Skocz do zawartości

Gdzie szukać "rycerza" na czarnym rumaku? ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, PUNK napisał:

@szamanka, szukałaś, więc pytanie wciąż ma sens.

 

Nie pytam o opinię innych, ale twoją - własną ocenę (może, przy okazji, ujawnisz swoje kompleksy).

Nie szukam, to ogłoszenie dodałam dawno temu ( 3 lata?) na jakimś portalu, po ogromnym załamaniu z niespełnionej miłości :)

Byłam wściekła, że taka głupia i rozżalona na cały męski świat i swoją tępotę, a raczej tempote ;). Byłam bojowo nastawiona i chciałam nigdy więcej się nie zakochać :)

Byłam smutna, była pusta, zjedzona, porozszarpywana i sfrustrowana :)

 

 

 

6 minut temu, DanielS napisał:

No chance for dancing :P 

Zaczekam, muszę trenować cierpliwość :)

Ty już wiesz, ja będę znerwicowana czekała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szamanka napisał:

Byłam smutna, była pusta, zjedzona, porozszarpywana i sfrustrowana :)

Dobrze, że piszesz to w czasie przeszłym :) 

 

3 minuty temu, szamanka napisał:

Zaczekam, muszę trenować cierpliwość :)

Cierpliwość jest cnotą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szamanka, wzruszyłem się. Jakiś koleś cie wykorzystał, czyli naobiecywał i spierdolił z odcinka, ależ musiało być romantycznie, bo widzę, że wciąż cię ten żal trzyma.

 

A coś więcej w kwestii drugiego pytania? Wykształcona, majętna, ambitna, sumienna, dzieciata, atrakcyjna, z kompleksami (odstające uszy, małe cycki, cycki uległe grawitacji, duża dupa, płaska dupa)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DanielS napisał:

Dobrze, że piszesz to w czasie przeszłym :) 

Danielo, moje poczucie humoru jest do wytrzymania, dla tych co mnie trochę znają :) Też bardzo się cieszę, że potrafię się śmiać z siebie przede wszystkim :)

To jak tańczysz? :) :P

1 minutę temu, PUNK napisał:

@szamanka, wzruszyłem się. Jakiś koleś cie wykorzystał, czyli naobiecywał i spierdolił z odcinka, ależ musiało być romantycznie, bo widzę, że wciąż cię ten żal trzyma.

Nie nabijamy się z zrozpaczonej szamanki ;)

Nieładnie tak :(

Dupy brak :D

5 minut temu, DanielS napisał:

Cierpliwość jest cnotą :D 

Dwie cnoty Danielo, to dla mnie stanowczo za dużo, to jak tańczysz ?!?!?!?!?! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szamanka napisał:

To jak tańczysz? :) :P

Nie jestem kobietą @szamanka. Nie zmieniam zdania co 5 minut :P 

 

5 minut temu, szamanka napisał:

moje poczucie humoru jest do wytrzymania, dla tych co mnie trochę znają :)

Każde poczucie humoru jest do wytrzymania. Nie do wytrzymania są ludzie, którzy go nie mają :D 

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz coś zbyć (w twoim przypadki siebie), to posługując się ogłoszeniem zawsze piszesz, co oferujesz, a nie czego oczekujesz. Potencjalny zainteresowany w dupie ma oczekiwanie zbywajacego, zwraca jedynie uwagę na ofertę - czyli co może zyskać. W twoim ogłoszeniu były tylko koszty (te domyślne i te jawnie przez ciebie zaprezentowane). Jednym słowem oferta chujowa.

 

Z twoim nickiem, też jes coś nie tak. Kojarzy mi się z oderwaniem od rzeczywistosci, wiecznym transem.

 

Napisz, czym ci twój lovely boy złamał serduszko, że do dziś się nie możesz otrząsnąć i przychodzisz do gniazda szerszeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, PUNK napisał:

Z twoim nickiem, też jes coś nie tak. Kojarzy mi się z oderwaniem od rzeczywistosci, wiecznym transem.

Yyyyyy masz prawo tak sądzić, mnie to zniechęca do tłumaczenia czegokolwiek :) Po co dyskutować z tak "dobitnymi/mocnymi wrażeniami". niech one sobie będą, nie chcę ich zmieniać, nie zależy mi:)

Lubię być wśród szerszeni, za długo żyję, żeby łudzić się, że zjadę gniazdo z pszczółką Guciem :) Miodem usłane :)

Miłego.

