Skocz do zawartości

Gdzie szukać "rycerza" na czarnym rumaku? ;)


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, szamanka napisał:

Jeśli potrafisz coś z siebie wydusić, nie tylko pisać, jeśli potrafisz mówić, nie tylko słuchać, jeśli masz chęć do życia i jesteś bez sterty kłopotów życiowych i rozterek...

 

Jeżeli jesteś DDA lub DDD...sorry ale nie!
Jeżeli boisz się kobiet albo co gorsza nie lubisz ich, odpuść sobie, ja nią właśnie jestem!
Nie zamierzam przestać nią być tylko dlatego, że Tobie będzie się wydawało, że mam być inna...
Jeśli szukasz opiekunki, niani... pracuję już na innych etatach, nie chce mi się więcej...
Jeśli jesteś chłoptasiem, któremu wydaje się, że stanie się mężczyzną właśnie przy kimś...sorry ale też nie!
Nie mam wymagań!
Spokój, do tego święty nie ma ceny...:))
Zatem wszystkim krwiopijcom, dziękuję!
Emocjonalne pijawki - nie dla mnie!
Zakompleksieni panowie...nie będę Wam prawić, że jesteście "boscy"!

 

Mi się ogłoszenie podobało. Jakbym czytywał takie portale, to bym się odezwał.

 

@szamanka celujesz w bardzo wąski target, dlatego Twój anons ma mały odzew.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale muszę ?.

 

Karyna v.3.25

 

,,Jeżeli boisz się kobiet albo co gorsza nie lubisz ich, odpuść sobie, ja nią właśnie jestem!„

No coś Ty? Myślałem, że jesteś facetem ?.

A późnej kwiatek stwierdzający, że nie masz wymagań.

 

A tak poważnie, to napisz coś o sobie, krótko i na temat.

I odpuść wymagania co do mężczyzn. I tak odrzucasz jakieś 90%. Jak Ci się jakiś spodoba to po prostu zaczniesz z nim pisać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, szamanka napisał:

Jeśli jesteś chłoptasiem, któremu wydaje się, że stanie się mężczyzną właśnie przy kimś...sorry ale też nie!

Np. to, zamiast pisać ww. można by po prostu "szukam dojrzałego/odpowiedzialnego mężczyzny" albo coś w tym stylu. Większość tekstu jest o tym, czego nie szukasz. Dodatkowo coś więcej o sobie, a nie tylko to, że pracujesz na innych etatach i cenisz spokój. Może napisz, że szukasz partnera, a potem opisz jak to partnerstwo miałoby wyglądać na różnych płaszczyznach. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten temat i tak się zastanawiam czy nie mamy do czynienia z jakąś prowakacją lub osobliwym trollingiem. Panna zarejestrowała się ledwo w niedzielę, już natłukła ponad 40 wpisów, a teraz wali bardzo roszczeniowym postem obrażającym mężczyzn, a jednocześnie od siebie odpychającym i pyta co z nim jest nie tak. Na bardzo sensowne odpowiedzi wali fochami, obraża się oraz odwraca kota ogonem w bardzo tradycyjny, charakterystyczny dla kobiet sposób, iż to my faceci mamy ze sobą problemy, a tym bardziej mamy problemy z kobietami. Co więcej, na ostrzeżenia od Moderatorów strzela dalej fochami. Niemniej jednak uważam, że ten temat powinien tu pozostać, aby ukazać schematycznośc postępowania kobiet.

 

Teraz bedzie coś ode mnie: ja na taki wpis, a widziałem sporo podobnych do tego na portalach randkowych, gdy się jeszcze w to bawiłem, nie odpisywalbym wcale. Uważam, że jest on bezczelny i pokazuje Twój problem: nie możesz sobie znaleźć faceta, a zegar bije. Ten wpis, jeśli faktycznie jest on prawdziwy, a praktyka życiowa mówi mi że nie jest to wykluczone, nie spowoduje nagłego wzrostu zainteresowania Twoją osobą, a jedynie może odpychać i czuć w panach w najlepszym razie niesmak, co zresztą pokazują przytaczane odpowiedzi. Dziwsz się im, że tak reagują? Ja w zupełności nie. Zresztą i tak zareagowali dość spokojnie i z przymrożeniem oka. Ja sam walnąłem dawno temu podobny wpis i reakcje pań były dużo ostrzejsze, coś jak Twoje w tym temacie. Z tego wpisu wynika, że masz tylko i wyłącznie wymagania, a nie pokazuje co masz do zaoferowania w zamian. Stawiam, ze tak jak to ma typowa Polka: siebie, czyli to co masz pomiędzy nogami połączone z desperacją oraz niestabilnościa emocjonalną. Potencjalny kandydat na misia będzie musial zmierzyć się z szeregiem wymagań co do własnej osoby, siedzieć cicho oraz znosić codzienne fochy niewiadomo o co. Przecież ma się domyślić.

