Skocz do zawartości

Gdzie szukać "rycerza" na czarnym rumaku? ;)


Rekomendowane odpowiedzi

@szamanka ogłoszenie nie wskazuje, że jesteś fajną, sympatyczną laską z którą chce się spędzać czas... 

Tak jak panowie napisali, z ogłoszenia bije roszczeniowość, wymagania i w moim odczuciu - zadzieranie nosa. Nie napisałaś nic o tym co masz do zaoferowania, ani w ogóle nic o sobie...  serio dziwi Cię, że zainteresowanie było znikome?

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szamanka Proszę Cię doczytaj regulamin i nie cytuj takich ścian tekstu, bo to:

- zbędne

- wygląda brzydko

Jesteś podobno kobietą a tych chyba poczucia estetyki uczyć nie trzeba?

No i znalazłaś czarnego rycerza ale chyba nie takiego miałaś na myśli.

 

Co do twojego "ogłoszenia" to jest roszczeniowe, bije z niego pycha, może nawet lekka pogarda do mężczyzn i co to nie jesteś.

A jesteś taka sama jak miliony innych, tylko się Wam zdaje inaczej ale to już jest kobiecy problem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście gdy widzę tego typu ogłoszenie to często gęsto nawet nie czytam do końca, od razu rezygnuję.

 

W głowie układa mi się obraz kobiety, która ma się za niewiadomo kogo i dodatkowo nie lubi mężczyzn. A jak czytam zdanie, w którym występuje "boisz się kobiet" to od razu czuję, że typowa feministka, taka typowa, stereotypowa baba, która nie radzi sobie z mężczyznami i wylewa żale, że to ich wina bo się boją.

 

Z drugiej strony doceniam jakiś tam jednak wkład w napisanie czegokolwiek. Jak widzę listę wymagań a w opisie siebie "jestem jaka jestem :)" to mnie strzela.

Edytowane przez self-aware
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""rycerza" na czarnym rumaku "

 

tak jakoś mi się skojarzyło z Czarnym Rycerzem z Monty Pythona

 

tak sobie myśle, że może a propos tego "czarnego rumaka" to Szamance chodziło o jakiegoś Afroamerykanina i jego rolkę papy miedzy nogami :)

Edytowane przez Ace of Spades
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szamanka przeczytałem z uwagą Twój pierwszy post. I osobiście mi nic nie w nim nie wadzi/przeszkadza. I ja mógłbym umówić się na randkę z takim opisem. Nic w tym pierwszym tekście mnie nie dotyka. 

Cały taki tekst potraktowałbym z przymróżeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę anons kobiety która jest konkretna ale to czego oczekuje może po prostu nie istnieć w przyrodzie. Z góry przekreślasz zaburzańców. Stawiasz wymogi. Poczytaj o zaburzeniach. Nie wszystkie są takie destruktywne dla relacji. Narcyz w jednej ze swoich postaci jest np osobą która będzie się mega mocno starała by zyskać Twe względy.

Jesteś jak wędkarz co zarzucił przynęte i zastanawia się czemu nie ma brania jak rybak obok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szamanka napisał:

(...)

Pooooomocy!

;)

 

 

Proszę bardzo. Zamień treść na:

"Szukam inteligentnego mężczyzny, kto wprowadzi mnie w tajniki seksu analnego."

Nie opędzisz się od miłości.

 

 

Edytowane przez Exar
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, zuckerfrei napisał:

Cały taki tekst potraktowałbym z przymróżeniem oka.

Zwłaszcza, że one chyba wszystkie układają takie opisy jakby korzystały z szablonu. Jedynie czym się takie ogłoszenia do swoich ofiar różnią, to długością tekstu i bardziej dosadnym przekazem lub subtelniejszym, sprowadzającym się do tego samego.

 

Pytanie z seri "gdzie ci mężczyźni?" Proszę panią takie ogłoszenia nic nie wnoszą do świadomości potencjalnych partnerów gdyż większość mężczyzn podchodzi do takich tekstów z zażenowaniem. 