 

5 minut temu, Libertyn napisał:

@szamanka Właściwie o rycerzy będzie łatwo jak pojedziesz na inscenizacje Grunwaldu. Wtedy znajdą się tacy na czarnych i tacy na białych

Chcę tylko na czarnych, więc gdzie tacy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szamanka napisał:

ze mną ciężko wytrzymać na trzeźwo

A ja nie piję. Jaka szkoda :P 

 

3 minuty temu, szamanka napisał:

króliczki widzę bez żadnych wspomagaczy

Nie przyznawaj się do tego publicznie, bo możesz wylądować na "wczasach wypoczynkowych" w kaftanie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DanielS napisał:

Nie przyznawaj się do tego publicznie, bo możesz wylądować na "wczasach wypoczynkowych" w kaftanie :D 

Tak, z kneblem w gębie...

Ok, już poprawiam. Jestem całkiem normalna, yyyyy, nie wiem co dalej winno być, żeby było wiarygodne? :D

Co do tych kroliczków, to tak, jak z Alicją...ja je tylko gonię, jak dopadam, to nie zjadam, wykorzystuje i rzucam, na kolana lub pod nogi :D Następnej Alicji :D

Danielo, czy wyszło "Zdrowo", no chociaż trochę "zdrowiej"? Pobiegam na golasa? Czy będę skrępowana? ;) O ja wstydliwa :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, szamanka napisał:

O ja wstydliwa :D

Ta cecha "z pewnością" do Ciebie pasuje ??

 

10 minut temu, szamanka napisał:

Pobiegam na golasa? Czy będę skrępowana? ;)

Masz teraz na myśli ten urlop w domu bez klamek, czy swoje fantazje? :D:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DanielS napisał:

Masz teraz na myśli ten urlop w domu bez klamek, czy swoje fantazje? :D:P 

Jak to kobieta, odpowiadam:  DOMYŚL SIĘ, byle poprawnie, bo się wkurzę :D

7 minut temu, Tornado napisał:

Motóóry?

OffRoad?

Żeglarstwo?

Klabing?

Szklany sufit?

Apartamentos vs bieławy płotek? 

 

 

???

Nuda, wszystko było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2019 o 22:22, ElChico napisał:

Gdy zobaczę tego typu ogłoszenie, od razu podziękuję za uwagę.

 

Aaaa no właśnie.

Czekaj wróć.

To samo zatrybiło teraz mnie.

CZY PRZYPADKIEM NIE IDZIESZ na łatwiznę?

Myślisz iż koleś co przebranie przez te filtry czeka przy kompie na.....?

Takie to raczej wianuszek obstawiam jeśli jest jeszcze do ulokowania.

Zalatuje mnie kanapozamulaniem vs antropologia z za pilota.

 

Sorry bez kontr natarcia bitwy w związek nie będzie.

Już z awatara vibracja jest prawie nie do pokonania, dodaj jeszcze szumy ulicy i WTEDYK statystycznie samce które interesują Sinioritkę są ANOMALIĄ ZIEM RZADKICH. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, szamanka napisał:

Nie, nie piję, ze mną ciężko wytrzymać na trzeźwo, a króliczki widzę bez żadnych wspomagaczy, wszystkie przede mną spieprzają, a ja ciągle je gonię :D

Patrzcie młodzi Panowie i wyciągajcie wnioski (przypadek @szamanka może być autentyczny). Porzucone kobiety drenuja swój mózg pytaniem "co ze mną kurwa jest nie tak, że mnie zostawił?".

To jest niesamowite zjawisko. Moja ostatnia, że tak to ujmę, z relacji jej otoczenia, po doświadczeniach ze mną stała się jeszcze większą suką jak była (ponoć z własnego wyboru - to niby taka forma obrony). Śmieszne to dla mnie, bo ja jej za sukę, prócz łóżka, nigdy nie miałem, wręcz za rewelacyjną kobietę z jedną tylko zasadniczą wadą - notorycznie łapała focha. Pomimo, że to ona narozrabiała, to na zgodę ręki do dziś nie wyciągnie, woli uchodzić za sukę (która przed snem beczy co wieczór do poduchy). Ach te pojebane babskie emocje, wejdzie to takie później w internet i będzie się dowartościowywać swoim suczyzmem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.