 

Droga Autorko. Radzę zastanowić się bardzo poważnie nad swoim dotychczasowym postępowaniem, wyciągnąć wnioski z tego co tu Bracia piszą i następnie wprowadzienie ich w życie jak najszybciej to możliwe. Wymaga to całkowitej zmiany nastawienia do otoczenia i samych panów. Jeśli się uda, jestem przekonany, ze szybko znajdziesz swój beta-bankomat.

 

PS: no ładnie Panowie, wpis wstawiony ledwo wczoraj wieczorem, a już 4 strona leci. Chyba tylko lepszą atencję miały wpisy Sary/Darii oraz @deomi. Tym bardziej gratuluję Autorce.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo W punkt! @szamanka Brzmi to ogłoszenie jak jedno z 2838478 ogłoszeń polskich Karyn. Każdej się wydaje, że jest Xeną - wojowniczą księżniczką. Mnie takie ogłoszenia rozśmieszają. To tak trochę jakby napisać na płocie - złodziejom wstęp wzbroniony. Napisz prosto i bez zbędnej pompy. Bo to, że sobie tam wymagania napiszesz to każdy i tak zignoruje a wręcz przeciwnie - będą się sami trafiać takich jakich nie chcesz. Napisz wprost kogo szukasz bez tego pierd..lenia a i tak na spotkaniu wyjdzie. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi opis, a raczej spis wymagań przypomina te gorsze ogłoszenia o pracę.

Wymagania:

-Doświadczenie w zawodzie 5 lat 

-Status studenta

-Orzeczenie o niepełnosprawności

-Język polski, angielski, niemiecki, francuski

 

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie 2500 brutto

-praca w młodym dynamicznym zespole

 

Jednym słowem niewspółmierny wysiłek do profitu. Spełniając długą listę wymagań, co będę miał w zamian? Panią która roztacza aurę niedojrzałej, narcystycznej, nie potrafiącej przestrzegać zasad osoby która nie powie mężczyźnie komplementu, nie chce nad sobą pracować i "tupie nużkom" za złamanie regulaminu? xd 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada do autorki, wyjdź do ludzi, działaj coś w społeczeństwie, a może chopa se znajdziesz, a najważniejsza - nie bedziesz zrzedą w życiu. Miej se pasje.

 

Jeśli chodzi o portale randkowe, nacykaj fotek z delikatnym makijażem, jedno foto w wersji full makeup. Nie baw się w zbędne opisy, a tym bardziej takiej treści. Chyba, że nie chcesz zrezygnować ze swoich wymagań, no to cóż, szukaj doprecyzowanego faceta, życzę szczęścia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, szamanka napisał:

 

 

Jeśli potrafisz coś z siebie wydusić, nie tylko pisać, jeśli potrafisz mówić, nie tylko słuchać, jeśli masz chęć do życia i jesteś bez sterty kłopotów życiowych i rozterek...
Jeżeli jesteś DDA lub DDD...sorry ale nie!
Jeżeli boisz się kobiet albo co gorsza nie lubisz ich, odpuść sobie, ja nią właśnie jestem!
Nie zamierzam przestać nią być tylko dlatego, że Tobie będzie się wydawało, że mam być inna...
Jeśli szukasz opiekunki, niani... pracuję już na innych etatach, nie chce mi się więcej...
Jeśli jesteś chłoptasiem, któremu wydaje się, że stanie się mężczyzną właśnie przy kimś...sorry ale też nie!
Nie mam wymagań!
Spokój, do tego święty nie ma ceny...:))
Zatem wszystkim krwiopijcom, dziękuję!
Emocjonalne pijawki - nie dla mnie!
Zakompleksieni panowie...nie będę Wam prawić, że jesteście "boscy"!