 

W ogóle trzeba zacząć w pewnym wieku sobie zdawać sprawę, że to czego szukamy najbardziej przysłania to co jest pod samym nosem, być może na wyciągnięcie ręki. A jeśli nawet nie ma, to trzeba się z pewnymi brutalnymi prawami natury pogodzić. 

 

Mądra kobieta jesteś, tylko ulegasz swoim pierwotnym instynktom. Brak jakiegoś większego celu sprawia, że sama siebie oszukujesz. Albo to tylko taka zabawa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracodawca też zawsze zawyża opis i wymagania co do przyszłego pracownika. W opisie szamanki jest to samo, na chuj to analizować. Chcesz się ruchac? Skończ pierdolic nie chcę Cię słuchać. I tyle... Jak moje zdjęcie nie będzie "się zgadzać" to i tak chuj z tego wyjdzie. 

 

 

Jak piszą o alimenty, też zawsze zawyżają.  

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu pierdu pierdu o tym jak to anons nie jest źle opisany, ale nikt nie poruszył chyba najbardziej istotnej kwestii -  Wygląd.

 

Co by się nie napisało, nawet gdyby się zatrudniło specjalistów od wizerunku oraz speców od marketingu, to jak laska waży 150 kg i ma 1,2m w kapeluszu, to zainteresowanie będzie znikome.

 

Nie ma się co oszukiwać, że relacje internetowe, zresztą te offline również, są bardzo płytkie.

 

Więc się zastanów czy masz dobre foty, a potem zajmij się opisem - ten który masz rzeczywiście jest tragiczny - agresywny, roszczeniowy oraz sprzeczny (przez kilka linijek opisujesz swoje wymagania, a potem tekst

2 godziny temu, szamanka napisał:

Nie mam wymagań!

?

 

Brakuje tylko tekstu "Nie jestem taka jak inne" i wszystkie schematy opisane na forum będą powielone. Znowu.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, szamanka napisał:

 

Jeśli potrafisz coś z siebie wydusić, nie tylko pisać, jeśli potrafisz mówić, nie tylko słuchać, jeśli masz chęć do życia i jesteś bez sterty kłopotów życiowych i rozterek...
Jeżeli jesteś DDA lub DDD...sorry ale nie!
Jeżeli boisz się kobiet albo co gorsza nie lubisz ich, odpuść sobie, ja nią właśnie jestem!
Nie zamierzam przestać nią być tylko dlatego, że Tobie będzie się wydawało, że mam być inna...
Jeśli szukasz opiekunki, niani... pracuję już na innych etatach, nie chce mi się więcej...
Jeśli jesteś chłoptasiem, któremu wydaje się, że stanie się mężczyzną właśnie przy kimś...sorry ale też nie!
Nie mam wymagań!
Spokój, do tego święty nie ma ceny...:))
Zatem wszystkim krwiopijcom, dziękuję!
Emocjonalne pijawki - nie dla mnie!
Zakompleksieni panowie...nie będę Wam prawić, że jesteście "boscy"!

 

 

Pooooomocy!

;)

 

Te same dane można przedstawić w inny sposób ten zaprezentowany przez ciebie mówi ma być tak i tak albo kopa w d. Stawiasz szereg warunków nie znając jeszcze osoby wygląda to tak jak byś nie szukała człowieka tylko maszyny która ma spełniać odpowiednie parametry a jak nie to sorry nie kupuję. Sama pewnie nie chcesz być traktowana przedmiotowo a w ogłoszeniu stawiasz wielki bilbord z informacją nie istotne są twoje zalety masz nie posiadać żadnej z tych cech. Spróbuje to napisać inaczej za ciebie.

Lubię rozmawiać i konfrontować poglądy koncentrując się na jasnej stronie życia.

Wierzę że wartości rodzinne wyniesione z domu oraz przykład płynący od rodziców przekładają się na powodzenie w związku i takiej osoby szukam.

Lubię gdy mój mężczyzna spędza zemną czas co nie znaczy że dominuję każdą jego chwilę wolną

Chciała bym pozostać sobą w niektórych sprawach idąc na kompromis bo związek to sztuka kompromisów.

