę, to się rzucasz jak infantylna dziewczynka, trochę pokory.

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, szamanka said:

Wy mi macie układać anonse

Czesc

Mam na imię Ania.

Jestem kobietą o spokojnym uosobieniu ale czasami dosyć zmiennych humorach :)

Jestem osobą pomocną i empatyczną ale twardo stąpającą po ziemi.

Po pracy lubię chodzić na kurs tańca i gotowania. Uczęszczam też na basen a raz w roku lubię się wybrać w krótką podróż w nieznane.

 

Chciałabym poznać faceta normalnego, który szanuje swój czas i na którym można polegać długoterminowo.

Jeśli lubisz spędzać wspólnie czas na czymś więcej niż oglądanie TV, jeśli masz ciekawe zainteresowania, jeśli chciałbyś wspólnie odkrywać nowe miejsca, napisz do mnie.

Byćmoże przyjażń przeistoczy się w coś więcej.

 

 

Widzisz różnicę?

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, The Motha napisał:

Jak to Oscar Wild powiadał ''Kobieta zauważa wszystko z wyjątkiem tego co oczywiste'' :).

 

Skoro jest prawdziwe, to współczuje podejścia, z takim nastawieniem ciężko będzie przyciągnąć szanującego się mężczyznę, serio ?

 

Typowa kobieta :) .

Myślałem że jesteś wyjątkowa :)

 

Oj kochana, nikt tego nie odebrał tak personalnie jak Ty :P czego dowodem są Twoje emocję :)

 

Twierdząc powyżej że ''wszyscy jesteśmy tacy wspaniali'' co było prześmiewcze jest absolutnym uogólnieniem, sama sobie zaprzeczasz :)

 

Ciebie boli szczerość, zakładasz wątek z anonsem i jak ktoś zwraca Ci uwagę, to się rzucasz jak infantylna dziewczynka, trochę pokory.

Za dużo tego...

Pokory we mnie nie ma i na pewno nie będzie ;) Z tego się nie wyrasta, jedynie może dupa boleć coraz bardziej...

Może jestem mało oczywista, albo zauważam co chcę...w sumie mogę:)

Z tymi zaprzeczeniami samej sobie - no cóż tak mam, skrajności są mi bliskie.

Infantylna też jestem, podobno zatrzymałam się na 17+, ale pracuję nad tym, jak widać z marnym skutkiem:)

Typowa kobieta - to źle? 

 

 

6 minut temu, TheFlorator napisał:

Czesc

Mam na imię Ania.

Jestem kobietą o spokojnym uosobieniu ale czasami dosyć zmiennych humorach :)

Jestem osobą pomocną i empatyczną ale twardo stąpającą po ziemi.

Po pracy lubię chodzić na kurs tańca i gotowania. Uczęszczam też na basen a raz w roku lubię się wybrać w krótką podróż w nieznane.

 

Chciałabym poznać faceta normalnego, który szanuje swój czas i na którym można polegać długoterminowo.

Jeśli lubisz spędzać wspólnie czas na czymś więcej niż oglądanie TV, jeśli masz ciekawe zainteresowania, jeśli chciałbyś wspólnie odkrywać nowe miejsca, napisz do mnie.

Byćmoże przyjażń przeistoczy się w coś więcej.

 

 

Widzisz różnicę?

Widzę różnicę, jednak ja tak nie potrafię.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha sam bym  do takiej zagadał  :)

Zwróć uwagę, że napisałem po prostu proste, fajne, normalne rzeczy a w dzisiejszych czasach bycie "normalnym i ludzkim" to chyba jakiś ewenement zwłaszcza u płci pięknej...

 

@szamanka

No to zrób "copy paste" i pozmieniaj tylko te cechy które posiadasz i wklej.

TO TY powinnas się wypromować ze swoimi dobrymi cechami a nie pisać czego nie lubisz.

 

Albo napisz czego szukasz u facetów a nie czego nienawidzisz.

 

POZYTYWNIE wszystko z dozą realizmu.

Edytowane przez TheFlorator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TheFlorator napisał:

Zwróć uwagę, że napisałem po prostu proste, fajne, normalne rzeczy a w dzisiejszych czasach bycie "normalnym i ludzkim" to chyba jakiś ewenement zwłaszcza u płci pięknej...

Właśnie o to chodzi, prostota, normalność, bez jakiś tępych tekstów, to tak samo jak z podrywem, najlepiej działa tekst szczery i prosty; słuchaj podobasz mi się, bez używania jakiś sztywnych zwrotów, jak czegoś nie czujesz mówiąc, to widać i słychać że tego nie czujesz i jednocześnie robisz z siebie idiotę, a kobiety jak nikt potrafią czytać emocje i mowę ciała :) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TheFlorator napisał:

@The Motha sam bym  do takiej zagadał  :)

Zwróć uwagę, że napisałem po prostu proste, fajne, normalne rzeczy a w dzisiejszych czasach bycie "normalnym i ludzkim" to chyba jakiś ewenement zwłaszcza u płci pięknej...

 

@szamanka

No to zrób "copy paste" i pozmieniaj tylko te cechy które posiadasz i wklej.

TO TY powinnas się wypromować ze swoimi dobrymi cechami a nie pisać czego nie lubisz.

 

Albo napisz czego szukasz u facetów a nie czego nienawidzisz.

 

POZYTYWNIE wszystko z dozą realizmu.

To dla mnie zbyt trudne...

Wypromować się? Dobrymi cechami?

Ech, chyba nie dźwignę dalej tego tematu... Skoro jestem, taka jaka jestem, czyt, jak mój anons, to mam okłamywać panów i pisać , że jestem słodka? 

anons jest nieaktualny, czasami można dojść do mądrych wniosków i zrozumieć, że nie każdy może/umie/powinien być w związku:)

Ale ślicznie dziękuję za słowa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczę tego typu ogłoszenie, od razu podziękuję za uwagę.

 

Po pierwsze całe ogłoszenie w klimacie negatywnych uwag o mężczyznach.

 

Po drugie te negatywne uwagi, to jednocześnie lista roszczeń.

 

Po trzecie brak opisu własnej osoby i brak wskazania co sama ogłaszająca się oferuje. Może Cię to zdziwi, ale szanujący się mężczyźni również mają wymagania i nie wystarczy, że jesteś, masz dobry tyłek, ładną buźkę i fajne cycki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Taboo napisał:

Właśnie sobie uświadomiłem że jak bym dał ogłoszenie coś w stylu @szamankato w życiu bym żadnej kobiety nie upolował:

 

"Kobietom z gadzim mózgiem stanowcze nie!"

 

Żadna by wymogu nie spełniła.

 

@szamanka a Ty coś o sobie napisałaś w tym ogłoszeniu? Bo z tego wychodzi że masz do zaoferowania tylko cycki i dupę. Inna sprawa że jak bym coś takiego przeczytał to palec sam by na next poszedł.

Niestety nawet cycków i dupy nie mam. Napisałam to, co zacytowałam, nic poza tym, więc o sobie tylko to, czego można się domyślać? I z tego co czytam wnioskuję, że domysły były tragiczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.