Ja bym ten anons odebrała jako "krzyk" rozpaczy zawiedzionej kobiety, która przerobiła już  wszystko co wymienia: aktywni DDA, DDD, Piotruś Pan (chłoptaś), krwiopijcy, emocjonalne pijawki, zakompleksieni lękowcy....

W domyśle przyszła pora na "normalsa"..... cyt" Nie mam wymagań!, Spokój, do tego święty nie ma ceny...:))"

 

W związku z takim odbiorem jeśli byłabym mężczyzną poza wymienionymi kategoriami, tak sformułowane oczekiwania byłyby dla mnie sygnałem alarmowym aby trzymać się od Ciebie z daleka. Po pierwsze kobieta, która ma za sobą złe doświadczenia związkowe będzie trudniejsza bo z góry uprzedzona, nienaturalnie czujna, kontrolująca. Ponadto jeśli nie przerobiła swoich wzorców może mieć podświadomy pociąg do wymienionych typów przez co zbyt spokojny facet na dłuższą metę może okazać się nudny. Nie twierdzę, że tak musi być, jednak taki byłby mój odbiór. Gość taki "do życia", nie będzie się cieszył jak szczerbaty do sucharów po przeczytaniu Twoich oczekiwań w stylu: "o.. jak miło, to o mnie" bo taki nie odlicza sobie deficytów. Zna swoją wartość więc po co miałby to robić ? Natomiast zaburzonemu będzie obojętne czego chcesz bo np. będzie chciał sobie udowodnić, że jednak te cechy go nie dotyczą więc Cię wyhaczy by się sprawdzić (ego). Drgające negatywne energie się przyciągają a Twój wpis ma taki wydźwięk.

 

Napisz np. tak: " Jestem zainteresowana poznaniem fajnego, pozytywnie nastawionego do relacji, do ludzi i do życia człowieka z którym mogłabym stworzyć udany, oparty na partnerstwie związek" Jednym słowem nie wymieniaj tego czego się obawiasz, postaw na podkreślenie tego czego oczekujesz. Po pierwsze wtedy nie stygmatyzujesz, po drugie pokazujesz pewność siebie, to że wiesz czego chcesz (a nie czego nie chcesz). W tym sensie odstraszy to osoby z głębszymi deficytami, co nie znaczy, że tacy się nie trafią, jednak przy odpowiednich słowach kluczach typu: partnerstwo, prawdopodobieństwo przyciągnięcia do siebie osoby na poznaniu jakiej Ci zależy rośnie. Pozostaje kwestia czy Ty jesteś na to gotowa,  bo jeśli nie to żadne słowa ani mantry nie pomogą.

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Pracodawca też zawsze zawyża opis i wymagania co do przyszłego pracownika.

Pracodawca podaje jakieś swoje dane oraz co oferuje za pracę (choćby ogólnie, w stylu: "wysokie wynagrodzenie" (bez podania kwoty)).

A tu ne ma podanego zupełnie nic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, szamanka napisał:

Jeśli potrafisz coś z siebie wydusić, nie tylko pisać, jeśli potrafisz mówić, nie tylko słuchać, jeśli masz chęć do życia i jesteś bez sterty kłopotów życiowych i rozterek...
Jeżeli jesteś DDA lub DDD...sorry ale nie!
Jeżeli boisz się kobiet albo co gorsza nie lubisz ich, odpuść sobie, ja nią właśnie jestem!
Nie zamierzam przestać nią być tylko dlatego, że Tobie będzie się wydawało, że mam być inna...
Jeśli szukasz opiekunki, niani... pracuję już na innych etatach, nie chce mi się więcej...
Jeśli jesteś chłoptasiem, któremu wydaje się, że stanie się mężczyzną właśnie przy kimś...sorry ale też nie!
Nie mam wymagań!
Spokój, do tego święty nie ma ceny...:))
Zatem wszystkim krwiopijcom, dziękuję!
Emocjonalne pijawki - nie dla mnie!
Zakompleksieni panowie...nie będę Wam prawić, że jesteście "boscy"!