Radzę sobie w życiu dobrze by było byś ty też dawał sobie radę  od czasu do czasu zrozumiałym jest się wspierać  i taka relacja mnie interesuje.

Szukam osoby ukształtowanej o jasno sprecyzowanych poglądach na pewne sprawy.

Nie będę precyzować szczegółowego opisu cech jakie masz mieć bo każdy ma zalety i wady kwestia by się dopasować.

Mażę by mój dom stworzony z tobą był miejscem w którym mogę uciec od trudów codzienności i zatopić się w błogości.

Ludziom nie podzielającym mojego poglądy na te sprawy serdecznie dziękuje mam nadzieję że ułoży się i wam pa Ania

I tak chyba brzmi lepiej nie ma negatywnego zabarwienia  szukając kogoś trzeba patrzeć na dobre strony nie zapominając o złych inaczej dajemy informacje chodź do mnie tylko jeszcze pole minowe i zasieki i cie przytulę. 

:D W ten sposób można pokazać swoja wyjątkowość w świecie gdzie większość kobiet napieprza warunkami i restrykcjami  Ja na przykład w ciągu ostatniego tygodnia podziękowałem po 1 rozmowie telefonicznej 3 paniom bo stwierdziłem nie znamy się a już zasieki. Teksty w stylu facet ma się starać zabijają rozmowę a ty co a no wiesz no bo facet musi. Facet nic nie musi facet może i zrobi dużo jeśli będzie zmotywowany a nie napieprzamy od pierwszych chwil. Pozytywna motywacja i  dobro bijące nie ma nic bardziej seksownego w kobiecie niż to bo to jest prawdziwa kobiecość a nie te pierdoły  z tv.

Edytowane przez Ogi
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukanie samo w sobie ma oznaki żenady kolor zbroi nie ma znaczenia. Rób to co kochasz to się znajdzie ten drugi. Mogę powiedzieć, ze swojej strony, że szukające panny czuć na mile i odrzucają tym swoim zawikłanym jak makaron planem. Kojarzy to się ze spierdoliną i zniewoleniem pokaż, że masz w sobie coś na tyle pociągającego i wążnego co warto zgłębić być częścią. Zaoferuj swój punkt widzenia i filtr na świat i zaproś kogoś do tego świata. zamiast stawiać wymogi. Ot tajemnica.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szamanka napisz coś o sobie, a tylko mimochodem wspomnij coś o wymaganiach. Jako przykład masz coś w ten deseń: "uwielbiam góry, przedewszystkim zimą, więc lepiej od razu wykup sobie lekcje jazdy na desce ?". 

W taki sposób zasugerowalas że dobrze by było jakby był aktywny i też lubił góry, a że napisałaś to w zabawnej formie to jest ok.

W opisie musisz mieć jakies informacje o sobie i swoich zainteresowaniach podane w zjadliwej formie.

Szczerze to nawet jakbyś mi w oko wpadła to przy takim opisie nie miałbym pojęcia jak zagadać, bo nie ma punktu zaczepienia. To pierwsza sprawa.

 

Jest jeszcze jedna. Na portalach randkowych jest bardzo ciężko znaleźć kogoś sensownego. Większość to ludzie po przejściach, z problemami, kompleksami, desperaci, albo bardzo aktywni seksualnie. Materiałów na stałe związki praktycznie Nie ma. Lepiej rozejrzeć się w swojej okolicy za chłopem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,

Ponieważ wczoraj, gdy miałam "szeroko rozwarte usta i byłam gotowa na Wasze wejścia...w temat ;), "czarny rycerz tego portalu", postanowił wepchnąć mi w nie "swoje ostrzeżenie" i zablokował na 3 godziny, dziękuję za udział w temacie wszystkim Panom :)

 

p.s. za mało pokorna jestem (czytaj wcale nie jestem), żeby w ten sposób pozwolić potraktować się jeszcze raz ;)

Miłego.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, szamanka napisał:

Co było nie tak w moim ogłoszeniu, podczas poszukiwań j.w. ? ;)

Służę pomocą!

Cytat

Jak znaleźć miłość, no jak?!?! ;)

Kup psa albo zrób dziecko. ? 

