Skocz do zawartości

Gdzie szukać "rycerza" na czarnym rumaku? ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedziałbym ironicznie" żeby szukać w Afryce, a w tej chwili w Europie bo masę tego wpuszczają do Europy"

Ale poważnie to ciężka sprawa bo media już tak ludziom mózgi wyprały że teraz liczy się kasa, facebook i wirtualne życie.

Myślę że jak przyjdzie wojna to może to wszystko wróci do normalności albo nastąpi całkowita zagłada ludzkości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2019 o 06:48, HateMeMore napisał:

Nie idę na ten układ już nie raz to słyszałem. 

Dokładnie tak:) Ja także na inny układ nie pójdę:)

Mamy prawo, mamy możliwość wyboru:)

1 godzinę temu, pillsxp napisał:

Powiedziałbym ironicznie" żeby szukać w Afryce, a w tej chwili w Europie bo masę tego wpuszczają do Europy"

Ale ja nie chcę czarnego rycerza, tylko czarnego rumaka :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@szamanka Korzystając z faktu odkopanego tematu mam kilka kontrolnych pytań:

 

1. Czy wyjaśniło się co (lub czy coś) było nie tak w ogłoszeniu?

2. Ile dodatkowych kandydatur zostało zgłoszonych dzięki zaanonsowaniu się na forum?

3. Czy znaleziony został rycerz na czarnym rumaku? Jeśli tak, jaki to rumak?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2019 o 21:06, szamanka napisał:

Nie mam wymagań!
Spokój, do tego święty nie ma ceny...:))

Jeśli jesteś szamanką i bawisz się w jakieś czary-mary przy ognisku - sorry ale nie.

 

Jeśli wstawiasz sobie na forach internetowych awatary z zielonymi wargami to nawet się do mnie nie odzywaj.

 

Mentalnym siedemnastolatkom opakowanym w dużo starsze ciało podziękuję.

 

Uważasz, że jesteś niezwykła, elokwentna i pełna humoru? Spróbuj zagadać do mnie, jeśli nie boisz się że ktoś obnaży Twoje kompleksy po 3 minutach rozmowy ;)?

 

Pasjonujesz się podróżami i dobrą kuchnią? Świetnie, bo podczas wspólnego gotowania lubię rozmawiać o DARPA, .NET czy CBT.

 

Nużą mnie dziewczynki bojące się poparzyć wrzątkiem z Imbryka, głupio tłumacząc się że zrobienie mi herbaty to usługiwanie. Ale wiem, że nie można mieć wszystkiego.

 

-----

 

Dobra, skończyła mi się wena, starczy tego pierdohlenia, dziewczyny naparzajcie na priv.

12 minut temu, Raivo napisał:

Jeśli tak, jaki to rumak?

Strzelam że najwyżej A3 1.6 TDI, minimum dziesięciolatek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2019 o 21:06, szamanka napisał:

 

Z ogloszenia autorki mozna wycisgnac wniosek ze chce on miec later zycie z gorki. Jak w trakcie malzenstwa cos sie stanie np. maz zachoruje np. na depresje i bede potrzebowal wsparcia albo ulegnie wypadkowi to ona mu powie "sorry, ale nie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.