Cześć @szamanka, nie wiem co Bracia i Siostry już napisali, więc może się powtórzę.

 

Twój anonsik z przymrużeniem oczków pokazuje Twoje lęki, wiesz?

Pogrubiłem rzeczy, które projektujesz na inne osoby i tak strasznie się ich boisz, że to z Ciebie samo wychodzi spontanicznie w jakimś ogłoszeniu na ruchanie czy nie wiem na co.

 

No, lęki lęęęękiiii w głębi serduszka. Pamiętaj że o czym myślisz najwięcej, to sobie przyciąąągaasz.

Masz jakieś złe doświadczenia albo obserwacje z życia?

Jak tam relacje z tatą?

 

Wysokością wymagań nie różni się Twoje ogłoszenie od tego z linku poniżej,

tylko tutaj autor(ka?) w większości pisze czego CHCE a nie czego CHCE UNIKNĄĆ.

Ja się nie znam na anonsach, ale może skopiuj trochę ;)

 

https://braciasamcy.pl/index.php?/topic/21288-og%C5%82oszenie-towarzyskie-kt%C3%B3re-podbi%C5%82o-internet-odrealniona-marzycielka-czy-te%C5%BC-wie-czego-chce/

 

 

13 godzin temu, szamanka napisał:

Jak mam poczytać inne panie to wolę zostać dziewicą...

A tu masz jeszcze piosenkę na pocieszenie:

https://www.youtube.com/watch?v=mxkHG08weUk

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imprudent_before_the_event Zgadza się, lecz mnie nie interesuje co ona oferuje... jeszcze może mam w to wierzyć? Widzę fotkę, akceptuję i dymanko. (Tak wiem, z moim niskim SVM nie często to tak działa.). One pierdolą głupoty dla samego pierdolenia. Im dalej w las tym będzie obniżać wymagania, chyba, że substytut faceta - kotek. Koteł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, szamanka napisał:

Co było nie tak w moim ogłoszeniu, podczas poszukiwań j.w. ? ;)

A gdzie to ogłoszenie wstawiłaś @szamanka?

 

14 godzin temu, Yolo napisał:

Za dużo wykrzykników, same negatywy nt. facetów.

Zero pozytywnej energii.

Można tak to zinterpretować @Yolo.

Ale równie dobrze można potraktować ten tekst jak pisany z przymrużeniem oka i odsiewający na wstępie desperatów, maminsynków i ćwierćinteligentów :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, szamanka napisał:

Co było nie tak w moim ogłoszeniu, podczas poszukiwań j.w. ? ;)

Brak foty?

 

Z ogłoszenia wynika, że przerobiłaś już tych problematycznych, męskim przegrywom mówisz won, celujesz w normalniejszych na poziomie, ale nie będziesz się im tłumaczyć z przeszłości czy zmieniać pod nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DanielS napisał:

Można tak to zinterpretować @Yolo.

Ale równie dobrze można potraktować ten tekst jak pisany z przymrużeniem oka i odsiewający na wstępie desperatów, maminsynków i ćwierćinteligentów :P 

Pisałem za siebie, co kto lubi. 

Żadnym z wymienionych nie jestem, poczucie humoru u mnie jako takie, a jednak to ogłoszenie daje mi jedynie obraz kobiety, która ma kilka rzeczy do przepracowania zanim wejdzie w poważny związek.

 

Żeby to miało ręce i nogi jeśli chodzi o humor, autorka powinna dodać swój opis w krzywym zwierciadle.

Tak, by pokazać że ma dystans też do siebie, nie tylko mężczyzn.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Bruxa napisał:

Z ogłoszenia wynika, że przerobiłaś już tych problematycznych, męskim przegrywom mówisz won, celujesz w normalniejszych na poziomie

:DDDDDDDDDDDD 

Jaka zajebista podpowiedź

;DDDDDDDDDDDD

Jak byłem bardzo młody i bardzo głupi to myślałem, że chodzi o tzw miłość życia a tu proszę chodzi o tych "normalniejszych na poziomie"

;DDDDDDDDDDDD

Kobiety

;DDDDDDDDDDDD

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.