Cytat

jeśli masz chęć do życia i jesteś bez sterty kłopotów życiowych i rozterek...

No tak masz dość swoich, ktoś musi ci pomóc rozwiązać twoje własne. xD Zdajesz sobie sprawę, że w dorosłym życiu jest pełno problemów i rozterek?

11 godzin temu, szamanka napisał:

Jeżeli jesteś DDA lub DDD...sorry ale nie!

A ty jakie masz zaburzenie zdiagnozowane? To, że masz to widać po twoich wypowiedziach. 

11 godzin temu, szamanka napisał:

Jeżeli boisz się kobiet albo co gorsza nie lubisz ich, odpuść sobie, ja nią właśnie jestem!

Oj oj kobiety są takie straszne i niebezpieczne pomocy! No jesteś kobietą i co z tego?

11 godzin temu, szamanka napisał:

Nie zamierzam przestać nią być tylko dlatego, że Tobie będzie się wydawało, że mam być inna...

Ciężko, żebyś przestała być kobietą? A może chodziło o bycie "taką kobietą"? Pokrętna logika w pisaniu "jestem jaka jestem i ch.." Pytanie jaką kobietą jesteś bo nic na ten temat nie piszesz, no tak domyśl się... :D 

11 godzin temu, szamanka napisał:

Jeśli szukasz opiekunki, niani... pracuję już na innych etatach, nie chce mi się więcej...

Skoro pracujesz to nie potrzebujesz bankomatu, super! Hue hue ciekawe jak w praktyce...

11 godzin temu, szamanka napisał:

Jeśli jesteś chłoptasiem, któremu wydaje się, że stanie się mężczyzną właśnie przy kimś...sorry ale też nie!

Od kobiety nie da się nauczyć męskości. Tak jak ty od faceta nie nauczysz się kobiecości a do nadrobienia masz sporo. 

11 godzin temu, szamanka napisał:

Nie mam wymagań!

No nie, w cale. Ot "logika" kobiet w praktyce. 

11 godzin temu, szamanka napisał:

Spokój, do tego święty nie ma ceny...:))

Zatem wszystkim krwiopijcom, dziękuję!

No tak dwóch krwiopijców nie wytrzyma ze sobą bo od kogo będą "ssać"?

11 godzin temu, szamanka napisał:

Emocjonalne pijawki - nie dla mnie!

Jak wyżej? ? 

11 godzin temu, szamanka napisał:

Zakompleksieni panowie...nie będę Wam prawić, że jesteście "boscy"!

No tak to ty masz być adorowana i utwierdzana jaka to nie jesteś "boska". Przykro mi ale nie jesteś, nawet do średnich bym cię nie zaliczył. Smuteczek :( 

 

11 godzin temu, szamanka napisał:

Pooooomocy! Atencjiiiiii!

;)

Poprawiłem. 

 

50 minut temu, szamanka napisał:

Dzień Dobry,

Ponieważ wczoraj, gdy miałam "szeroko rozwarte usta i byłam gotowa na Wasze wejścia...w temat ;), "czarny rycerz tego portalu", postanowił wepchnąć mi w nie "swoje ostrzeżenie" i zablokował na 3 godziny, dziękuję za udział w temacie wszystkim Panom :)

Daruj sobie podteksty, na nikogo tutaj nie podziałają. (CHYBA?!) Blokadę dostałaś słuszne, stosuj się do regulaminu ot wielka tajemnica.

50 minut temu, szamanka napisał:

p.s. za mało pokorna jestem (czytaj wcale nie jestem), żeby w ten sposób pozwolić potraktować się jeszcze raz ;)

Miłego.

Pokora świadczy o dojrzałości, ty nawet poziomu 17+ nie osiągnęłaś. Księżniczka tupnęła nóżką bo przecież zasady są dla innych nie dla NIEJ. 

 

Nie jesteś jakoś specjalnie wyjątkowa ot narcystyczna(tak to zaburzenie) księżniczka, przekonana o swojej wyjątkowości, jakich wiele w social media. Nie dziwię się brakiem odzewu, nawet białorycerze zaczynają dostrzegać jak to wygląda w praktyce.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.